Keresés

Részletes keresés

Vintageroses Creative Commons License 2020.05.15 0 0 6

Most rendeltem 2x is a Sweetgarden-től. Acsomag nagyon gyorsan megjött, precízen csomagolva a növények és még ajándékot is kaptam mindkétszer. Megbízhatóak ,gyönyörűek a növények, szóval minden rendben volt. Csak ajánlani tudom őket aki szép növényeket szeretne venni és még az áraik is szuperek. Nagyon meg vagyok velük elégedve,valószínű még ősszel is rendelek. 

NyiMisi Creative Commons License 2015.06.27 0 0 5

Mindkettőtöknek 3-3 hozzászólása van. Minden hozzászólás ugyan arról a webáruházról szól.

Nem furcsa ez?

Előzmény: tóthlászlóné08 (4)
tóthlászlóné08 Creative Commons License 2015.06.26 -1 0 4

Köszönöm a segítséget kertészpeti. NyiMisi nem tudom miről beszélsz, én csak érdeklődtem ha rendelt-e már valaki erről az oldalról vagy ismeri-e valaki a növényeiket, nem állt szándékomban semmit sem reklámozni.

kerteszpeti Creative Commons License 2015.06.25 0 0 3

Én is rendeltem a sweetgarden-től,nekem nagyon szép növényeket küldtek,ellentétben más csomagküldőkkel.Már várom az őszi ajánlataikat,és gyűjtöm a pénzt,hogy megvehessem amiket elterveztem.Nekem tetszenek az áraik is,és a kapott növények  is.De mindenki maga döntiel,hogy kitől vásárol.

NyiMisi Creative Commons License 2015.06.25 0 0 2

Én is most akartam rendelni innen, de megláttam ezt az átlátszó potyareklámot és úgy döntöttem máshol vásárolok.

Előzmény: tóthlászlóné08 (1)
tóthlászlóné08 Creative Commons License 2015.06.25 -1 0 1

Köszönöm szépen kissmaria84. Én most rendeltem tőllük levendulákat. Nagyon várom, hogy megérkezzenek. Most rendelek először erről az oldalról. 

kissmaria84 Creative Commons License 2015.06.24 -1 0 0

Üdv. Ha a www.sweetgarden.hu-ra gondolsz, én már rendeltem tőllük egy piros hortenziát, ami most már virágzik is. Nagyon szép. Meg vagyok vele elégedve. Az interneten találtam ezt az oldalt. Mindenkinek csak ajálni tudom.

tóthlászlóné08 Creative Commons License 2015.06.23 -1 0 topiknyitó

Rendelt már valaki a Sweet Garden-től növényeket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!