Keresés

Részletes keresés

CS.V.D Creative Commons License 2023.05.14 0 0 20

Na azóta mennyiféle mobilos átverés megy napi szinten!

sms a nem létező feladott csomagról, ami arra vár, hogy átvegyük, külföldi hívószámos megcsörgetés, hogy hívd vissza, hatóságok, szolgáltatók nevében keresik fel az embert a csalók, unokázós hívások, stb... ezer féle mód, csak add meg a bankkártya számod, csak tölts fel egy sim kártyát nekik, csak utald a pénzed.

CS.V.D Creative Commons License 2015.06.03 0 0 19

Mivel az asszony mondta hogy nincs 600 ezrünk, így épp közbejött egy hívás a hívónál, gyorsan letette, és nem hívta vissza a feleségem.

 

Előzmény: forgione1 (18)
forgione1 Creative Commons License 2015.06.03 0 0 18

Mivel nem hívta vissza és részletek sem hangzottak el pénzátadásról így ez semmi más nem volt csak telefonbetyárkodás.

 

Sima szívatás és nem szervezett csalás.

 

Amit te jobban be is vettél, mint az asszonyod:-)

 

 

Előzmény: CS.V.D (-)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 17

Akinek van hozzá gusztusa!:)))

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 16

Egy ősi dakota tűzoltó mondás szerint: Édes fiam, tüzet oltani moslékkal is lehet!

Előzmény: Törölt nick (14)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 15

Mondjuk szerintem a piros-fehér-zöld színeket hamarjában szedhette össze, gondolkodás nélkül. Tehát valahol az illető előtt lehetett a Magyar/Olasz? zászló.

Aki gondolkodik a színeken, az ezüstöt biztos mond.

Előzmény: CS.V.D (11)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 14

Erről jut eszembe. Egyszer nagyon régen, még a Kádár-kor közepén egy kollégám összeszedett egy etióp csajt, rettentő büszke volt. Az a helyzet, hogy én még bottal se nagyon nyúltam volna a csajhoz. Úgyhogy nekem látatlanba, de még bemutatva se....

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 13

Pinát is sokan szeretnének, jönnek is a levelek az Afrikában fogvatartott rabszolga Izauráktól,

hogy kéne egy kis zsé a kiszabadulására, külömben meg belém szerelmes, és 18-éves......

Előzmény: CS.V.D (2)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 12

:)))

Előzmény: CS.V.D (11)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 11

Piros, fehér vagy zöld színű passzátból lehetett volna választani.

Szerintem zöld nincs is. :)

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 10

Lehet. Mindenesetre túl sok esze nem lehet. 

 

Az már valami, hogy ismertem egy srácot, aki hatvanöt millert csalt ki egy év bő alatt, üdülési jog tulajoktól, hogy eladja a jogukat. (Attól mindenki szabadulni akar, mert állandóan nőnek a fenntartási a költségek.) Na ott szemtől-szemben kellet "okosnak" lenni. Persze a végén azt is elkapták. Most ül.

Előzmény: CS.V.D (9)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 9

Valszeg így elsején gyorsan kellett volna a csókának hatszázezer, mert valakiknek lógott...

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 8

Jó, de azért a legtöbben igen. Viszont hatszázezer már csak a felső határ sem nagyon van a legtöbbeknél. Azt se tudom mennyi egyébként,d e azt tudom, hogy van olyan. Én falból ki nem vennék félmillert. Azért, ha kell bemegyek.

Előzmény: CS.V.D (7)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 7

10-et sem tudott volna ma kivenni. :(

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 6

Szerintem annyit elég kevesen tudnak kivenni. Jobb lenne, ha a csalók ötvenezret mondanának!:)))

Előzmény: CS.V.D (5)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 5

Na szóval mint kiderült, a csóka akkor rakta le a telefont, mikor az asszony azt mondta, hogy ő most nem tud 600 ezret kivenni az automatából.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 4

Azt is lehetne, hogy nincs 90-es. De a minimum, hogy csak öt éve működő cégnek adnak olyat, igen szigorú feltételekkel.

Előzmény: Je suis Louis (3)
Je suis Louis Creative Commons License 2015.06.01 0 0 3

Azért a 90-es szám hívásával a távközlési szolgálató is jól jár. Tiltani kell az emelt díjas számokat 'szt jónapot, szerintem minden szolgáltatónál ingyenes szolgáltatás.

Előzmény: Törölt nick (1)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 2

Sokan szeretnének nyerni... és neki fogalma sincs, hogy a Telekomnál milyen játékok vannak.

Már a szín kiválasztásánál jártak...

Mivel nem netezik, meg tv-t sem néz, így nincs képben az ilyen dolgokkal.

Előzmény: Jimmy (0)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 1

Ezt kevesen hinnék el, de azt más többen megtennék, hogy egy egyet csörgött számot visszahívnak (felvenni időd sincs), ha nem figyelnek. Engem havonta háromszor-négyszer hívnak ilyenek 90-es számról. Ha csak tíz százalék dől be és ötszáz forint a percdíj (és a minimum díj), jól járnak. 

És erről a telefontársaságok is tehetnek. Nem adok mindenkinek 90-es számot!

Jimmy Creative Commons License 2015.06.01 0 0 0

Hmm. Azt kell m0ndjam a nejed nem egy észlény.

Előzmény: CS.V.D (-)
CS.V.D Creative Commons License 2015.06.01 0 0 topiknyitó

VIGYÁZAT!!!!
CSALÓK A TELEKOM NEVÉBEN!

 

A feleségemet most hívták, hogy mivel a T-mobilnál legutóbb 5000Ft-tal töltötte fel a kártyáját (ez nem igaz), így részt vett a nyereménysorsoláson, és nyert egy Volkswagen Passatot 6.9millió Ft értékben, és csak a 600 ezres regisztrációs díjat kellene neki befizetnie, mert már akár ma odaadják neki az autót!!
Rejtett számról hívták természetesen. Ő be is nyalta volna az átverést, de mázlimra felhívott engem.
Még azt ígérték visszahívják, mert közben a hívónál becsörgött egy másik telefon.

 

Nyilván már nem fogják visszahívni, de remélem nem dőlnek be neki mások!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!