Keresés

Részletes keresés

Herr Köldök Creative Commons License 2015.01.04 0 0 10

Én mikor a teszkóban vásároltam tv-t külön adtak mellé blokkot.

Előzmény: Fényhang (9)
Fényhang Creative Commons License 2015.01.04 0 0 9

Jó az is, ha tudja azt, amire szükséged van.

-

Azért emeltem ki a szaküzletet, mert ott a kapott blokkot, számlát nem dobod el, ahogy kilépsz az üzletből, míg az Aldi, Lidl, Auchan, stb, blokkot valószínűleg sokan kidobják, mert ugye, több mindent vásároltak és nem kell a blokk. Majd akkor fog kelleni, ha garanciában kell visszavinni valamilyen ott vásárolt készüléket, de a blokk sehol.  :(

A garanciajegy nem mindig elég.

 

Üdv!

Előzmény: Txetxu (6)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.04 0 0 8

Egy ekkora márkanév nem jó és nem rossz. Az ilyen nevek a botrányosan rossztól a nagyszerűig, a pénzkidobástól a gyöngyszemig bármit elkövetnek. A konkrét igény és a konkrét termék számít.

Előzmény: Txetxu (6)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.04 0 0 7

Leírhatnád, hogy mire és hogyan szeretnéd használni, nagyon nem mindegy. Most az önálló mobil hangszóróké a főszerep, ezeket fejlesztik és nyomják - főleg mobiltelefonokhoz, de más felvevők / lejátszók is köthetők hozzájuk. A cd-s, magnós megoldások ma már inkább csak a legalsó és a profi kategóriában elérhetők. Én most iPodot vennék használtan, és egy jó aktív hangszórót, a CD-imet meg átalakítanám az ipodhoz. Az Apple csatlakozóváltása miatt olcsók lettek a régi csatlakozóhoz készült igényesebb megoldások is, ld pl. Onkyo iLunar, bár itt nyilván kérdés, hogy mennyire kell hordozhatónak lennie, és a rádió mennyire fontos. Ha munkához vagy igényes hobbyhoz kellene, Tascam CD-t keresnék. Ha spórolnom kellene, használt Samsung okostelefont keresnék, amiben van rádió, és a CD-imet MP3-má alakítva mini SD kártyáról hallgatnám egy külső hangszórón, ha lenne wifim, akkor pedig interneten hallgatnám a rádiót (pl. Tune-in segítségével), mert úgy nem lennék a szegényes magyar kínálatra korlátozva. Ha mégis a rádióé és a hordozhatóságé lenne a főszerep, és a minőség fontosabb lenne, mint az ár, akkor a Sangean választékot böngészném. Mivel nem írtad, mire kell, csak találgattam, hátha van közte használható ötlet.

Előzmény: Txetxu (-)
Txetxu Creative Commons License 2015.01.03 0 0 6

A Phillips mennyire jó?

forgione1 Creative Commons License 2015.01.02 0 0 5

Sonyt kerüld messziről, hacsak nem 15 évvel ezelőtti darabról van szó.

 

A mostaniak sz@rszutyok vackok! Egy leáldozott márkanévért meg minek fizetnél? :-)

 

Ha tudsz várni akkor az Aldi saját márkásat várd ki.

Nekem ilyen van immár 4 éve, MP3-at tudó CD, kazetta, rádió, mély hang kiemelés, USB bemenet, fejhallgató kimenet.

 

Ez utóbbira kötöttem erősítőt és hangfalakat. De a sajátja is jól szól. 

 

Nem kímélem, tiszta por, dzsuva, hétvégi házas kecóban van, de hibátlanul működik, MP3-as lemezt is gyorsan beolvassa (így porosan is). 

 

Az ennél háromszor többe kerülő Sonyt cseréltem le erre, mert ezen már volt USB.

A Sonynak még a gyári lemez olvasása is nagy kihívást jelentett ha picit is poros volt.

Előzmény: Txetxu (-)
forgione1 Creative Commons License 2015.01.02 0 0 4

Osztom véleményed!

Előzmény: Degeczi (3)
Degeczi Creative Commons License 2015.01.02 0 0 3

Lidi, Aldi pont hogy nem kerülendő: jó minőségű műszaki cuccokat forgalmaznak, ráadásul 3 év garanciával, míg mindenhol máshol 1 év a jellemző ezekre

Előzmény: Fényhang (2)
Fényhang Creative Commons License 2015.01.02 0 0 2

BUÉK!

 

Lehetőleg ismert gyártó termékét és ne a legolcsóbbat, de túl extrát sem érdemes.

Szaküzletben vásárold meg, a Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Kínai bolt, stb. kerülendő.

 

Üdv!

Előzmény: Txetxu (-)
Degeczi Creative Commons License 2015.01.02 0 0 1

CD még azért hasznos, ha van benne, hiszen a legtöbb háztartásban sok akad belőle - de kazetta? Az már többnyire teljesen kiveszett, így magnónak aligha van sok értelme

Előzmény: Txetxu (-)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.01 0 0 0

Haladj a korral, süss Vánca sütőporral, ja nem: a cd már a múlté, olyat vegyél ami USB - s és/vagy kártyaolvasós.

Txetxu Creative Commons License 2015.01.01 0 0 topiknyitó

Milyen hordozható CD-s rádiómagnót vegyek? Milyen tapasztalatok vannak.Előnyök és hátrányok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!