Keresés

Részletes keresés

MIHI Creative Commons License 2021.06.09 -1 0 51

NLE-855-ön féklámpa csak bal oldalon ég, mivel elég széles a cucc, kicsit fura, ha az ember a jobb felét látja maga előtt, és amaz megáll.

MCA-001 Creative Commons License 2018.09.24 0 0 50

A BKV Zrt. járműveit szigorú technológiai rend alapján minden beálláskor ellenőrzi, ebbe beletartozik a hibák, hiányosságok feltárása, a higiéniai ellenőrzés és takarítás is. Újra forgalomba járművet a BKV Zrt. tudomására jutott hiba kijavítása és takarítás nélkül nem ad. Amennyiben a jármű műszak közben hibásodik meg, vagy szennyeződik, akkor a járművezető kötelessége a probléma valamilyen formában történő megoldása, azonban ő nem tudott az esetről. A küldött bejelentés alapján a BKV Zrt. kérte a műszaki szakszolgálat segítségét, hogy a LOV-878-as rendszámú járművel kapcsolatos észrevételt külön vizsgálják meg és a szükséges beavatkozásokat végezzék el. A jelzett jármű tisztítását, karbantartását és beállítását elvégezték, a szűrőket cserélték. A jármű azóta rendben üzemel.

 

Az FKU-917-es jármű esetében a járművezető jelezte a rendellenes hangot. A küldött bejelentés és a járművezetői jelzés alapján a BKV Zrt. kérte a műszaki szakszolgálat segítségét, hogy a jelzett járművel kapcsolatos észrevételeket külön vizsgálják meg és a szükséges beavatkozásokat végezzék el.

 

A jelzett FKU-917-es rendszámú jármű futóművének működését átvizsgálták és egy kopott féknyereg cseréjét végezték el, a hiba nem befolyásolta a jármű üzembiztonságát, a jármű nagytakarítását külső vállalkozótól megrendelték, a takarítást el is végezték. A jármű azóta rendben üzemel.

Előzmény: MCA-001 (49)
MCA-001 Creative Commons License 2018.09.24 0 0 49

Én mostanában szinte mindent beküldök nekik.

 

Aztán jönnek a sablon válaszok...

 

 

A BKV Zrt.-hez 2018. augusztus 7-én és 9-én érkezett bejelentéseire hivatkozva az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

 

A járműveket szigorú technológiai rend alapján minden beálláskor ellenőrzik, ebbe beletartozik a hibák, hiányosságok feltárása. Újra forgalomba járművet a tudomásukra jutott hiba kijavítása nélkül nem adnak. A meleg időszakokban a légkondicionáló és szellőztető berendezések állapotának vizsgálata elsődleges feladat a forgalombiztonsági berendezések után. Amennyiben a jármű műszak közben hibásodik meg, akkor a járművezető kötelessége a probléma valamilyen formában történő megoldása.

 

A bejelentés alapján a műszaki szakszolgálat a LOV-861 rendszámú járművet megvizsgálta. Tájékoztatásuk szerint a jármű klímájának tisztítását, karbantartását elvégezték, valamint beállították a hűtőközeg nyomását, a busz klíma és szellőztető rendszere azóta rendben működik.

 

A LOV-863 rendszámú járművet megvizsgálták, majd a jármű klímájának tisztítását, karbantartását elvégezték, a busz klíma és szellőztető rendszere azóta rendben működik. A jármű nagytakarítását külső cégtől megrendelték, azt el is végezték.

 

A BKK Zrt.-nek és alkalmazottjainak elsődleges célja és elemi érdeke, hogy lehetőség szerint minden utazás időben, problémamentesen bonyolódjon le, mindent elkövetnek az utazások komfortjának biztosítása érdekében.

Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük. Bízunk abban, hogy a jövőben kedvezőbb tapasztalatokat szerez szolgáltatásaink igénybevétele során.

Előzmény: Aron_son (48)
Aron_son Creative Commons License 2018.09.24 0 0 48

Kössz, nem ismertem eddig; jeleztem ott is. 

Előzmény: MCA-001 (47)
MCA-001 Creative Commons License 2018.09.24 0 0 47

Itt nem akarod bejelenteni?

https://www.bkv.hu/hu/e_ugyfelszolgalat

Előzmény: Aron_son (46)
Aron_son Creative Commons License 2018.09.24 0 0 46

NGC-151 bal fényszórója fékezéskor kifordul a helyéről.

Kérem, javítsák a rögzítését.

Köszönöm!

BPO-105 halott és élvezi Creative Commons License 2018.05.04 0 0 45

Eltelt két hét, de még mindig ugyanez a helyzet.

Előzmény: BPO-105 halott és élvezi (44)
BPO-105 halott és élvezi Creative Commons License 2018.04.18 0 3 44

PDB-387 leghátsó üléssorában a jobb oldali ülés igen kellemetlen meglepetéseket képes okozni, annyira mozog.

Aron_son Creative Commons License 2018.03.10 0 0 43

NNE-056 váltó működési rendellenesség.

Automatikus ürest követően amikor 1-esbe rakja, ránt egyet. 

MCA-001 Creative Commons License 2017.09.24 0 2 42

Mint ha ő lenne az egyedüli Dp-en.

Pl. az NJV-167 is ugyanilyen... 

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.24 0 2 41

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/24157/beazik-a-busz

 

"FKU-950 rendszámú csuklós busz a nagy esőben beázik. A buszvezetőtől egészen a csuklóig, a tetőről és a lámpákból csöpög a víz az utasokra."

Balzska Creative Commons License 2017.07.08 0 0 40

NLE-k se jobbak:D NLE-847, 848, 849 első futóműve nagyon nyöszőrög már egy gyengébb fekezésnél egy sima uton...

Előzmény: BPO-105 (39)
BPO-105 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 39

PDB-380 mindenfelé zörög, pedig csak pár napos. (Igaz, az utak se makulátlanok, amin végighajtják.)

MCA-001 Creative Commons License 2017.06.27 0 0 38

FKU-904, a jobb oldalon a B tengely szintezője folyamatosan liftezteti a busz.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.30 0 1 37

Most, hogy belegondoltam, szerintem egyszer én is utaztam FKU911-gyel és tényleg fülsiketítő az a hang, elviselhetetlen. Szerintem ez is elég nagy gond.

Előzmény: probakka (36)
probakka Creative Commons License 2016.06.30 0 0 36

A 2. az én meglátásom szerint nem gond. Észlelték, hogy némely Volvonak lassan csukódik/nyílik az ajtaja. Szerintem  így "ütőképesebb" a jármű.

Előzmény: MCA-001 (35)
MCA-001 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 35

 

FKU-911:

1. Alapjáraton a motor szétrázza a hátsó részt.

2. A 3. ajtó hátsó szárnya olyan erővel csapódik be, mint az M3 40 éves szérelvényein ( a hang is pont olyan...)

3. A légkondi hatásfoka nulla,

 

cucu Creative Commons License 2015.11.09 0 0 34

Nem kell ahhoz migránsnak lenni, hogy megfulladjunk a buszon...

A BKV gondoskodik erről is....

Pénteken, 6-án délben fél egykor a 97E járaton meg lehetett dögleni a melegtől. Klíma nem volt érzékelhető, az ablakok nem nyithatóak, kint pedig 13 C fok volt. Bent kb. 25, levegő semmi. És ez nem egyedi eset!!! Rendszeres probléma! Ezért nem írok rendszámot.

cucu Creative Commons License 2015.09.24 0 0 33

Ma, nemrég, a 97E-n utaztam. A Bakancsos útnál le akartam szállni, de nem nyílt ki a két hátsó ajtó. A Szent Kereszt térnél sem nyílt ki, végül a Fő téren -elágazáson- szálltam le másokkal együtt. Eddig a történet.

Amikor szóltunk a sofőrnek, a reakciója az volt, hogy ez nem létezik, mert automatikusan nyílnak az ajtók, majd önfeledt mosollyal az arcán tovább indult.

Ha az emberi oldalától eltekintek, akkor is valami nagyon nem stimmel ezeken a hyper-szuper buszokon.

Sajnos a rendszámot elfelejtettem leolvasni.

cucu Creative Commons License 2015.07.07 0 0 32

Ma délelőtt a 169E járaton -Rákoskeresztúrról Örs Vezér tere felé- külön szólni kellett a sofőrnek, hogy legyen szíves bekapcsolni a klímát, miközben az utastérben 30 C fok volt. Azt mondta, följebb veszi.... persze, be sem volt kapcsolva. Az ablakok meg le vannak zárva, nehogy levegőhöz jusson a balga utas.

Kriminális volt a helyzet. És ez nem először fordult már elő. 

Ha nem tudják megbízhatóan működtetni a klímát, legalább az ablakok legyenek nyithatóak!

Előzmény: MCA-001 (31)
MCA-001 Creative Commons License 2015.07.07 0 2 31
LYH-123 ablakok zárva, légkondi nem megy.
+ a második ajtónál a leszállásjelző helye fekete szigetelőszalaggal lett körbetekerve:-(
Tiszta ragadós trutymó a környezete
MCA-001 Creative Commons License 2015.07.02 0 0 30
MCA-006 ékszíj magasabb fordulatszámon, váltás előtt csúszik.
Az illetékesek legyenek szívesek ránézni.
Köszi :-)
MCA-001 Creative Commons License 2015.06.26 0 0 29
FLR 748 alapjáraton szétrázza a busz hátulját.
+ a hátsó tengely vagy a felfüggesztés nyikorog.
MCA-001 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 28
BPO-460 csukló előtti lámpabúrában áll a víz.
LSZ94 Creative Commons License 2015.05.21 0 0 27

BPO-335 2. ajtajánál lévő lámpabúra ma akváriumként összegyűjtötte a becsorgó vizet, majd aztán minden nagyobb fékezésnél az alatta tartózkodók fejére csorgatta. Sajnos nem tudtam lefotózni, pedig ilyet azért nem minden nap látni. Azért nem ártana ránézni, mert sokan szentségeltek az utasok közül

A laszka Creative Commons License 2015.05.14 0 0 26

MCA-005 valamelyik ékszíja csúszik gyorsításkor.

Elég jó csikorgó hangot ad ki magából...

BPI-383 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 25

MFW-511 klíma nem működik (nem hűt) megfelelően (járművezető elmondása szerint)

S. Floccari Creative Commons License 2015.04.15 0 0 24

Ahol belemegy az ülés tetejébe, onnan kijött. Szerintem nincs komoly baja, csak nagyon zavaró.

Egyébként piros filccel valaki amit látott összefirkált. Nem kell nagytakarítás. :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.15 -1 1 23

Kapaszkodó szétesett?

Ennyire "széttört" a jármű az út "egyenessége" miatt?

 

A firkálásra meg remélem a kamerafelvételek hasznosak lesznek!

Előzmény: S. Floccari (22)
S. Floccari Creative Commons License 2015.04.15 -1 1 22

MUT-897

egyik kapaszkodó levált a helyéről a csukló után

nagyon össze van firkálva egy üléssor szintén a csukló mögött

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!