Keresés

Részletes keresés

nogradi medve Creative Commons License 2015.12.09 0 0 45

szerencsétlen hülye fideszes taho most égette szénné magát Balónaál....

 

semmi mást nem tzdott mondani, csak a hülye fidesz lózungokat......

jogértelmező Creative Commons License 2015.03.07 0 0 44

ki ballibes?

"Baloldali szabadságszerető??"

 

Inkább olyan balos, ki minden olyasmit megengedne, amiről úgy képzeli, hogy csak másoknak árthat, őnéki biztos nem.

:)

 

Ki baloldali?

Az, aki ellenzi, hogy bárkinek lehessen saját tulajdonú tála. Ő egyetlen tálra vágyik, amelyből nagyurakkal közösen cseresznyézhet. :)

Előzmény: püfffneki (39)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 43

 

martinaxe7 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 42
martinaxe7 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 41

Rogán-Tóbiás meccs lesz?

nogradi medve Creative Commons License 2015.02.25 0 0 40

Médianapló - Miniszterelnök-jelöltek Baló asztalánál

Tegnap Baló György már az este fél tíztől sugárzott vitaműsor előtt nyert. Az RTL Klub második programjában sikerült egy asztalhoz ültetnie három baloldali párt vezetőit: az MSZP-ből Tóbiás Józsefet, a Demokratikus Koalícióból Gyurcsány Ferencet, az Együttből pedig[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

püfffneki Creative Commons License 2015.02.07 0 0 39

Ha már ez a címe hogy MAGYARUL Baló Györggyel, akkor annyira szeretném, ha végre magyarul is olvashatnánk a ballibbek kifejezést.

Baloldali szabadságszerető??

 

Pláne az illiberáris nem igazán érthető nekem, ahogy Angela sem tudott mit kezdeni vele.

 

Előzmény: Béla bá` (34)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.02.06 0 0 38

Tarlóst?

 

Nem!!

 

:(

martinaxe7 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 37

Magyari eredeti cikkéhez képest sok új információ nem derül ki a beszélgetésből, az viszont látszik, hogy a MET képviselője érdemben a cikk egyik lényegi állítását sem tudta cáfolni. Arra, hogy a MET-tel lényegében kivételez a magyar állam, azt mondta, hogy ha a magyar állam rossz döntést hozott, azt ne a MET-en, hanem a magyar államon kérjék számon.

 

:))

armadillo_ Creative Commons License 2015.02.05 0 0 36

Az állam veszít a MET és az MVM gázbizniszén?

 

„hogy az állam és a MET között milyen kapcsolat van, azt nehéz bizonyítani, de a piaci és politikai pletykák között egyfajta közhely, hogy a magyar politikai vezetőknek komoly érdekeltségük van abban, hogy támogassák a MET-et”. Magyari azt is felvetette, hogy vannak olyan feltételezések, miszerint az állhat az Orbán-Simicska csörte hátterében, hogy Simicskát kihagyták a MET-üzletből.

 

Lehőcz minderre úgy reagált, hogy „ez már a vélelmezés vélelmezése”. Attól még, hogy egy történet reálisnak tűnik, nem biztos, hogy igaz – tette hozzá a MET vezetője.

neszójábe! Creative Commons License 2015.02.05 0 0 35

 

- Baló György vagyok !

Béla bá` Creative Commons License 2015.02.05 0 0 34

sparker.de

 

Tessék csak! Itt lehet megtámogatni a balliberális cimbiket! Jó adakozást! nem kamu, az Index is ír róla: Összejött a közösségi pénz a tényfeltáró lapra

 

Új balliberális portál indul

Előzmény: Béla bá` (33)
Béla bá` Creative Commons License 2015.02.05 0 0 33

Nagy keletje van mostanában a balliberális "oknyomozásnak".

 

A sparker.de nevű kamuoldalon (tessék megnézni, tessék megkeresni rajta a projektet! balliberálisok! tessék csak 1 eurót adományozni a cimbiknek!) például állítólag 6 millió forintot gyűjtött össze bő egy hét alatt a Weyer Béla pici fiacskája, hogy balliberális oknyomozó portált indítson origós haverjaival.

 

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.04 0 0 32

Hubazz, rég láttam ekkorát égni úgynevezett oknyomozót! A csávó ápolatlan, felkészületlen és totál felületes ismeretekkel odaült, hogy szénné égjen minden próbálkozása. Úristen, így ezer évig fidesz lesz! Olyan elegánsan lett kioktatva Balóstúl, hogy öröm volt nézni. Na, mindegy. Azt hiszem úgy a topik, mint a műsor kuka.

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.04 0 0 31

A tanácstalanok elkeseredettségét képes még növelni az ilyen típusú tematizálás, de a nemzeti elkötelezett fideszhívő, attól még nem fog a leszerepelt balos gittegyletekre szavazni. Ha szar a fidesz, akkor ott a Jobbik. Mondjuk az kemény hiszti lesz, amikor 2018-ban kiderül, hogy a baloldal kimarad még egy körböl. Kemény dolog a demokrácia és minden egyes voksnak húsig maró jelentősége van. 

Előzmény: nogradi medve (29)
Béla bá` Creative Commons License 2015.02.04 0 0 30

Na mi van, geszthike, mindenki leszarja Balót és a topikodat?

Előzmény: nogradi medve (29)
nogradi medve Creative Commons License 2015.02.04 0 0 29

most a MET gáz biznisze a téma....

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.04 0 0 28

Most, hogy Merkel levajazta a vitás kérdéseket, a Fidesz meg visszavett a reklámadóból - okafogyottá vált a szemmel láthatóan fékezett habzású kormánykritika. Mondjuk éjjel 2 órai kezdéssel egy kicsit még lehetne karcosabb, de így totálisan indokolatlan a műsor léte. Az elmúlt hónapok Rogánozását és a népszavazást, mint kormányb@sztató lehetőséget nem tudom ismeretlen, újdonságként értékelni. Ha az RTL valóban meg akarná rángatni a Fidesz bajszát, akkor a főcsatornáján, főműsoridőben tenné ezt és nem hülyítene ezzel a látszatellenzékiséggel. A pénz az Isten.

joska61 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 27

Tudod, a szakajtott virágot szagolja az ember, de mielőtt letépi, sokkal illatosabb. Aztán nekiáll bűzleni...

Előzmény: az isteni Higgs bozon (16)
ericea Creative Commons License 2015.02.03 -1 0 26

látom és nyilván pénze sincs egy konditermi napijegyre. 

Előzmény: Akárki_voltam (24)
II. Tahó Süsü Creative Commons License 2015.02.03 0 0 25

Mit nem értesz? A tőle megszokottal. Ezt én finom humornak érzem :D

Előzmény: runnung man (7)
Akárki_voltam Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24

Nézz körbe a strandon a 30-40-esek között ha elhizottat akarsz látni

Ő nem egy mai csirke, ahhoz képest...

Előzmény: ericea (23)
ericea Creative Commons License 2015.02.03 0 0 23

Nem annyira buta és lehet több pénzt is hoz a konyhára mint Baló.

Ami a küllemét illeti inkább múlt időbe tenném mert nagyon elhízott!

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 22

Lehet, hogy nem beszélgettek. Morvainak nem a küllemével van a gond. Sok férfi meg kifejezetten imádja a buta nőket:)

Előzmény: az isteni Higgs bozon (16)
ericea Creative Commons License 2015.02.03 0 0 21

Mindegy, Krisztinát ma már mindenki csak Balónéként ismeri.   

Előzmény: Akárki_voltam (20)
Akárki_voltam Creative Commons License 2015.02.03 0 0 20

Ne azt nézd kit vett el, hanem kitöl vált el

De magánéletet nem szokás boncolgatni ilyetén

Előzmény: az isteni Higgs bozon (16)
ericea Creative Commons License 2015.02.03 0 0 19

Miért? Ellenzéki összefogás a magánéletben is!

Előzmény: az isteni Higgs bozon (16)
Akárki_voltam Creative Commons License 2015.02.03 0 0 18

Versenyfutás a nézők agyáért

RTL Balóval erősit a királyi tv nagytapasztalatú igazmondo juhászokat  riportereket igazolt le az EchoTv-tol

De miért az Echo-tol? Hát coki lett nekik, nix több pénz uszitásra

Előzmény: nogradi medve (-)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 17

Lakva ismeri meg a zember...

az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2015.02.03 0 0 16

Fura ízlésre vall, hogy épp Morvai Krisztinát választotta oldalbordául...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!