Keresés

Részletes keresés

KFerenc123 Creative Commons License 2016.06.10 0 0 38

Találkozott valaki olyan problémával, hogy Android 5.1-re váltás után nem működött a gyári autós bluetooth kihangosító? Lett rá megoldás?

Alamuszi* Creative Commons License 2016.05.08 0 0 37

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, vásároltam egy Lenovo A2010-et, Android 5.1 rendszerrel- eddig windows fonom volt.

Úgy tűnik, minden jól működik, azaz még én is most tanulom az Androidot...egy valami okoz gondot.

A névjegyeket nem tudom szerkeszteni. Kiválasztom a szerkeszteni kívánt névjegyet, rámegyek a szerkesztés ikonra, és kiadja a köv. ablakot:

"A(z) Tárcsázó alkalmazás sajnos leállt." És nem tudom átírni a számot. :(

Újraindítottam többször is, akkor egy kis ideig tudom szerkeszteni, aztán újra nem.

Mi lehet ennek az oka?

Ha tudtok segíteni, kérlek benneteket, alapszinten magyarázzatok, mert az Andrid tényleg nagyon új még nekem..na és egy telefon guru sem vagyok....:D

tordaitibi Creative Commons License 2015.12.09 0 0 36

Nem tudom, illik-e a topikhoz, de:

Androidos készülékkel hogyan lehet, ha egyáltalán lehet  otg kapcsolaton eszközöket használni?

Nem pendrive, bill, egér.

Konkrétan egy Avermedia hybrid volar hx A827 tuner, és egy TpLink WN-722N usb wireless adapter.

Lehet az androidot driverezni, mint pl. az xp-t, avagy ez így nem működik?

Bocs ha hülyeségeknek tűnőket kérdezek.

A tab rootolva, 4.2 verzió.

TarrG Creative Commons License 2015.11.25 0 0 35

Sziasztok!

 

Root jog nélkül hozzá lehet férni valahogy és kimásolni pc-re az értesítési hangokat? 

 

Köszi!

kacsaXD Creative Commons License 2015.11.11 0 0 34

Megoldódott. A szoftver hiba volt. Gyári értékek vissza lettek állítva és jó lett.

Előzmény: kacsaXD (33)
kacsaXD Creative Commons License 2015.11.11 0 0 33

Tudom, de ezt a funkciót ki lehet kapcsolni, Pc esetén. Viszont az androidban nem hozza fel a beállítások/témák opciót, hogy ezen változtassak. 

Például nálam az induló képernyőn , például az Sms jelző (nyitott vagy zárt boríték ikon) is átváltott, sárgáról, feketére!

Hol tudom ezt visszaállítani?

Előzmény: halaloszto (32)
halaloszto Creative Commons License 2015.11.11 0 0 32

napszakfüggő. este/sötétben fekete a háttér, nappal fehér.

Előzmény: kacsaXD (31)
kacsaXD Creative Commons License 2015.11.11 0 0 31

Árulja el már nekem valaki, hogy az android 4.4.4 operációs rendszerben, hogy tudom a gmail háttérszínét fehérre változtatni?

 

A háttér fekete és a betűk fehérek. Ez nagyon zavaró google térkép estén. Köszi!

TarrG Creative Commons License 2015.10.13 0 0 30

Igen, mind háromról olvastam tesztet. Ezért is tudom azon tulajdonságaikat amiket írtam.

Viszont kézben még csak a Leont fogtam, mert asszonynak az van. Majd meglesem valamelyik nagyobb áruházban, hátha ki van rakva belőle egy két példány. mert igazából írhatnak tesztben bármit. Előtte egy 280e ft-os telefont tesztelt, akkor 100% hogy szarnak titulál egy 35-40e ft-ost.

Előzmény: Októberi Dusán (29)
Októberi Dusán Creative Commons License 2015.10.12 0 0 29
Annyira nem vagyok benne az LG témában, de tesztek sokat segíthetnek, akár vele készített fotók és videók is fontosak lehetnek. Ha nem is számít a csúcs kijelző, de a kamera talán annyira nem mindegy.

Kijelző szempontjából nekem a betekintési szög mértéke számít a leginkább.

Én megbékéltem volna az alant említett Lenovo régebbi technológiájú és kisebb felbontású kijelzőjével (ők nagyon szeretnek ilyesmin spórolni), de hogy a kamerája ennyire okádék legyen, azt már nem nyeltem le. És mindenféle hálózaton nagyon gyengén muzsikált. Vittem is vissza a bótba.

Ja, meg a hülye Kitkat volt rajta... Meg az egész olyan ronda nagy volt, a gép jóval meghaladja az 5 colos kijelző méretét, széles a perem körülötte.

Most egy galaxy s3 mini value i8200 boldog tulajdonosa vagyok, minden jól megy rajta.
Előzmény: TarrG (27)
TarrG Creative Commons License 2015.10.12 0 0 28

Ami még fontos, hogy én GPS navigációra gyakran használom, így jó lenne ha jó GPS vevő lenne benne, mert a mostani pl. mindig elveszti a jelet (Samsung Galaxy Trend)

Előzmény: TarrG (27)
TarrG Creative Commons License 2015.10.12 0 0 27

Az a jó, hogy már nem kapni a H320-at titán színben...:/

 

Szóval néztem hasonlókat. Árban nagyjából egy szinten vannak.

Mindegyikről olvasni jót és rosszat.

Mennyire éri meg a jobb felbontású kijelzős telefont megvenni( Spirit, vagy a Magna), mint a kisebb felbontású Leon-t?

Nem igazán játszom a telefonnal, így nem gond ha nem mennek rajta a csúcs szuper játékok. DE! Szeretném akadás mentesen használni a fényképezőt, chatet, facebookot, doulingot. Jelenlegi telefonomnak ez is gondot okoz néha...

 

LG Leon H340 4G (drágább H320..., kisebb felbontás)

 

LG Spirit (jobb proci, szarabb kijelző, könnyebb, kisebb mint a Magna)

 

LG Magna (ebben állítólag szar a proci, de szebbek a színei és van auto fényerő is benne)

Előzmény: Októberi Dusán (26)
Októberi Dusán Creative Commons License 2015.10.03 0 0 26
Erősen az LG-t javaslom!
Előzmény: TarrG (23)
TarrG Creative Commons License 2015.09.21 0 0 23

Sziasztok!

 

Szerintetek melyik a jobb teló?

http://www.mediamarkt.hu/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelCatalogEntryComparison?storeId=103952&langId=-19

 

Lenovo A536 vagy az LG Leon H320?

 

Köszi!

Júliusi Dusán Creative Commons License 2015.07.31 0 0 22
Ja igen, összekevertem-elírtam, bocsi.
Akkor mégis a google drive, vagy valamilyen más tárhely fog segíteni.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 21

Az VPN, de annak ehhez semmi köze. Az arra való, hogy a netről be tudj jelentkezni otthoni/munkahelyi/stb. hálózatba, viszonylag biztonságosan.

Az APN(Access Point Name) az a mobilos kommunikáció része, annak végképp semmi köze ehhez.

Előzmény: Júliusi Dusán (20)
Júliusi Dusán Creative Commons License 2015.07.31 0 0 20
És az APN? (virtuális magángálózat) Valaki kiokosítana a használatáról, hogyan lehet fájlmegosztásra használni?
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 19

Fejből egy módszert tudok: google drive. Az elvileg elérhető minden androidos kütyüről és nem kell vele trükközni.

Samsung mobilokon vannak spec. megoldások, de azok nem tudom működnek-e más típusokkal és életemben nem használtam őket.

Ugyanígy: van valami wifi direct, de úgy rémlik, ez is samsung specifikus...

Előzmény: Júliusi Dusán (18)
Júliusi Dusán Creative Commons License 2015.07.31 0 0 18
Sajnos a tableten nincs bluetooth... De hallottam wifi-s fájlmegosztásról két eszköz között, erről ha esetleg valaki?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 17

Bluetooth nincs? Nem gyors, de valamivel egyszerűbb, mint a többi.

Előzmény: Júliusi Dusán (16)
Júliusi Dusán Creative Commons License 2015.07.30 0 0 16
Két droidos cuccot próbáltam usb-vel összekötni sikertelenül: azt szerettem volna, hogy a 4.2.2 galaxy s3 mini és a 4.0.4 prestigio tablet között fájlokat mozgassak. Segítséget kérnék usb-s megoldáshoz, vagy kiokosítást, hogyan kell wifivel fájlokat átküldeni. Köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.30 0 0 15

Van veszélyes hulladék gyűjtő, ott leadod.

Elrakod vésztartaléknak arra az esetre, ha a jelenlegi elromlik.

stb.

Előzmény: Leó Király (13)
halaloszto Creative Commons License 2015.07.30 0 0 14

csinálj belőle ip kamerát.

 

Vajk

Előzmény: Leó Király (13)
Leó Király Creative Commons License 2015.07.30 0 0 13

Üdv mindenkinek! Egy 2 és fél-3 éves Samsung Galaxi Minivel mit lehet kezdeni? Megmaradt, eleve béna telefon volt, eladni lehetetlen, max. ócskavasnak szerintem. Kidobni nem akarom, mert veszélyes hulladék, nem szeretném a környezetet károsítani ezzel. Egyébént még működik, csak lassú és vacak, agyon van használva.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 12

Köszi, megnézem. (erről még nem is hallottam - az avast tűzfalának meg kell a root)

 

Ettől függetlenül egy agyrém ez az egész.

Egy dolog, hogy letiltok néhány alkalmazást a netről, de van amelyiknek kell a net... pl. böngészők, víruskereső etc.

Hogy ezek is hányfelé pofáznak anélkül, hogy az átlaguser tudna róla... :(

Előzmény: CS.V.D (11)
CS.V.D Creative Commons License 2015.07.29 0 0 11

Rakd fel a no root tűzfalat.

Nem kell root, és megadhatod benne, hogy mely appok mehetnek fel a netre, és azok is a wifi vagy a mobilnetre. Vagy egyikre sem.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 10

Tudnám, miért is írnak kémprogramokat még pluszban az androidra... rögzítettem pár percig a mobilom routeren átmenő forgalmát. Eszem-faszom megáll, ahogy mondani szokták. :(((

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 9

Ha valakinek van ötlete, hogy egy még garanciális samsungot, amit a knox miatt nem lehet rootolni, hogyan lehet lementeni... minden használható ötletet szívesen fogadok.

A Helium első menetben eljutott az utolsó programig, de ott felakadt a szeme és a cancel-t leszámítva nem reagált semmire. 

Azóta meg el se indul. :(

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 8

1. Igen

2-3 WTF?

Előzmény: halaloszto (7)
halaloszto Creative Commons License 2015.07.28 0 0 7

1. te tettél fel avast-ot???

 

2. mija picsa

 

3. hogy mik vannak.

 

Vajk

Előzmény: Törölt nick (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!