Keresés

Részletes keresés

parsifal hendrix Creative Commons License 2018.10.19 0 0 4

akkoriban bonn (mot) volt az NSZK fővárosa --- ott működtek a mindenféle nagykövetségek, parsifal hendrixnek meg ott voltak elintéznivalói. utána persze ivott mindenféle dobozos söröket majd elment a beethoven házba-múzeumba. és ott voltak ama borzadályos hallgatók -nos ezek szolgáltak a nagy fúga és társai megszólításához ....de a missa solemnihez is. élet, sörök, hallgatók

                    ...............................................

Beethoven - Große Fuge, op. 133 (Takács Quartet)

https://www.youtube.com/watch?v=xjUh11EPGcM

                                                                                               szívvel és gyomorral hall az ember

[fidelio] vörösbegy Creative Commons License 2014.10.15 0 0 3

Beethoven-kiállítás

[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2014.08.24 0 0 2

A marcona teremőr nagyon figyelt így nem tudtam őket kivenni az üveg alól így nem tudom, hogy mivel müködtek. Illetve tudom. Mivel süket volt Beethoven.  

Előzmény: [fidelio] mindegy (1)
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2014.08.23 0 0 1

http://www.beethoven-haus-bonn.de/sixcms/detail.php?id=15288&template=dokseite_digitales_archiv_en&_dokid=bi:i3839&_seite=1-1

 

Van ott kép a kisebbikről is... 

 

 Elektromos hálózatról működtek, hogy megrázóak voltak?

Előzmény: [fidelio] parsifal hendrix (0)
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2014.08.23 0 0 0

Itt voltam kétszer is, de nem emlékszem, hogy hol láttam a megrázó "hallókészülékeit":

Beethoven's earing devices...

 

 

 

[fidelio] mindegy Creative Commons License 2014.08.23 0 0 topiknyitó

Aki nem tudja meglátogatni az említett kiállítást, sok más mellett virtuálisan tekintheti meg a Beethoven Ház bonni érdekességeit!

A Museum címről a Wechselnde Ausstellungen alcímre lépve nyitható meg a tárgybani anyag (Aktuelle Wechstellausstellung), ahol további bőséges információkat találhatunk. 

 

A cikk címe hibás, mert a keltezéssel szemben a kiállítás már korábban megnyílt... :-) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!