Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

panacs Creative Commons License 2021.05.17 0 0 10

Sziasztok!!!! Él még a topic?? Jár erre valaki? 

BettikeSzabó Creative Commons License 2019.02.24 0 0 9

Sziasztok. 

Tudna valaki segíteni hogy hol tudok megfizethető áron venni komplett kormanyművet Dodge caliber 2006.2.0 diesel 140le.

Köszönöm 

Tamás Bolla Creative Commons License 2018.12.26 0 0 8

Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy most vettem egy calibert lyukas volt a turbo csövem de azt orvosoltam de a műszerfal villágirásom nem jo azt lehet külön cserélni benne az izzót? Ha igen hogy lehet szett szedni és mien izzó megy bele

Lajos Éles Creative Commons License 2018.03.21 0 0 7

Üdvözlet mindenkinek most találtam az oldalt nekem is Calibert sikerült vennem!!

 

Tomcsiboy- Creative Commons License 2018.02.14 0 1 6

Sziasztok! Aki rátalál erre a topikra és szeretne csatlakozni a Facebookon a magyar Caliber csoporthoz, várjuk szívesen! :)
Facebook: Dodge Caliber Hungary
Még kevesen vagyunk de meglátjuk, életben marad-e a csoport. ;) Hajrá!

Tomcsiboy- Creative Commons License 2018.02.03 0 0 5

Sziasztok, él még ez a topik?

madar75 Creative Commons License 2017.02.22 0 0 4

Sziasztok caliber tulajdonosok nekem is csak nem rég óta van ez az autóm. Valaki cserélt már vezérműszíjat ?

Ha van aki igen elmondhatná menyire kell szétszedni hozzá az autót, vagy hol találni róla videót. Előre is köszönöm.

cinyoka Creative Commons License 2016.05.04 0 0 3

sajnos nem sikerült összeszednem senkit, pedig jó lenne ha tudnánk egymásnak segíteni :( 

 

alkatrészt én a nagykanizsai kovácsautótól rendelek (https://alkatreszek.hu/) , ha kell a szerelést szerintem bármelyik szerelő megcsinálja, bár a hivatalos szervíz a Pappas auto (horror áron). A Dodge könnyen szerelhető gép, de nyilván vannak olyan hibái amit egy közösség tagjai sikerrel megoldottak pár perc/óra alatt autószerelő nélkül is. Ja a youtube-n is vannak fent videók szerintem az is sokat segíthet...

Előzmény: Gyuu666 (2)
Gyuu666 Creative Commons License 2016.04.22 0 0 2

Üdv.

Bánat, de elég hulla a topic... Pedig kéne infó... Nem Caliber-em van, hanem egy Caravan...és nem új :-) Minden infó érdekelne, szervíről, alkatrészről.... Pl egy vezérműszíj cserét hol érdemes csináltatni ? THX.

Gyuu

Előzmény: cinyoka (-)
cinyoka Creative Commons License 2015.10.07 0 0 1

Üdv Pipppen!

 

Ne fogd vissza magad, ha van infó oszd meg :)

 

Én ezt találtam első nekifutásra (néhány "manual")

 

http://www.biodsl.com/durangofsm.htm

 

 

itt az én tankom :)

 

 

Előzmény: pipppen (0)
pipppen Creative Commons License 2015.10.07 0 0 0

d0dge f0rever 

cinyoka Creative Commons License 2015.10.06 0 1 topiknyitó

Üdv Kedves Cartársak!

 

Azért nyitottam ezt a topikot, mert sajnos az internetet kutatva elég szétszórtan lehet információkat, megbízható szervizeket, alkatrészellátó helyeket találni. Mostanában egyre gyakrabban lehet látni ezeket a pompás autókat, így hát azt gondoltam segítsük egymást az átélt tapasztalatok megosztásával, javítási tippekkel, linkekkel....és persze sok más egyébbel, ami most épp nem jutott az eszembe :) Hajrá Dodge Caliber gazdik! Induljon a Banzaiiiiiii!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!