Keresés

Részletes keresés

TotalBike címlap TotalBike fórumok
-cblaci- Creative Commons License 2017.01.26 0 1 8

Alig találtam ide, pedig jártam már itt. Nem is nagyon válaszolnak Fenyő, meglátjuk mi lesz, egyelőre várjunk egy kicsit úgyis holtidő van motoros szempontból.

Előzmény: fenyooldrider (7)
fenyooldrider Creative Commons License 2015.12.14 0 0 7

Komolyan mondom,elképesztő ahogy a motorozz.hu működik,avagy havonta kétszer nem működik!!

 

fenyooldrider Creative Commons License 2015.03.26 0 0 6

Ha valaki idetévedne,akkor tudatom,hogy ez csak egy ideiglenes fórum,itt vagyunk:

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=forum&session_id=T8XTnBChg6E21230&topic_id=841&limit=50

fenyooldrider Creative Commons License 2015.03.06 0 0 5

Ok,már látom!

Előzmény: -cblaci- (4)
-cblaci- Creative Commons License 2015.03.02 0 0 4

Szerintem nem lesz ott semmi gond, ugyanúgy működik majd mint eddig, elég sok csoportot összetart az az oldal nem fog csak úgy megszünni. A technika ördöge belebújt a szerverbe, van ilyen, kajavították és szépen megy minden tovább ;-)

Előzmény: fenyooldrider (3)
fenyooldrider Creative Commons License 2015.03.02 0 0 3

Én sem szívesen mozdulnák ki a régi megszokott helyről!Remélem helyreáll a szerver ott is!

 

Amúgy én sem szívesen próbálnám ki a bukógombámat!

-cblaci- Creative Commons License 2015.03.02 0 0 2

Szia Fenyő itt is! Nem volt éppen egyszerű a regisztrálás de végül sikerült, igaz először nem sikerült cblaci néven (mert állítólag az már foglalt) de aztán mégis sikerült egy kis trükkel, emiatt van a törölt hozzászólás :-) Nagyon profi a bukógomba, kifejezetten tetszik, remélem nem fogod kipróbálni soha. A rögzítési pontokkal kapcsolatban vannak észrevételeim, pontosabban ha neadj isten csúszik a motor és elakad a gomba akkor a tartócsavar kiszakadása esetén nem fog elvérezni a motor? Ha jól látom a rögzítési pontokat olyan csavarokkal hoztad össze amelyek az olajtérben végződnek. Lehet persze az is hogy rosszul látom mert túl közeliek a fotók.

 

A felvetéseddel kapcsolatban az én véleményem nem változott a fórumfelületet illetően, vagyis nekem mindegy hova írok, a többiek meg majd eldöntik melyik lesz a sűrűbben látogatottabb.

Előzmény: fenyooldrider (-)
Mozsonyi László Creative Commons License 2015.03.02 0 0 1

Szia Fenyő itt is! Nem volt éppen egyszerű a regisztrálás de végül sikerült, igaz nem cblaci néven (mert állítólag az már foglalt) hanem a saját nevemen. Nagyon profi a bukógomba, kifejezetten tetszik, remélem nem fogod kipróbálni soha. A rögzítési pontokkal kapcsolatban vannak észrevételeim, pontosabban ha neadj isten csúszik a motor és elakad a gomba akkor a kiszakadása esetén nem fog elvérezni a motor? Ha jól látom a rögzítési pontokat olyan csavarok helyére tetted amelyek az olajtérbe csavarodnak. Lehet persze az is hogy rosszul látom mert túl közeliek a fotók.

Az én véleményem ne változott a fórumfelületet illetően, vagyis nekem mindegy hova írok, a többiek meg majd eldöntik melyik lesz a sűrűbben látogatottabb.

 

Előzmény: fenyooldrider (-)
fenyooldrider Creative Commons License 2015.03.01 0 0 0

Az első kép,most csináltam egy bukógombát:

fenyooldrider Creative Commons License 2015.03.01 0 0 topiknyitó

Tisztelettel köszöntelek benneteket Inazuma tulajok!

Azért próbáltam meg ezt az alternatív megoldást a régi törzshelyünk helyett,mert az nem nagyon akar működni,alternatívaként ezt a topicot hoztam létre!

Itt már vagyok fent néhány más topicban,ez nagyon korrektül működik régóta!

Vélemények?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!