Keresés

Részletes keresés

amina4 Creative Commons License 2024.06.11 -1 0 20

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni, hogy utazott-e az elmúlt évben, esetleg már az idén (bár ha minden igaz, most indulnak a hónap

közepén a járatok) a FreeBird légitársaság charter gépével. Aki kisbabával utazott attól kérdezném, hogy felvihettétek-e ennél a 

társaságnál a babakocsit a gépre (szabvány szerint felvihető méret). Kellett-e valamilyen papírt kitölteni hozzá, ha igen, azt ott adták,

vagy esetlegesen letölthető a netről.

 

A másik kérdésem, hogy a Calimera Club Serra hotelbe megyünk, esetlegesen vélemények?

 

Köszönettel: Amina

kisspeter59 Creative Commons License 2023.01.19 -2 0 19

Kedves hunaqua ! 

 

Köszi .

 

Akkor ott :) 

Előzmény: hunaqua (18)
hunaqua Creative Commons License 2023.01.17 -3 0 18

Szia!

 

Ami homokos part az tényleg Side mellett van. Ezek főleg Evrenseki vagy Kumköy települések. Távolságra kb. 5-10 km.-re vannak Side vagy Manavgattól. Ide a helyi buszokkal,(dolmus) lehet bejutni. Ezek a helyek alkalmasak lehetnek az esti sétákhoz is,sok bolt van a környéken. A térség legnagyobb heti piaca Manavgatban található hétfő és csütörtöki napokon.Itt akár órákat is lehet alkudozni,válogatni aki nyitott erre. A szállodákkal kapcsolatban inkább itt folytassuk : Törökország - top 10  Ez sokkal jobban pörög.

Előzmény: kisspeter59 (17)
kisspeter59 Creative Commons License 2023.01.16 -1 0 17

Sziasztok ! 

 

A nyáron Törökországot szemeltük ki nyaralásilag kb június végére. 

 

Ezen belül A lassan mélyülő tengerpart miatt Side lenne a cél. 

 

Bár nézelődöm ,de még fogalmam sincs melyik irodával ,melyik szállodába menjünk.

 

Látok olyanokat ,akik bár picit messzebb vannak a parttól,de buszjáratot üzemeltetnek oda. 

 

Mi azt szeretjük,ha van medence ,visz közeli part és este lehet sétálni a környéken úgy ,hohy legyen élet .

 

Ti melyik szállodát kedvelitek ,javasoljátok? 

 

Én úgy gondoltam 5 kiló körül  meg kéne lennie a szállásnak all inclusive.

 

A másik fontos kérdésem jó Magyar szokás szerint a vásárlás .

 

Úgy látom min 2 bazár  van itt visz közel egymáshoz egymáshoz.

 

Ezekről mit érdemes tudni? 

 

Alkudozás van? 

 

Aztán még pár általános ár is érdekelne? Napi cuccok sör stb.

 

Előre is nagyon köszi minden választ ,segítséget !

 

Üdv:) 

 

Péter

last minute mindig Creative Commons License 2016.10.08 0 0 15

Manavgat Manavgat.

last minute mindig Creative Commons License 2016.10.08 0 0 14

Sziasztok! 4 év után ismét Törökország, Side, szerelem maradt és marad.

 

tkisgyongyi Creative Commons License 2015.04.24 0 0 13

Akkor Pamukkale kimarad, nem akarnék egy teljes napot ezzel eltölteni és ahogy olvastam, irodával sok a felesleges "árubemutató" is.

Hajókirándulásra biztosan elmegyünk. Ott is alkudni kell?

COOP Creative Commons License 2015.04.23 0 0 12

Közelebbi lehetőségek kirándulni: Manavgat, akár hajóval is!

Esetleg a Tahtali, Antalya-ez csak 1 órás út Side-ből.

Antalya óvárosa nagyon szép.

 

Pamukkale messze van, és mint az előbb írtam hajnali 2-kor értünk vissza és reggel 5.30-kor volt a szálloda előtti indulás.

Kirándulások csakis helyi irodákkal, sokkal olcsóbb.

Pamukkale 2 napos 45-50 euro körül van.

Hajókirándulásra le kell menni a kikötőbe reggel és talán azonnal is lehet menni hajókirándulásra 5-10 euro/fő áron.

 Maga Side óvárosa és a romok is megérnek egy délelőttöt!

Előzmény: tkisgyongyi (3)
COOP Creative Commons License 2015.04.23 0 0 11

a késő délután nekünk irodával hajnali 2 volt.... és Sidéből... szóval ezzel vigyázni kell.

Előzmény: szkati (6)
tkisgyongyi Creative Commons License 2015.04.23 0 0 10

Mi utánatok megyünk, úgyhogy inkább Te tudsz majd nekem tippeket adni!(Remélem)

Előzmény: Travellina (9)
Travellina Creative Commons License 2015.03.20 0 0 9

Sziasztok!

 

Szeptember 2-án utazunk Törökországba, a Side Alegria Hotel & Spa -ba.

Van köztetek olyan, aki akörül szintén oda készül?

Nagyon szépek a képek, én is minden infónak örülök, most utazunk először Törökországba. :) 

 

 

tkisgyongyi Creative Commons License 2015.03.03 0 0 8

Autót tudunk bérelni ugye Sidében? Inkább egyénileg mennénk Pamukkaléba.

Előzmény: érdeklődő 49 (0)
tkisgyongyi Creative Commons License 2015.03.02 0 0 7

Megpróbáljuk megoldani egyénileg....az,hogy 6 óra oda és 6 vissza nem túl jó opció....

szkati Creative Commons License 2015.03.01 0 0 6

Reggel, nem túl korán indultunk Pamukaleba, és késő délután értünk vissza. Az árra már nem emlékszem csak arra, hogy csodás volt:-)

Előzmény: tkisgyongyi (5)
tkisgyongyi Creative Commons License 2015.03.01 0 0 5

Mi 6 km-re leszünk a várostól. Pamukkale túl messze van vagy belefér egy napba? Az utazási iroda hajnali inulással és késő éjszakai érkezéssel riogat és 70 euró fejenként....ilyen távolságra is lehet taxival menni? Manavgatba taxival is lehet menni? Taxióra van vagy alkudni kell? 

érdeklődő 49 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 4

Mi a város központban laktunk . Csak helyi irodával és helyi Taxissal fakultatívoztunk.

 

     3 csillagos de nagyon meg voltunk elégedve.

 

 

 

 

Előzmény: tkisgyongyi (3)
tkisgyongyi Creative Commons License 2015.03.01 0 0 3

Köszi a képeket!

Október végén megyünk és nemcsak a tenger és a szálloda érdekel, hanem a látnivalók is. A

 Luna Blanca Hotelben leszünk, all inclusive ellátással.

Szeretnénk kirándulni a környéken. Be kell fizetni vagy meg lehet egyezni taxisokkal, esetleg ottani irodánál olcsóbb a fakultatív program? Vagy busszal is megoldható? Mi eléggé vállalkozó kedvűek vagyunk.

Milyen árak vannak? kb. mint nálunk? Vagy drágább az árszínvonal? Ott is illik (ajánlatos?)borravalót adni a szállodai személyzetnek?

szkati Creative Commons License 2015.03.01 0 0 2

Nagyon jó kis hely, csodâs a tengerpartja, és nagyszerű kirândulâsok( pl. Pamukale, Alanya) kiindulópontja lehet. A vâroska szivêbe êrdemes szinte minden este besêtâlni, mert nagy a nyüzsi

Egyébként a török topicokban többször szó volt róla.

 

érdeklődő 49 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 1
Előzmény: érdeklődő 49 (0)
érdeklődő 49 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 0

Mi 2013-ban voltunk . A You-Tubén sok jó kisfilmet találsz . De mi érdekel ??

 

 

 

     Mi májusban voltunk . Levegő 32 c fok víz 24.

 

 

Előzmény: tkisgyongyi (-)
tkisgyongyi Creative Commons License 2015.03.01 0 0 topiknyitó

Ősszel Side-be megyünk nyaralni. Még nem voltunk itt, ezért jó lenne ha azok akik ismerik a várost megosztanák a tapasztalataikat velem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!