Keresés

Részletes keresés

utazni Creative Commons License 2019.06.02 0 0 11

Én is kérdezem: nézi még valaki?

Van egy IP kamerám, amit a korábbi telekomos digitális elosztón keresztül használni tudtam , úgy, hogy a mobilomon láthattam a kamera képét. Lecserélték digitális központ nevű elosztóra, aminek a menüjében ott van a kamera, de nem tudok belépni a Kamera menüjébe, nem látom a képét, semmit!!!

Mi a megoldás???

Ircsi30 Creative Commons License 2018.05.07 0 0 10

ez a topik is meghalt?

Jesurun under Lyme Creative Commons License 2017.06.08 0 0 9

Sziasztok,
szeretnek egy biztonsagi kamera rendszert kiepiteni a videki hazamban, (Somogy megye), es ehhez szeretnek tancsot kerni toletek.
Az eBay-en van ezer dolog, de tehcnikailag nem igazodok el rajta.
Hogy mit erdemes megrendelni.
Most a kovetkezo hetfon egy hivatalos ceg ki fogja epiteni nekem a biztonsagi rendszert de kamera nelkul.
Mert arra most nincs penzem.

Alaphelyzet - hatalmas videki haz, baromi rossz nyilaszarokkal. Bent lakott egy falubeli srac, 40 eves, hatalmas rezsi tartozast es armotizaciot csinalt, es tavasszal kirakam. Most fizettem be utana a gaz vegszamlat, 92 ezer Ft-t. Majusban sima lakattal lezartam a bejarati ajtot, de azota is bent lakik - valszeg ablakon at jar be.
Nem akarom hogy tovabbra is ott lakjon, es csinalja a rezsit a nekem..... es egyeb kart.

Ez a rendszer ami kiepitesre fog kerulni, ez csak szirenazni fog - 24 oras diszpecser szolgalattal, akinek megadhato 4 telefonszamot ertesitesre - de nincs kit megkernem erre.
Nagyon kellene a kamera is. hogy felvegye es rogzitse, ki jar be a hazba.
De ezt most hazilag szeretnem megoldani, es igy szeretnek online rendelni kamerat, majd felszerelni, de nem tudom hogy milyen parameterekre kell figyelni, es hogy ki mit tud ajanlani.

Elore is nagyon megkoszonok minden segitseget es tanacsot- Ja en Angliaban dolgozom es csak ritkan jarok haza ......

kisbetu Creative Commons License 2015.08.23 0 0 8

Igen. Dobjad.

Előzmény: Johnny Five (7)
Johnny Five Creative Commons License 2015.08.23 0 0 7

Ez most azt jelenti, hogy dobjak fel egy 20-30-50 ezres mobiltelót (amit piszkosul nem iparikamerának szántak!) a kéglimre, hogy egy másikkal kukkolhassam?

 

Ez komoly? :)

Előzmény: Evile-Elvis- (-)
elsőbudaipolgár Creative Commons License 2015.05.05 0 0 6

Nekem húsz éve van mobilom. Akkor már ajánlottak ilyen rendszert. 

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.05 0 0 5

Szélessávú internet és mobiltelefon?

Előzmény: elsőbudaipolgár (4)
elsőbudaipolgár Creative Commons License 2015.05.05 0 0 4

Évtizedek óta van hasonló. 

pelazg Creative Commons License 2015.05.04 0 0 3

"Ráadásul névvel, címmel. Ez így nagyon amatőr módon átlátszó."

 

Dehogy átlátszó! 

Hiszen még a bankszámlaszámát sem adta meg! :)))

 

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 2

Ráadásul névvel, címmel. Ez így nagyon amatőr módon átlátszó.

Előzmény: bindera (1)
bindera Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1

Te reklámozod magad? :))


Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 0

és aztán egy 20$- os blokkolóval már ki is van iktatva. A 20. fals szabotázs után senki nem fog menni...

Előzmény: Evile-Elvis- (-)
Evile-Elvis- Creative Commons License 2015.05.04 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Találtam a neten egy nagyszerű magyar nyelvű (!) programot, amivel mobiltelefonon keresztül meg tudom figyelni a házamat. Bárhol is legyek, automatikusan érzékeli a mozgást, és rögzíti az ott látottakat. Sőt, több telefont is össze lehet kapcsolni egy hálózatba, és rögzítés közben automatikusan továbbítja a jelet egy szerver telefon felé. Így ha észre is veszik a telefont, ami rögzít, a felvétel még akkor is biztonságban van!

Itt ingyen le lehet tölteni a próbaverziót:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.safesecuresamlite.home

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!