Keresés

Részletes keresés

Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.07.14 0 0 6

én a nyugtákat nagyon gyűjtöm. valakit keressen aki nyugtamániás jó, köszönöm

ásítósmacska Creative Commons License 2015.07.08 0 0 5

A múlt évezredbeli auchan újságokat már mind begyűjtötted? :-DDDD

 

 

Előzmény: Andrea Csak Soltész (-)
fuckyeahpi Creative Commons License 2015.07.07 0 0 4

Vhs az vicces dolog. A kazetta, vagy a magno eltet?

ugyanakkor ez a nyugta kerdes valoban fucsa. Mit is ertesz alatta?

3x_ Creative Commons License 2015.07.07 -1 0 3

Ha fáj a fogad, tömesd be, vagy huzasd ki.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.07 -1 0 2

Elújságolom neked, majd nyugtázd, hogy a Válasz gombot is fel lehet venni VHS kazettára.

Előzmény: Andrea Csak Soltész (1)
Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1

nem tudok róla semmit... de itt a nyugta a vhs és az újság a téma 

attila400 Creative Commons License 2015.07.07 0 2 0

itt egy nullás

Tudtad hogy annak idején a VHS kazettákat használták mint data storage is? A hosszabbakon akár 6GB infó is tárolható volt anno és 0.5MB/s sebességgel lehetett írni-olvasni?

Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.07.06 0 0 topiknyitó

akinek vannak (pl. apjánál,anyjánál,nagyszüleiknél) az említett tárgyak (a nyugta, az újság és a vhs) azt megdicsérem. ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!