Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2023.02.23 0 0 4

Ezt az 1 topikot találtam, ami foglalkozik külföldi dolgokkal.

Ezt meg fél napig kerestem a neten:

 

Külföldi körzetszámok, ha valakinek kell:

 

https://www.1blueplanet.com/calling_codes/hu/

nyman Creative Commons License 2015.08.03 0 0 3

Nekem se jon meg a Mastercard securecode, ami zavaro.

 

De ami meg zavarobb, hogy Angliaban nem mukodott a roaming. Nem csatlakozott fel a halozatra. Manualis keresessel sem. Egyedul a vodafone-nal nem rajzolt ki "behajtani tilos" jelet, de arra sem csatlakozott.

 

Eloszor azt hittem, hogy a telefon nem tudja, de eleg szeles frekvencia tartomanyt kezel. (GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100)

 

Voltam mar azota kulfoldon, pl. Romaniaban nem volt gond.

 

Ket honapja hasznalom, es itthon meg vagyok elegedve, a korlatlan net miatt a gyerek a kocsiban barmikor tud videokat nezni. De ez erosen elgondolkoztat azon, hogy ezekkel a korlatokkal nem eri meg.

Előzmény: kaigia (2)
kaigia Creative Commons License 2015.06.17 0 0 2

+1.. nekem sem érkeznek meg a külföldi SMS-ek. Pl: Google Vertification code.. De pl. a Jófogás sms-ei is elvesztek az éterben.. lehet h ők is külföldi szolgáltatót használnak.
A külföldről indított de belföldi számról érkező sms-ek megjönnek..

Tud valaki megoldást a problémára?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.15 0 0 1

Az UPC melyik cég hálózatát használja?

csiriprelek Creative Commons License 2015.06.02 0 0 0

0PC

gulyáska Creative Commons License 2015.06.02 0 0 topiknyitó

 Sziasztok!

 

 Érdeklődni szeretnék, hogy vannak-e köztetek UPC mobile felhasználók és ha igen, megkapjátok-e a külföldről küldött SMS-eket?

 

 Mert nekem 4 hónapja, mióta UPC-s lettem, nem jönnek át, és erre a napokban kellett rádöbbenem (egyelőre Romániából és Szlovákiából próbáltak küldeni, és nem jön át). Belefutottam egy másik UPC-s ügyfélbe, aki szintén nem kapja meg.

 

 Szeretném látni, hogy egyedi jelenségről van-e szó vagy rendsze szintű a probléma.

 

 A UPC ügyfélszolgálata egyelőre azt mondja, nem tudják kivizsgálni az ügyet, nem az ő hatáskörük.

 

 Nagyon köszi minden visszajelzést!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!