Keresés

Részletes keresés

dpf_killer Creative Commons License 2017.06.18 0 0 15

Légyszíves mondja meg valaki milyen bluetooth headset-l használható az óra  JBL -l illetve  egy no name típussal nem ment, látja de nem tud csatlakozni

köszi

Aszpirin Creative Commons License 2016.11.26 0 0 14

Szia! A legszembetűnőbb, hogy az első kisebb (monjuk úgy: női változat).

A belsőségekről annyit, hogy az első a régebbi változat, a második pedig az idén kiadott továbbfejlesztett változat, amiben szerintem a legfontosabb különbség, higy a másodikban van beépített GPS,  míg az elsőben nincs.

Egy kimerítőbb összehasonlítást itt találsz: http://www.apple.com/hu/watch/compare/

Előzmény: Pollenvirág (13)
Pollenvirág Creative Commons License 2016.11.24 0 0 13

Sziasztok! Meg tudná nekem valaki magyarázni, mi a különbség eközött http://gsmpalota.com/Apple-Watch-Series-1-38mm-Magyar-nyelvvel-osszes-t és eközött  http://gsmpalota.com/Apple-Watch-Series-2-Nike-42mm-Magyar-nyelvvel-oss ?

pirosadam Creative Commons License 2015.04.27 0 0 12

Szerintem is az! Akinek a korábbi angol link nem felelt meg, annak álljon itt egy magyar nyelven is: 

http://iphoneszervizbuda.hu/blog/mar-van-apple-watch-ii-is

Aszpirin Creative Commons License 2015.04.23 0 0 11

Woww, köszi, hogy megosztottad itt ezt a linket.

Olvassátok el végig az összes lépését a projektnek, igazi élményt nyújt a barkácsoló ezermestereknek.

Először azt hittem, hogy ez egy vicc, de nem teljesen az. Vicc abban az értelemben, hogy a srác is leírja, ezt az Apple Watch paródiájának szánta. Na de ez a legnemesebb értelemben vett paródia, ami nagyon messze van az egyszerű trollkodástól: a srác tényleg megtervezte az "óra" dobozát 3D-tervezőprogrammal, kinyomtatta 3D-nyomtatóval, még a "mikrofloppit" is megcsinálta; megtervezte és megépítette az áramkört egy 72MHz-es ARM processzor, memóriaáramkörök és egy miniatűr LED-kijelző felhasználásával, megírta hozzá a programot, és összerakta, működik. 

Ehhez már nemcsak humorérzék, hanem valódi szakértelem is kell, le az összes kalappal. Lenyűgöző és vicces egyben.

A cucc még nem igazán kompatibilis az Apple II-vel, de rövid idő alatt lelkes rajongótáborra tett szert, és csak idő kérdése, amíg portolják rá az Apple II-emulátort, már terveznek is egy ilyen projektet...

Szóval érdemes megnézni, mikkel szörakoznak a valódi tudással rendelkező szakemberek, ha éppen vicces kedvükben vannak.

Szerintem zseniális.

Előzmény: pirosadam (10)
pirosadam Creative Commons License 2015.04.23 0 0 10

Sziasztok! Már csak egy nap és a szerencsések átvehetik az Apple Watch-ot! De azt olvastátok már, hogy megjelent az Apple II Watch??? :D

Apple rajongóknak kötelező megnézni: http://www.instructables.com/id/Apple-II-Watch/

LevyASR Creative Commons License 2015.04.17 0 0 9

Nekem 8.3 van fenn, de nincs watch ikon

viszont azt vettem észre, h lezárt kijelzőnél felhúzom a fényképező ikonnal a képernyőt, és elsötétül minden, nem lehet fotózni, ha nyomok egy home gombot, "lejön" a kijelző és visszaáll a lezárt kijelző...

vki tapasztalt ilyet?

Real Putyur Creative Commons License 2015.04.16 0 0 8

Nem tudom miert kell ejszaka levenni a karorat; en sosem szoktam, zavarna ha nem lenne rajtam. Csak furdeskor veszem le. 

Előzmény: Aszpirin (7)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.16 0 0 7

Manapság sokan nem is hordanak órát :)

En mondjuk hordok. Esténként viszont le szoktam tenni az ágy melletti kisasztalra... Mivel tudtommal indukciós töltő van hozzá, ezzel a mozdulattal rá is lehet tenni arra. Reggelre meg fel van töltve. Nem annyira vészes ez a töltés dolog. Feltéve persze, hogy reggeltől estig kibírja egy töltéssel.

Még mindig praktikusabb, mint a régi felhúzós órák :)

Előzmény: Real Putyur (5)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.16 0 0 6

Hahaha :)  Valaki talált benne egy praktikumot :D Csak ki ne szúrja a tanár :)

Előzmény: h_rudolf (4)
Real Putyur Creative Commons License 2015.04.16 0 0 5

Hat... Nem tudnanak eleg ficsort belepakolni ahhoz, hogy elviseljem hogy ketnaponta fel kelljen tolteni a karoramat. :-/

Unpraktikus marhasag. 

h_rudolf Creative Commons License 2015.04.16 0 0 4

Én most próbáltam ki a media marktban, hogy milyen. Meg is rendelem holnap. Puskázáshoz kitűnő lesz::D:D:DD:D:D:D

gezaFater Creative Commons License 2015.04.15 0 0 3

Hááát....nem is tudom.

A Főnököm most vett egy ilyen szart az androidos telefonjához, sok értelmét nem látom.

Én úgy látom, hogy az alma teljesen át akarja venni a Samsung fejlesztéseit - ami nem biztos, hogy jó.

Nem igazán látom gyakorlati hasznát a kütyünek, inkább a felvágósak fogják megvenni, és villogni vele.

Jelen állás szerint nekem nem kéne.

És nagyon örülnék, ha kezdőlapról az indító ikont el lehetne valahogy tüntetni.:))))

pityoka70 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 2

Akkor legyen dupla nulla ,magasan teszek rá:)

okeyzsoke Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1

Az ön nullazas egy nagyon rossz, ösi roman szokas es aki ilyent tesz az sikeres ember soha nem lehet...

Előzmény: Aszpirin (0)
Aszpirin Creative Commons License 2015.04.14 0 0 0

Mivel sejtem a nullázós szöveg mibenlétét ("Az Apple Watch egy nagy 0"), ezt a poént most lelövöm. Úgysem értenék vele egyet :)

Aszpirin Creative Commons License 2015.04.14 0 0 topiknyitó

Indító gyanánt kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az Apple új üdvöskéjéről, az Apple Watch-ról.

a leghasznosabb iPhone-kiegészítő, avagy parasztvakítás felsőfokon pénzes sznoboknak? 

Érvek, pro és kontra. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!