Keresés

Részletes keresés

artforwho Creative Commons License 10 perce 0 0 638548

"..faxságok"

KISHITŰ.

Előzmény: crow_csíííz (638546)
gigiforce Creative Commons License 10 perce 0 0 638547

Persze ez total beteges,amikor hazug eroszakos embereknek jogokat adnak a sajat polgaraik karara !

Meg ha eppen nem is eroszakos,de annyi bizonyos,hogy hazugsaggal jut elonyhoz mas karara ....AZ OSSZES !!!

Előzmény: crow_csíííz (638542)
crow_csíííz Creative Commons License 10 perce 0 0 638546

Ezekhez csak "gratulálni" tudok !:-S

Az egyéb faxságokhoz meg nem is akarok érteni...

Előzmény: artforwho (638541)

najahuha Creative Commons License 15 perce 0 0 638545

Mondjuk  Gyurcsánytól milyen szakmai írást is lehetne várni ???

Gyurcsány sem a Szíjjártót kérné föl tanulmányt készíteni....

Előzmény: Skistad (638540)
najahuha Creative Commons License 15 perce 0 0 638544

Azt meg kell nézni, milyen iromány.

ÉS AZUTÁN eldönteni, hogy jogos-e az érte adott pénz, vagy nem...

NEM ELŐTTE !!!

PREKONCEPCIÓSAN ítélkezni !!

Előzmény: Skistad (638540)
Trafi Pax Creative Commons License 15 perce -1 1 638543

Az "illedelmesen kopogtatók" státuszának elbírálása olyan lassú(napi 10-12), hogy sokan inkább az illegális behatolást  választják.

Mindenki tudja, látja, hogy szinte csak gazdasági migránsok vannak, de ezt ugyanúgy látják az olaszok is, ezért vannak sokan felháborodva.

Ha jobban belegondolsz, ez nagy kicseszés azzal a néhány valódi menekülttel, akik mások miatt  szívnak.

Ha pedig mindezt visszavezetjük azokhoz, akik a migrációt bátorítják, akkor ők is bűnrészesek:

Előzmény: Distel (638526)
crow_csíííz Creative Commons License 15 perce -1 1 638542

Nem is értem a logikájukat sem ezeknek,,,ui. akik erőszakkal trükkökkel illegálba bepofátlankodtak valahova azoknak ott egyből jogaik lennének,,, szerintük..?

Előzmény: gigiforce (638539)
artforwho Creative Commons License 15 perce 0 0 638541

Szóval én értem..Lássuk, te érted ?

Mikó' is osztottam ezt meg, három hete, négy, (néhol javítottam az akkori szövegen)..

Amateur woodoo mester, parafenomén, spiritsta inas                                    

Megvalósított eredményeim, létesítmények, én csináltam a FIDESZ- t, mindenestől..   2001 szeptember 11.  New York –i terrordámadás, Bukarest: Colectív Club, Párizs- i terrortámadás/ Bataclan/  a Párizs-i Notre Dame ..   Ezeken kívűl az összes elnök…Oszamától Obamáig, Putyintól Trumpig, az összes szőke politikusnő Mörköltöl Pörköltig és Morvay Krisztináig, LePen, ukrán szőke nem tom hogyhivják már, Elena Udrea bukaresti polgármester, Dancila, ..és persze Ursula….. de Schmidt Mária is. Basescu, Emil Boc, Kolozsvár polgármestere..   “Arab tavasz”, igen .. ha minden igaz, én inditottam el a mygráncsiót.   És amennyi Magyar van jelenleg a roman politikában, nem sorolom.  

Kiemelném, hogy ..

..én inditottam el a mygráncsiót. 

Rákérdezek, érted ?

Előzmény: crow_csíííz (638532)
Skistad Creative Commons License 20 perce -1 0 638540

És milyen fontos dokumentum mi ? Meg mecsoda fatális véletlen, hogy pont a szíjjártó testvére !

Előzmény: najahuha (638538)
gigiforce Creative Commons License 30 perce 0 2 638539

Figyu oreg ...egyenlore nemlatom a "VilagKartaba" foglalva,hogy mindenki odamegy letelepedni,ahova akar!

Bar sokan ezt szeretnek,meg talan en is.ellenben akkor meg mindenkinek joga van eldonteni kikkel akar eggyuttelni .....semmikeppen nem idiota lipsik,foleg idegenajkuak dontesek el,hogy en kikkel lakjak eggyutt a sajat Hazamban !!!

Raadasul ki az a hulye aki ingyenelo,invaziv egyedekkel akar kozoskodni ....!??

najahuha Creative Commons License 30 perce -1 1 638538

Okoska !

Sikerült azért a demagógiát nyomatnod megint.

Minden irományt lehet úgy pénzesíteni, hogy a végösszeget elosztják az oldalszámmal, és akkor az ostobák azt lobogtatják.

nem az a lényeg.

A lényeg az, hogy az írásban milyen  ÉRTÉKŰ ADATOK szerepelnek, és azokat az adatokat milyen áron lehetett megszerezni, kiszámolni, összeállítani.

Mert akár az  EINSTEIN -féle relativitáselmélet leírása mondjuk EGYETLEN oldal , de értéke akár 1 milliárd forint is lehet, mint ahogy a csak mocskolódó firkálmányokat és ezer oldalon keresztül balfatyságokat handabandázó infantilisság meg ér 10 fillért oldalanként-- és akkor sokat mondtam...

Előzmény: Skistad (638537)
Skistad Creative Commons License 45 perce -2 0 638537
Nem baj, hogy a Szíjjártó testvére 1 milliót kap oldalanként egy faxságra, csak védjenek meg a migránsoktól. Mondták a hirtv én, hogy több száz millióan jöhetnek. :-)
crow_csíííz Creative Commons License 45 perce 0 1 638536

Amikor kereszteket, szentképeket égetnek, Mária,  Jézus és próféták szobrait törik szét Szíriában, Irakban, Szaudi államokban, vagy Egyiptomban az rendben van a muszlimnak,,,depersze a sajtó sem nagyon hangos azoktól...

Előzmény: Békemenetelő (638533)
artforwho Creative Commons License 45 perce 0 0 638535

Igen, értem.

Előzmény: crow_csíííz (638532)
crow_csíííz Creative Commons License 45 perce 0 2 638534

Az illegális határátlépés egyértelmű bizonyíték arra, hogy a határsértő NEM jogosult a menekültstátuszra."

Az USA minden keménykedése ellenére is több tízmillió illegális határátlépő van az országban.

Ééés, attól még nem jogosúlt, vagy Te ezt helyesled.?

Mert legálisan szinte lehetetlen letelepedési engedélyt szerezni

És miért kéne annak, aki nem kívánatos..?

Békemenetelő Creative Commons License 1 órája 0 0 638533
crow_csíííz Creative Commons License 1 órája 0 1 638532

Ha itt lebzselsz, láthatod, hogy ez nem az önfeltáró és önfényező topik! Jó sokunk szvsz. itt nem kimondott politikus, pláne meg szakértő, de ettől függetlenűl, próbál több-kevesebb sikerrel a topik témájánál maradni, s csak a hablaty miatt nem ír ide...érted !?

Előzmény: artforwho (638523)
artforwho Creative Commons License 1 órája -1 0 638531

Látom, figyelsz, azt jelenti haver vagy, de te hol jártál azóta...?

Vagy emiatt a ball- jobb vita miatt, na, nekem nem mindegy, de nálam még az sincs véglegesen eldőlve, jobbra vagy ballra tartok, most épp ballra, de, hogy mit hoz a holnap azt nem lehet tudni.

El tudok képzelni egy normlisabb Fideszt is, s ugyanez az ellenzékre is érvényes, jelenleg a Fidesz nekem nagyon SZÜRKE, max FEHÉR FEKETE,  de hátha holnapra megváltozik, vagy jövőre, vannak jelek..

Előzmény: Wic (638516)
kicsapott fakabát Creative Commons License 1,5 órája 0 0 638530

Pintér: a migrációt a schengeni határokon kell megállítani.

Az Európába irányuló illegális migráció megállításában alapvető fontosságú az Európai Unió külső schengeni határainak megvédése – jelentette ki Pintér Sándor belügyminiszter csütörtökön Prágában, a V4-ek és Ausztria belügyi tárcavezetőinek találkozója utáni sajtóértekezleten.

https://pestisracok.hu/pinter-a-migraciot-a-schengeni-hatarokon-kell-megallitani/

_cipo_ Creative Commons License 1,5 órája 0 0 638529

Mert anélkül nem tudnád elbírálni, hogy beengedhetted volna vagy sem.

Előzmény: FRANKYE. (638527)
artforwho Creative Commons License 1,5 órája -1 0 638528

Épp az, hogy a magát a tényt abból kell lekövetkeztetnem amit mögötte látok, merthogy a közlésmód nekem KÍNAI.. konkrétan azt értem, hogy ez valami "nagyugrás" volt, hogy ide becsöppentem.. EZ IGAZ.

Asszem mondam épp az előbb is, nekem itt RENGETEG minden KÍNAI,  10 évig, de kis jóindulattal lehet 40- ig is el voltam szállva, most  úgynézki, visszaszállok.

Még elmondtam "ott" vagyis ITT, akkoriban, hogy 10 évig Facebook- ot írtam, azis vegytiszta OUTWORK  volt, egyszerüen nem voltam magamnál.

Előzmény: Wic (638524)
FRANKYE. Creative Commons License 1,5 órája 0 1 638527

Miért kell beengedni olyanokat akiket nem szeretnénk?

Distel Creative Commons License 1,5 órája -4 0 638526

Az illegális határátlépés egyértelmű bizonyíték arra, hogy a határsértő NEM jogosult a menekültstátuszra."

Az USA minden keménykedése ellenére is több tízmillió illegális határátlépő van az országban.

Mert legálisan szinte lehetetlen letelepedési engedélyt szerezni. Állampolgárságot meg pláne.

Nálunk hasonló a helyzet.

Az "illedelmesen kopogtatók" státuszának elbírálása olyan lassú(napi 10-12), hogy sokan inkább az illegális behatolást  választják.

Előzmény: Roh Anna (638491)
kicsapott fakabát Creative Commons License 1,5 órája 0 2 638525
Wic Creative Commons License 1,5 órája -1 0 638524

Egy egyszerű tényközlés volt.

Ne láss mögé semmit.

:))

Előzmény: artforwho (638517)
artforwho Creative Commons License 1,5 órája -1 0 638523

"Mié' szeretnél újra a fákon ugrálva..?"

Tényleg, hogy szeretnék, mondhatnám, hogy "álmaimban valahol" fákon ugrálok, csak túl sokat ültem kocsmában, és épp hogy mozgok.

Amellett genetikailag azt hiszem, enyhén "afró- magyar" vagyok, így születtem "abszolute tiszta" magyarok közé(ja...??? ...!!! a mesében, csak ők úgy állitották be), volt is gond elég, és van most is, nyirjuk egymást itthon- akarom mondani- valszeg onnan van nálam a fáramászó hajlam/de nem igaz, nem teljesen. Ami igaz, és épp az afró- miatt, hogy ki vagyok picsázva a házból- családból már nyolc éves korom óta, de csak félig vagyok kivül, a másik felem bent van, egyik felem útszéli bandita a másik meg tudós, könyvmoly stb..És müködik, nem akadálymentesen, de mi megy itt egészen simán, SEMMI, úgye.

Előzmény: crow_csíííz (638511)
zöldkomcsi: Creative Commons License 1,5 órája 0 0 638522

Van pedig a repülőtereken is.

Előzmény: Poplacsek a sőrgyári (638520)
najahuha Creative Commons License 1,5 órája 0 1 638521

Ráadásul az idegenforgalmi adót még ki is felejtetted....

Előzmény: Szakadthidzsáb (638508)
Poplacsek a sőrgyári Creative Commons License 2 órája 0 0 638520
artforwho Creative Commons License 2 órája 0 0 638519

Aha, te most  ásatásokat végzel, ezek voltak 1 hónapja kábé, nagyon érdekes :)

Ezta havi 60 ezres fidesz - fizus állitást vagy jelenséget azóta is figyelem, de még nem vontam le sokat, nincs végleges konklúzióm, mély politikába (ITT) nem avatkozok, felületes felkészültségemnél fogva nem is nagyon tudok beleszólni. Csak KOTYOGOK.. de mindezt céltudatosan teszem, nekem ez itt MELÓ.

Előzmény: Wic (638514)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!