Keresés

Részletes keresés

bautest Creative Commons License 2023.06.14 0 0 27

Sziasztok,

 

Lehet amatőr kérdés és mindenki tudja rá a választ, de nyugodtan megveheti-e az ember az Apple Watch-ot "gyártói garancia" szókapcsolattal hirdetett webshopokból, ahol kb 40-50 ezerrel olcsóbban hirdetik, mint pl a MediaMarkt, IStyle.

Köszi előre is!

Gabi686 Creative Commons License 2022.12.24 0 0 26

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy Apple Watch SE 2021-et.

A friss 9.2-es szoftverre lefrissítettem.

A gondom az, hogy az alváskövetésnél egyszer részletezi a fázisokat, egyszer nem.

Nem igazán tudom, hogy ezt mi okozhatja.

Valakinek ötlet esetleg?

Köszönöm előre is!

Ádám Kreiter Creative Commons License 2021.09.01 0 0 25

Nekem is ugyan ez a probléma 11mp-nél automatikusan szünetelteti az edzést . Van rá valami beállítás?

Előzmény: TankaEniko (24)
TankaEniko Creative Commons License 2021.08.22 0 0 24

Sziasztok! Van esetleg aki találkozott azzal a problémával (Iwatch series 6-nál), hogy egyes aktivitásokat az óra magától szüneteltet? Tutira nincs érintés, nyomás, sőt! Valójában lezárt képernyő mellett is csinálja kb 10 másodperc után. Elég bosszantó. Hiba lehet, vagy valami háttérbeállítás, amiről nem tudok? (A futásnál tudom, hogy van automatikus szüneteltetés sétánál, vagy ivásnál. De kerékpárnál elméletileg nincs ilyen. Ráadásul kikapcsoltam és úgy is csinálja.) Előre is köszönöm a tippeket! Enikő

Oszi8 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 22

Sziasztok van egy apple watch 5 acéltokos gyári acélszíjjal a gondom az hogy mikor leveszem a kezemről ez az acélszíj mert nem kétszármyú hanem ez a gyári acél Milánói szij ami kihúzós mágnesrögzítésű nagyon szép .Viszont mivel acél mikor leveszem a kezemről a z óra alja ahová a töltö megy mágneses állandóan oda vonza  az acélövet ami viszont hajszélkarcokat okozott nagyon piciket mart a középső átlátszó szenzorszembe amitől az már nem kristálytisztán áttetcő inkább opálos lett elvileg ez (Zafír) üveg nem apszolúlt karcmentesnek kellene lennie.kérdésem járt e így már valaki gond vagy normális használati kopásnak számít

Real Putyur Creative Commons License 2019.07.27 0 0 21

Tudja, de az egész nem sokat ér (orvos véleménye).

Csak pitvarfibrillációt mér, szivinfarktusra utaló jeleket nem. Egy szakember kihámozhat belőle információkat, de laikusnak igazából semmit nem mond (max. annyit, hogy "keresse fel kezelőorvosát)".

Előzmény: Amerigo61 (20)
Amerigo61 Creative Commons License 2019.07.26 0 0 20

Sziasztok,

 

Az Apple Watch Series 4 most már tudja az EKG funkciót? Tavaly még azt mondták, hogy a hardver része ugyan ki van építve, de az applikációra még várni kell ...

Kárpád55 Creative Commons License 2019.06.14 0 0 19

Sziasztok!
Az Apple okosórákat nagyon tudom ajánlani. Szerintem, mint ahogy az eddigiek a Watch Series 4 is irtó jól sikerült. Egyértelműen a legjobb az okosórák között, legalábbis nekem. :) Úgy, mint ahogyan az Airpods, ez is egy olyan tartozék, ami nekem például ma már elengedhetetlen. Kb. soha, semmi bajom nem volt velük eddig. Az persze elég fontos, hogy jó helyen vedd meg, mert annyi kamu van, hogy csak na. :D Az iCentre nekem elég megbízható volt vásárlás szempontjából, ott vettem több szíjat is hozzá.

Mödzsi Creative Commons License 2017.07.30 0 0 17

Sziasztok,

 

Szeretnék segítséget kérni.

Nagyon gondolkodom, h Apple watch series 2  t vagy Garmin Fenix 5 ot vásároljak.

Az egyetlen dolog, ami a Garmin malmára hajtja a vizet az az, hogy nem vagyok biztos abban, hohy az Apple tud csipogni/jelezni, ha egy bizonyos pulzus tartományon kívül futok.

 

Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata?

 

Illetve egy másik kérdés, a fekete/szürke változat mennyire kopik? Vagy érdemes inkább a világosabb szürkét választani?

 

Köszönöm 

Sziasztok 

Aszpirin Creative Commons License 2017.06.18 0 0 16

Apple AirPods-szal :-)

Előzmény: dpf_killer (15)
dpf_killer Creative Commons License 2017.06.18 0 0 15

Légyszíves mondja meg valaki milyen bluetooth headset-l használható az óra  JBL -l illetve  egy no name típussal nem ment, látja de nem tud csatlakozni

 

köszi

Aszpirin Creative Commons License 2016.11.26 0 0 14

Szia! A legszembetűnőbb, hogy az első kisebb (monjuk úgy: női változat).

A belsőségekről annyit, hogy az első a régebbi változat, a második pedig az idén kiadott továbbfejlesztett változat, amiben szerintem a legfontosabb különbség, higy a másodikban van beépített GPS,  míg az elsőben nincs.

Egy kimerítőbb összehasonlítást itt találsz: http://www.apple.com/hu/watch/compare/

 

Előzmény: Pollenvirág (13)
Pollenvirág Creative Commons License 2016.11.24 0 0 13

Sziasztok! Meg tudná nekem valaki magyarázni, mi a különbség eközött http://gsmpalota.com/Apple-Watch-Series-1-38mm-Magyar-nyelvvel-osszes-t és eközött  http://gsmpalota.com/Apple-Watch-Series-2-Nike-42mm-Magyar-nyelvvel-oss ?

pirosadam Creative Commons License 2015.04.27 0 0 12

Szerintem is az! Akinek a korábbi angol link nem felelt meg, annak álljon itt egy magyar nyelven is: 

http://iphoneszervizbuda.hu/blog/mar-van-apple-watch-ii-is

Aszpirin Creative Commons License 2015.04.23 0 0 11

Woww, köszi, hogy megosztottad itt ezt a linket.

Olvassátok el végig az összes lépését a projektnek, igazi élményt nyújt a barkácsoló ezermestereknek.

Először azt hittem, hogy ez egy vicc, de nem teljesen az. Vicc abban az értelemben, hogy a srác is leírja, ezt az Apple Watch paródiájának szánta. Na de ez a legnemesebb értelemben vett paródia, ami nagyon messze van az egyszerű trollkodástól: a srác tényleg megtervezte az "óra" dobozát 3D-tervezőprogrammal, kinyomtatta 3D-nyomtatóval, még a "mikrofloppit" is megcsinálta; megtervezte és megépítette az áramkört egy 72MHz-es ARM processzor, memóriaáramkörök és egy miniatűr LED-kijelző felhasználásával, megírta hozzá a programot, és összerakta, működik. 

Ehhez már nemcsak humorérzék, hanem valódi szakértelem is kell, le az összes kalappal. Lenyűgöző és vicces egyben.

A cucc még nem igazán kompatibilis az Apple II-vel, de rövid idő alatt lelkes rajongótáborra tett szert, és csak idő kérdése, amíg portolják rá az Apple II-emulátort, már terveznek is egy ilyen projektet...

 

Szóval érdemes megnézni, mikkel szörakoznak a valódi tudással rendelkező szakemberek, ha éppen vicces kedvükben vannak.

 

Szerintem zseniális.

Előzmény: pirosadam (10)
pirosadam Creative Commons License 2015.04.23 0 0 10

Sziasztok! Már csak egy nap és a szerencsések átvehetik az Apple Watch-ot! De azt olvastátok már, hogy megjelent az Apple II Watch??? :D

Apple rajongóknak kötelező megnézni: http://www.instructables.com/id/Apple-II-Watch/

LevyASR Creative Commons License 2015.04.17 0 0 9

Nekem 8.3 van fenn, de nincs watch ikon

 

viszont azt vettem észre, h lezárt kijelzőnél felhúzom a fényképező ikonnal a képernyőt, és elsötétül minden, nem lehet fotózni, ha nyomok egy home gombot, "lejön" a kijelző és visszaáll a lezárt kijelző...

vki tapasztalt ilyet?

Real Putyur Creative Commons License 2015.04.16 0 0 8

Nem tudom miert kell ejszaka levenni a karorat; en sosem szoktam, zavarna ha nem lenne rajtam. Csak furdeskor veszem le. 

Előzmény: Aszpirin (7)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.16 0 0 7

Manapság sokan nem is hordanak órát :)

En mondjuk hordok. Esténként viszont le szoktam tenni az ágy melletti kisasztalra... Mivel tudtommal indukciós töltő van hozzá, ezzel a mozdulattal rá is lehet tenni arra. Reggelre meg fel van töltve. Nem annyira vészes ez a töltés dolog. Feltéve persze, hogy reggeltől estig kibírja egy töltéssel.

Még mindig praktikusabb, mint a régi felhúzós órák :)

Előzmény: Real Putyur (5)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.16 0 0 6

Hahaha :)  Valaki talált benne egy praktikumot :D Csak ki ne szúrja a tanár :)

Előzmény: h_rudolf (4)
Real Putyur Creative Commons License 2015.04.16 0 0 5

Hat... Nem tudnanak eleg ficsort belepakolni ahhoz, hogy elviseljem hogy ketnaponta fel kelljen tolteni a karoramat. :-/

Unpraktikus marhasag. 

h_rudolf Creative Commons License 2015.04.16 0 0 4

Én most próbáltam ki a media marktban, hogy milyen. Meg is rendelem holnap. Puskázáshoz kitűnő lesz::D:D:DD:D:D:D

gezaFater Creative Commons License 2015.04.15 0 0 3

Hááát....nem is tudom.

A Főnököm most vett egy ilyen szart az androidos telefonjához, sok értelmét nem látom.

Én úgy látom, hogy az alma teljesen át akarja venni a Samsung fejlesztéseit - ami nem biztos, hogy jó.

Nem igazán látom gyakorlati hasznát a kütyünek, inkább a felvágósak fogják megvenni, és villogni vele.

Jelen állás szerint nekem nem kéne.

És nagyon örülnék, ha kezdőlapról az indító ikont el lehetne valahogy tüntetni.:))))

 

pityoka70 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 2

Akkor legyen dupla nulla ,magasan teszek rá:)

okeyzsoke Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1

Az ön nullazas egy nagyon rossz, ösi roman szokas es aki ilyent tesz az sikeres ember soha nem lehet...

Előzmény: Aszpirin (0)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.14 0 0 0

Mivel sejtem a nullázós szöveg mibenlétét ("Az Apple Watch egy nagy 0"), ezt a poént most lelövöm. Úgysem értenék vele egyet :)

Aszpirin Creative Commons License 2015.04.14 0 0 topiknyitó

Indító gyanánt kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az Apple új üdvöskéjéről, az Apple Watch-ról.

a leghasznosabb iPhone-kiegészítő, avagy parasztvakítás felsőfokon pénzes sznoboknak? 

Érvek, pro és kontra. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!