Keresés

Részletes keresés

Pyrandus Creative Commons License 2015.06.20 0 0 270

off: ámokfutó gázoló tombolt Grazban! Mikor fékezik már meg?

:((

pgy57 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 269

Miért kérdik tőlem:  Elütött a fűnyiró?

Előzmény: dave6847 (268)
dave6847 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 268

A Földön a T.Biróság itélkezik.

Az Égben Isten.

 

Én momentán kertész vagyok fogalmam nincs ki vétkezett és nem is érdekel. Megyek öntözni a kertembe mert elég nagy a szárazság......

DOLGOZZATOK inkább  ti is !

cipóstarisznya Creative Commons License 2015.05.17 0 0 267

Egykutya ez mind, a vájtszemű libbant megmondóembertől az ilyen primitív üvöltöző kocsmatöltelékig.

 

Ezt viszont felírtam a kéménybe korommal. Érdemes megjegyezni, mint a hikálság csimborasszóját: (a sajtóból értesültem, hogy) meghalt az a férfi, aki abban a balesetben sérült meg, amelynek részese voltam...

 

És nem veri senki laposra... :(

Előzmény: Törölt nick (266)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 266

annyi KRESZ szabálysértésben és balesetben voltak részesek 

 

erre mondják, hogy kabátlopási ügybe keveredtek. amikor vétlenek voltak, azt nem kéne felsorolnod...

 

 

Előzmény: mivvann (258)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 265

és ebből hány volt vétkes?

azt is beírod, vagy csak a hullarabló erkölcs munkál benned?

 

Tarlós pl. teljességgel vétlen volt...

Várhegyi nem gázolt, hanem koccant, komoly sérülés nem történt.

Medgyasszay is vétlen volt, a motor vágott elé.

 

Előzmény: mivvann (255)
Johnny Five Creative Commons License 2015.05.16 0 0 264

"Itt évtizedek óta az ittas a hunyó a balesetekben. Szokjad, ez a jogszabályban lévő szellem :-) :-) :-) , tudod hány embert ültettek le, mert volt alkohol benne mikor eléléptek, vagy kerékpároztak, és nem tudott kitérni :-) ."

 

Ez nem a "jogszabályban lévő szellem", hanem csak a közvélekedés.

A bírónak nem aszerint kell döntenie, hogy kinek mennyi vér volt a szeszében, hanem hogy ki sértett szabályt - ki okozta a balesetet.

 

(Btw. valószínűleg pont ez a kettősség az akadálya annak, hogy enyhítsenek végre ezen az ostoba, zérótoleranciás rendszeren.)

Előzmény: baculum (238)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 263

Nemcsak ennek az áldozatnak, hanem a listádon szereplő összes gázolás áldozataié!

Előzmény: mivvann (262)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 262

Hogy válaszoltam volna, ha nem azt állítottad!

Persze most hirtelen valtaszl, mert bebuktál a fideszesek többen voltak 1990 óta, meg nem is ők vezetnek.

 

Most hirtelen az áldozat hibája érdekel mint a debreceni focista gazolásánál?

 

Tessek itt volt alább, de akkor most is kérdezd!

 

  1. senki sem hívott mentőt
  2. "Már korábban is többször elgázolták, a Damjanich utcai lakása pedig 2013. november 7-én teljesen kiégett. A tűzben súlyosan megsérült: két hétig akkor is kómában volt, és összesen hat hetet töltött a kórházban.?
Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (261)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 261

DE. Nem válaszoltál az áldozatokat illetően: hányról derült ki,. hogy ők voltak a hibásak? 

Előzmény: mivvann (260)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 260

Most többen vannak, de 1990-1998 ig alig voltak jelen. Utána meg 2002-tol megint nem ok tobbsegben 2010-ig. Szóval gyengus próbálkozás hogy csak azért sértenek több szabalyt, azért több balesetük mert többen voltak. NEM.

 

 

Akiket felsoroltam maguk vezettek az autójukat, tehát meg a sofőrre se foghatod. Mint Lázár legutóbbi halálos balesetét. Ott nem ő vezetett. De a kerékpárost biza maga ütötte el.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (259)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 259

beteg vagy, persze, hogy több fideszes gázolt, hiszen többen is vannak mint a kedvenceid! Arról nem is beszélve, hogy ők vezetik a kocsiikat, mig az ballibsi  "urakét" meg a sofőrjük!  

Előzmény: mivvann (258)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 258

Van szoci is aki gazolt (eredetileg beírtam azt is ide, Tóth Sándor 2004 és Csontos 2008)

 

De ami a lényeg az az, hogy a Fideszes politikusok annyi KRESZ szabálysértésben és balesetben voltak részesek 1990 óta  mint az összes többi part politikusai együttvéve!

 

Mondjuk a mentalitásukat nézve, ahogy az Orban rezsim működik ez nem is meglepő.

 

Orbánnak több szabálysértési esete is volt, még külföldön is száguldozott lakott területen

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (257)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 257

Van hasonló listád a kedvenceidről is?

Amúgy a felsoroltak  áldozatai közül hányról derült ki, hogy ők voltak a hibásak a balesetben?  

Előzmény: mivvann (255)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 256

a Gyurcsányozasod alapján akkor ezek felet Orbán mentette fel (pedig egyik két halálos áldozattal járt, a másik meg egy súlyosan sérült gyerek)

 

 

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (250)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 255

ők mikor is gázoltak? 

 

1995 - Tarlos István

1998. október 10. -  Várhegyi Attila,

1999. június 1. - Gyimóthy Gézának, FKgP

1999. július 22. - (A romániai Maroskece településen Orbán Viktor Fidesz kabinetfőnökét), Nagy Andort szállító

2000. október 28. - Nógrádi László Fideszes közlekedési (!!) miniszter

2004. szeptember 29 - Semjén Zsolt

2005. december 6 - Lázár János

2006. szeptember 10 - Medgyasszay László kdnp

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (250)
Eleon Nóra Creative Commons License 2015.05.15 0 0 254

Gratulálok a hozzászólásodhoz! Igazán mélyenszántó volt. A másik szavazati oldalról is lehet hozni számtalan ilyet. Persze, van, akinek ez tetszik, nekem nem. Én biztosan nem tenném fel a netre még elrettentésül sem. Ez a buta és egyszerű emberek megalázása. Egyáltalán nem vicces.

Előzmény: cipóstarisznya (199)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.05.15 0 0 253

"Stohl ott maradt a helyszínen és várta/elvárta/kivárta míg hívják a mentőket."

 

Mondjuk, azzal a kocsival már nehéz is lett volna elpucolni.

Aztán amikor megjött az élettárs a működőképes járgánnyal, ő sem tétovázott.

 

Arról nem tehetett, hogy a mentősök hamarabb értek oda.

Előzmény: kátyja1025 (219)
István a kováts Creative Commons License 2015.05.15 0 0 252

 Látom nagyon várod. Esetleg egy gyorsított eljárás ügyben nincs ráhatásod ??

Előzmény: kátyja1025 (218)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 251

Arról már nem is beszélve, hogy nem mindig a gázoló a hibás... A firkászodnál nem ez a helyzet...

Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 250

nyugodj le, ők mikor is gázoltak? 

Előzmény: mivvann (249)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 249

Szoval Hornnak, Medgyessynek köszönhető hogy Tarlos, Lazar, Semjen nem ul  gázolásaikért?

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (248)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 248

Te orbánistáztál, miközben 2009 őszén a kedvenceid voltak hatalmon, ergo csak ők utasithattak bárkit, bármire! Jó lenne, ha visszafognád egy kicsit magad és OV fóbiádat és jobbosok iránti gyűlöleted! Mindig lebőgsz vele.

Előzmény: mivvann (246)
baculum Creative Commons License 2015.05.15 0 0 247

Azt sem tudom, mi az a loki :-) :-) , a magyar bírói gyakorlat szerint ha iszol te vagy a hunyó:-) :-) :-)  ennyi, nyilván erre támaszkodva hozták meg a döntést lokikoki :-) :-) , a surmankó száguldozása is ez  a kategória. Ezt tolták  a 70-es évektől. Anno még durvább volt, most per pill nem tudom mi van.

Előzmény: mivvann (242)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 246

Persze Gyurcsány utasította a bíróságot, rendőrséget, ügyvédeket hogy 2 hét alatt mentsek fel?

 

Erre volt az ügy előhozva:

"

Az a baj, hogy a közlekedési baleset okozását nem kezeli kellő súllyal a közvélemény.

 Senki sem akar megölni senkit, a halál, mint következmény  csak a figyelmetlenség és a veszélyes üzem együtthatásának eredménye."

 

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (243)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 245

Fröcsögj csak nyugodtan, zárva az OPNI. Ti zártátok be, nemde? 

Előzmény: mivvann (244)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 244

Ki menti fel? 

 

 

Arra a kérdésre válaszoltam, hogy milyen ítélet lehet, mit csinálhat a vedelem.

 

Aki itt felment masokat azok ti vagytok akik azonnal eltüntettétek a HALÁLOS GAZOLÓ ORBANISTAKAT (ha mar ez a hullarabló topikcim mehet, akkor az is illik ide)

 

Ja, az más. Tarlos, Nogradi, Megyaszay az más. Ahogy a kerekparos gazolo Semjen, Lazar, Kocsi is. Egyiknél se háborodtatok fel.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (241)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 243

TE lüke, Bodnár Fletókád/Bajnaid kormányzása alatt gázolt!

Előzmény: mivvann (242)
mivvann Creative Commons License 2015.05.15 0 0 242

Mivvan? 

 

a LOKI focistajank esetéről írtam.

 

Hol ültették le a visszeso szguldozasai után (ráadásul ugyanazon az úton!), a halálos gázolásakor?  A biciglis volt a hibás (hiába viselt láthatósági mellényt, e ivott) ő meg mehetett nyugodtan a fontos meccsre olyan gyorsan lezárták az egész ügyet!

 

Orbanisztanban a fontossági sorrend

 

Előzmény: baculum (238)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.15 0 0 241

Furcsa egy értékrended van. Azért mert egy focista 2009-ben vagy mikor elgázolt egy részeg kerékpárost, annál fogva felmented a firkászodat! 

A mostani áldozat is részeg volt? Az hogy mikor volt kómában az lényegtelen, hiszen amiatt nem kellene elgázolni, nemde? 

Előzmény: mivvann (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!