Keresés

Részletes keresés

TrakkEvi Creative Commons License 2019.01.17 0 0 11

Sziasztok. Mi is pamperst hasznátunk többségében, nálunk is az volt a nyerő. Igaz, mi azt hiszem csak egyszer kísérleteztünk mással, viszont miután csalódást okozott, nem próbálkoztunk tovább. 

NorbiBorcsány Creative Commons License 2019.01.16 0 0 10

Sziasztok. Mi is pamperst  használtunk, az vált be a legjobban, sajnos ennél pénztárcabarátabb megoldást mi sem találtunk. Próbálkoztunk öko pelenkákkal is, sajnos azoknak az ára általában még borsosabb volt ha beváltak, ha nem. Amelyik pedig anyagilag jobban megérte volna, azokban többnyire sajnos csalódnunk kellett, hiába ígért teljes szárazságot, és hogy nem folyik ki belőle a bele való, hát valahogy mégis kijutott... szóval az ötleteket én is és a párom is szívesen fogadnánk. 

Klári12 Creative Commons License 2017.10.18 0 0 8

Pampers volt amíg nagyon kicsi volt és az még úgyis bent tartotta a bent tartani valót hogyha hasmenése volt. Sokszor volt ebben a korban. Később Liberóra váltottunk az is elég hatásos volt de akkor volt száz százalékos amikor egyszer csináltunk egy kúra Restore-t anyatejben és akkor megállt végre. A következő gyereknél azért szeretnék kevésbé a pénztárcámba nyúlni szóval ha van tuti tippetek valami olcsóbb de ugyanilyen minőségre írjátok le légyszi.  

Zsófidoki Creative Commons License 2015.11.24 0 0 7

Nekünk a Pampers vált be kezdésnek mindhárom gyereknél!

deledula Creative Commons License 2015.11.16 0 0 6

Végül Pampers-szel indítottunk, de van Libero és Bella Happy is. Majd kialakul. Egyelőre a legkisebb is elég nagy neki.

traktorlány Creative Commons License 2015.09.25 0 0 5
Az anyatejes cuccot nekünk semmi nem tartotta bent, csak a Pampers. Próbálkoztam saját márkás termékekkel, mindből kifolyt. Aztán 3-as vagy 4-es mérettől a Pampers gagyi. Szakad és csuszkál a popsin. Akkor megint próbálkoztunk saját márkás termékekkel, de én a Liberót találom a legjobbnak. Aztán ennek is megvan a hátulütője, annyira szárazon tartja a popsit, hogy a gyerek nem akar bilizni, mert megvan a komfortérzete pelusban is. Szóval most jönnek megint a saját márkások. :)
Lakascity Creative Commons License 2015.09.25 0 0 4

Nekünk a Bella Baby Happy jött be a legjobban. Olcsóbb és talán jobb is mint a Pampers, Libero.

CS.V.D Creative Commons License 2015.09.25 0 0 3

Mindenki más. 

Nekünk mindenben a Pampers jött be. Még később is, mikor már 5-ös méretet vettünk. Jobban bent marad a cucc. 

Pedig a drága ára miatt sok olcsóbbat kipróbáltunk. De csak szívás.

A Libero meg 10 évvel ezelőtt volt utoljára jó. 

deledula Creative Commons License 2015.09.24 0 0 2

Köszönöm! 

Előzmény: halaloszto (1)
halaloszto Creative Commons License 2015.09.24 0 0 1

vegyél keveset. egyrészt ha nem jön be, akkor másodiknak másfajtát veszel, másrészt meg általában csak pár hétig használja. simán lehet hogy akkorának születik, hogy már egyből az egyel nagyobbal indul. előre csak egy párat vennék hogy legyen.

 

Vajk

 

Előzmény: deledula (-)
procaliber. Creative Commons License 2015.09.24 0 0 0

nem 0db kell majd

deledula Creative Commons License 2015.09.23 0 0 topiknyitó

Sziasztok! Hamarosan érkezik a unokám és tanácstalanok vagyunk, hogy milyen újszülött pelenkát vásároljunk. A nagy márkákról hallottam sok rosszat is. Eddig csupa jót a Rossmann saját márkásról éa s Tesco színes zacskósról hallottam. Vannak aztán még a pelenka diszkontok. Vélemény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!