Keresés

Részletes keresés

izzago Creative Commons License 2020.08.06 -1 0 571

Az ügyfélszolgálatuk egy rakás nulla e-mailra nem válaszolnak leszarják az embert nagyívben ! Semmirekellő társaság ! 

forumozó22 Creative Commons License 2020.08.03 0 0 570

Emailba tud reklamálni,és vissza is írnak.

Tudom mert benne vagyok egy jófogásos csalás ügyben.

info@jofogas.hu

ugyfelszolgalat@jofogas.hu

Egyébként elég gáz hogy telefonos elérhetőségük nincs!

Előzmény: Tulipe Noire (569)
Tulipe Noire Creative Commons License 2020.08.03 0 1 569

az semmi, de a jófogás telefonszáma sincs meg, sem érdeklődni, sem reklamálni nem tudsz. Helyes ez?

 

Előzmény: local75 (404)
forumozó22 Creative Commons License 2020.07.29 0 0 568

Csak hogy ő már benne van a rendszerbe korábbi bűncselekmény miatt. Visszaeső!

Előzmény: liderces2 (567)
liderces2 Creative Commons License 2020.07.29 0 0 567

Én is lementem a rendőrségre 50.000 alatti összeggel nem foglalkoznak kb egy hét alatt lezavarták az egészet. Pedig ott volt a számlaszám semmit nem mozdítottak meg.

Előzmény: forumozó22 (565)
forumozó22 Creative Commons License 2020.07.23 0 0 565

Szia! Ha olvasod az én történetemet,engem 26 ezerrel húztak be,és igen,elmentem feljelentést tenni. Belőlem nem fog élni senki.

Előzmény: Emi0601 (564)
Emi0601 Creative Commons License 2020.07.22 0 0 564

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy egy hölgy a következő számlaszámmal átvert. 12023132-01729139-00100001 Neve Mariann (Tóth) ha igaz. Két legot vettem volna tőle 14.000ft-ért. Foxposton ígérte. Mai napig nem jött meg. Ráírva beszélt össze-vissza, hogy ő feladta és sorolhatnám. Jelentettem a jófogáson, természetesen semmi válasz. Érdemes elmenni a rendőrségre? A levelezéseinket lementettem, kinyomtattam.

forumozó22 Creative Commons License 2020.07.19 0 0 563

Vigyázat Csaló!!!


Egy hölgy akinek több regiszrációja van több néven de ugyanazzal a bankszámlaszámmal húzza le az embereket.
Jbl bluethooth hangszórót árul a Jófogáson,uj garanciás számlás hol 20-hol 25000 Ft-ért.
Számlát garnacialevelet megvágva átküldi,se bolt,se az eladó se a vevő neve nem szerepel rajta.
A megállapodást követően,sürgetően lép fel,hogy már elindult a postára feladni,és átküld egy hitelesnek tűnő,MPL feladási űrlapot melyen a postaköltség szerepel,értékbiztosítással,4500 -máskor 6500 Ft postaköltséget kér pluszba a vételáron felül.
A jófógáson lévő telefonszáma kamu,tartozkodási helynek hol miskolcot,hol baranyát,hol a balatonkörnyékét adja meg.
Átutalás után azonnal felszivodik,fenyegető smsekre nem válaszol.
Rendőrségi feljelentést tettem,mivel sorozatos csalóról van szó valószínűleg be fogják azonósitani,
A számla tulajdonos neve: Vagy Poór Bóni Henrietta,vagy Nagy Zita. Számlaszám: K@H 10403239-86768287-83551000
Jelenleg is hirdet ezen a linken:


https://www.jofogas.hu/baranya/Elado_JBL_hanszoro_106735337.htm
Hiába tiltja a jófogás,másnap már újra fent van a hirdetése ugyanezzel a termékkel!!!
Amennyiben bárki olvassa ezt a bejegyzést,és hasonlóan átverte,irjon egy üzit,így csoportosan fel lehet jelenteni!!

Indapasszoddal2 Creative Commons License 2020.07.09 0 2 562

Vagyis akkor Vaterázni kell, nem? Ott nem is lehet "keres" típusú hirdetést feladni. Marhaságokat írsz.

Pont az a jó a Jófogásban, hogy lehet célzottan is keresni. Leírod, mit akarsz, más pedig reagál rá ha van ilyesmije. Ha csak a feltöltött dolgokat nézném, sose jutnék előbbre.

A megvalósítás a fos, nem az elv.

Előzmény: Carina_S (560)
Barracuda- Creative Commons License 2020.06.21 0 2 561

persze,,,legocsmányabb weboldal ami valaha létezett,,de hát mivel az összes többit eltiporták ,expressz.hu,,aprod,csak ez a szenny oldal maradt !! ezt ismeri,,nézi mindenki,kénytelen vagy te is itt hirdetni ,mert máshol meg sem találják az árudat.

Előzmény: Hulehealom (558)
Carina_S Creative Commons License 2020.06.07 -2 1 560

"Ha keresel valamit, azonnal rádrepülnek azok, akik 2 napja regisztráltak és lopott képekkel próbálnak rávenni, hogy utalj nekik előre."

Mert ugyanis nem így kell keresni... .. .

A leírásodból egyenesen következik, hogy te úgy keresel valamilyen árufélét, hogy feladsz egy hirdetést annak leírásával hogy mit keresel. Ne így keressél, mert így valóban rádrepülnek a hamisképes csalók.

Keresni úgy kell, hogy a Jófogás oldal "Keresés..." mezőjébe beírod a keresett áruféleség nevét, majd rákattintasz a nagyító gombra  ---(+) ]. Például ha hajnyírógépet vagy oldalfésűt keresel akkor beírod a keresőmezőbe, hogy "hajnyírógép", vagy hogy "oldalfésű", majd a kilistázódott találatokat végigböngészed mindet, azaz egyesével rákattintasz az egyes hirdetésekre, és ott megnézed hogy ad-e meg telefonszámot, mennyi az áru ára (darabáru esetén a darabonkénti árat is van akik ki szokták írni, pl. az oldalfésű esetében, amit mindig többesével árulnak), majd kiválasztod a neked legmegfelelőbbet és tárgyalsz vele a vételről vagy az üzenőfalon át, vagy pedig telefonon keresztül.

Innentől a többi már emberismeret kérdése: pl. ha a hajnyírógépről kérésedre tud még plusz képeket feltenni, akkor biztos hogy nem lopott képekkel bizniszel, vagy ha rögtön megadja kérésedre hogy hová utald át a pénzt, esetleg ha abba is belemegy hogy az összeg negyedét a postázás előtt, az összeg hátralévő háromnegyedét pedig majd csak a kézhezvétel után küldöd el neki, akkor biztos hogy nem csaló az, akivel tárgyalsz.

A telefonszám pedig egy biztosíték arra, hogy csalás esetén erre támaszkodva jelentsed fel a rendőrségen!!!

Előzmény: Hulehealom (558)
Franci 1968 Creative Commons License 2020.05.31 0 1 559

Na ezért ragaszkodok a személyes átvételhez, ha lehetséges.:-).

Amúgy is amilyen árak vannak néha,sokszor ugyanott vagyok(lennék),mintha bemennék egy boltba,és megvenném az adott cuccot.

Főleg a 2600-as házhozszállítással, mikor még vigyázzban is kellene állnom otthon,mert nem még kb. sem tudják megmondani,mikor érkezik a csomag.

Ha nagyon ragaszkodik az illető az előreutaláshoz, az már eleve gyanús.

Olyankor várok inkább pár napot.:-)

Előzmény: Hulehealom (558)
Hulehealom Creative Commons License 2020.05.21 -1 1 558

Sehogy. Se a hirdetéseket, se a profilokat nem lehet jelenteni sehol. Ha megírod mailban, nem válaszolnak.

Tiltani se lehet a profilokat.

Szűrni se lehet, hogy a telefonszám nélkül böngészőket kizárjuk.

Ha keresel valamit, azonnal rádrepülnek azok, akik 2 napja regisztráltak és lopott képekkel próbálnak rávenni, hogy utalj nekik előre.

A csalók Mekkája, a cég meg mossa kezeit.

Előzmény: Franci 1968 (555)
meszi67 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 557

Valószínűleg a jófogás háztól-házigra gondolt. Az utánvétes.

Előzmény: Airbag. (556)
Airbag. Creative Commons License 2020.05.17 0 0 556

A Jófogáson pedig megbeszélni akarta a fizetést,pedig ott csak utánvétes szállítás van.

 

ezt hogy érted?

nem csak utánvét van...

Előzmény: Franci 1968 (555)
Franci 1968 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 555

Sziasztok!

Jófogáson lehet valahogyan jelenteni a hirdetést?

Ugyanazt a terméket hirdetik más helyszínnel, más nevekkel.

Az ár gyanúsan alacsony,személyes átvételbe nem egyezik bele, ragaszkodik az előreutaláshoz.

A Facen már jelentettem.

A Jófogáson pedig megbeszélni akarta a fizetést,pedig ott csak utánvétes szállítás van.

Reed. Creative Commons License 2020.05.13 0 0 554

Hosszas kinlódás után megpróbáltam a telefonnal megrendelni és azzal sikerült, de a géppel nem ment.

Reed. Creative Commons License 2020.05.13 0 0 553

Én meg megrendelnék valamit, már le is van beszélve az eladóval, de nem engedi a jófogás rendszere. Azt írja, hogy nem megfelelő email-jelszó. A jófogás meg a freemail egy cég? Mert az is egy használhatatlan fostalicska!

Reed. Creative Commons License 2020.05.13 0 0 552

12 ezer fölött tudod beállítani a háztól házigot. 

Előzmény: vadasz70 (551)
vadasz70 Creative Commons License 2020.05.02 0 0 551

Sziasztok! Lehet az hogy nem tudom feladni Háztól-Házig szolgáltatással a terméket se hogyan nem tudok rá jönni hol kapcsolhatnám be nem látok rá lehetőséget. Vagy nem mindegyik terméknél lehetséges?

vénaze Creative Commons License 2020.04.16 0 1 549

Sziasztok! A Jófogásnak nincs ügyfélszolgálata,e-mailre nem válaszolnak telefonon nem lehet elérni!! Háztól-házig szolgáltatásukat vettem igénybe, de nem jöttek a termékért az ígért napon csak egy nappal később, viszont így az a csomagszám már érvénytelen volt. Két nap múlva visszajött a csomag összetörve. Reklamációmra a mai napig nem reagáltak. Érthetetlen módon jött egy automata levél,hogy a termék sikeresen eladva hamarosan utalják a pénzt. Ez kész átverés!! A hirdetést nem lehet törölni mert azt írja,hogy a csomag kézbesítés alatt! Aljas banda!

hangoverlion Creative Commons License 2020.04.15 0 1 548

Sziasztok!

Azért írok ide, mert a Jó fogás elég lassan reagál a levelekre. A Playstation 4 hirdetéseknél elszabadult egy csaló! Teljesen gátlástalanul nyomja felfelé a hirdetéseket, van hogy naponta 2 alkalommal is. 250.000 fT használt áru készletért 50-70000 forintot kér. Csak személyes átadással, de! Igen itt a DE! 50%-vagy 49900 forintot kell elutalni és másnap házhoz hozza a készletet. Vagy ha már megingott a bizalma, személyesen átvehető, de ha odaértél a városba,( de inkább a falukat célozza eldugott helyeken) a megadott telefonszám nem kapcsolható, foglalt, ki van kapcsolva. Teljesen vegyesek a számok. Számlaszámot küldd, ami egy hajléktalané!

Ne utaljon senki előre, mert ezek nem létező hirdetések!!! Nem lehet 70000 forinttért PS4 pro készletet venni 2 karral 8 játékkal, head settel, garanciásan! Minden előre utalt forint elveszik! Polgári peres űton 3 év alatt lehet visszaperelni, de lehetetlen! Ne utaljon senki előre!!!

https://www.jofogas.hu/vas/Playstation_4_Pro_1Tb_103293765.htm

Toguro85 Creative Commons License 2020.04.03 0 0 547

Jófogáson simán megjelent egy hirdetés, amiben valaki légpuskát árul. Felhívtam a jófogás figyelmét, hogy talán le kéne szedni a hirdetést, de válaszra se méltattak. Hova lehet tovább menni?

Vaddafakk Creative Commons License 2020.03.25 0 3 545

Nincs ügyfélszolgálatuk. Ha írsz, nem is reagálnak. Ha csalást jelentesz be, egy mukkot se hallasz vissza. Következmények nélküli cég, így üzletelj ott. Ennél még a fácse apróhirdetése rovata is klasszisokkal jobb.

Előzmény: Staystrong (542)
Vaddafakk Creative Commons License 2020.03.25 -1 5 544

Kérdés: mi értelme annak, hogy a jófogáson bármiféle adat megadása nélkül engedik a népet hirdetni vagy böngészni?

Ezek ráadásul mind a Keres rovatot célozzák be, mintha az ember akarna vásárolni valakitől, akinek még a neve sincs megadva, csak ennyi: Felhasználó. Normálisak ezek (az oldal tervezőire értem)? Ezzel a csalók dolgát könnyítik meg, de baromira.

Miért nem kötelező mindenkinek névvel-telefonszámmal regisztrálni? Vagy webshopban is csak annyit adunk meg rendeléskor a boltnak, hogy Felhasználó? Le se lehet adni rendelést telefonszám nélkül. Akkor itt miért engedik? Vaterán is kötelező a telefonszám.

Most is keresnék valamit, erre jön a Felhasználó marha a pár hetes regjével, aztán rögtön eltűnik, amikor minden oldalról kérek fotót a termékről.

Egyértelmű csaló. Be lehet jelenteni az oldalon? Nem. Engem nem tudott átbaszni, majd átbasz mást és figyelmeztetni se tudok senkit, hisz ennyi adat van róla: Felhasználó, regisztrált: 2020. 01. 31. 

Ekkora fost.

Seventhy Creative Commons License 2020.03.24 0 0 543

Rossz véleménnyel vagyok vele. Tele van csalóval. Másik probléma pedig, amikor megbeszélünk egy idő pontott mikor jön, akkor el sem jönnek. Én mint idióta meg várok, mikor jön és nem jön. Másnap rá is írok miért nem jött, akkor vissza sem írnak. Legalább írhatná, mégsem jön és nem kell a eladó termék.

Staystrong Creative Commons License 2020.02.26 0 0 542

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, másnak is van-e olyan tapasztalata a Jófogás.hu-val kapcsolatban, hogy akárhogy is próbálja, nem tud kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálattal? Egyik e-mailemre sem reagálnak hetek óta, nemrég a Facebook-on próbáltam üzenetet küldeni, mert az szerepelt az oldalukon, hogy pár óra az átlagos válaszidő, de ott is ignoráltak. 

Már néhány hete próbáltam eladni néhány pulóveremet az oldalon - minden siker nélkül -, amikor a hirdetésemet minden előzetes figyelmeztetés nélkül (jóval azelőtt, hogy a 90 nap lejárt volna) egyszer csak törölték. 

A holmik, amiket eladásra kínáltam, kiváló minőségűek, teljesen újak és olcsók voltak, mégsem generáltak szinte egyetlen megtekintést sem, eladni pedig egyáltalán nem volt módom őket.  

 

Krizmanics Creative Commons License 2020.02.09 0 0 541

Sziasztok.

Email címet hogyan tudok módosítani.

Köszi.

thoms66 Creative Commons License 2020.02.04 0 0 540

Az előző hozzászólásomat törölték a sok jófogás link miatt, így azok nélkül megismétlem, hátha így elfogadható.

 

Küldtem egy panaszt az&nbsp;<a>ugyfelszolgalat@jofogas.hu címre, válaszra sem méltattak, a probléma továbbra is fennáll, de a "seftes nepperek paradicsomáról, a használtautó hu -ról is lehetne mesélni, ami szintén ennek a cégnek a kezében van.

A levél:

 

Tiszteletem!

Szeretném egy hirdetőre felhívni a figyelmüket aki ugyan azzal a termékkel elárasztja a hirdetési felületet és ezzel akadályozza a normális hirdetés keresést, valamint hátrányba hozza más normális hirdetés potenciális esélyeit.Idegesítő hogy oldalakon keresztül kell kerülgetni ugyan azt a hirdetést, így előfordul hogy más normális hirdetőt átugrok akaratomon kívül.
Ez a hirdető egyébként több mást is így hirdet!!!
De ha ez szabályos akkor ezentúl én is így fogok hirdetni a jófogáson, és másnak is ajánlani fogom.


A hirdetések: és itt volt az a 35 link ugyan arról a termékről, csak mindig egy szóköz vagy szó cserélésével mássá téve.

 

Lényeges hogy nem üzleti hirdetésekről van szó.

prs Creative Commons License 2020.02.02 0 0 538

Régebben volt valami, hogy talán 60 nap után automatikusan törlődtek.

Előzmény: audiopowers (537)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!