Keresés

Részletes keresés

Corvette22 Creative Commons License 2021.01.25 0 0 15

Hogyan lehet törölni a google fiókot? (Androidos telló, ha ez számít!)

Diótörő Creative Commons License 2020.08.04 0 0 14

Hát nem egy pergős topic, de talán majd valaki olvassa.

Hogyan lehet kitörölni azt a kb. egy évre visszamenőleges híváslistát, amire persze semmi szükségem sincs.

Bár nem zavaró, de minek terhelje a gépet.Semmilyen gombot nem találok erre vonatkozóan.

Előre is kösz szépen bármilyen jó tanácsot.

 

vurfel Creative Commons License 2020.04.04 0 0 13

Sziasztok! Szkájppal kapcsolatban kérdeznék: ha az erősítőre viszem ki a gitárom hangját, vagy az mp3 hangját, akkor azokat hallja az ellenoldal. Ha viszont a laptopról vinném ki a laptop hangját az erősítőre, nálam szól, az ellenoldal nem hallja. Sok minden beállítást próbáltam már: sztereó keverő választást is, külön mikrofon, külön webkamera hangja, ezek kombinációja. Kombinált jack van a laptopon: egy jack bemenet, egy segéd madzagon egy kimeneti, meg egy bemeneti jack. Úgy néz ki, mintha a kombinált jack lezárna valamit a laptopban, amitől a hangok nem jutnak be a szkájpba. Pedig a szkájp hangbeállítás részénél fut a vizszintes szintjelző, mutatja, hogy érzékeli a hangokat. Tud valaki segíteni???  HELP

atherton_ Creative Commons License 2019.04.01 0 1 12

van mód régi  7-es skype használatára valahogy? (a 8-as egy rakat okádék)

semmeringbahn1 Creative Commons License 2018.04.05 0 0 11

Üdvözlet!  Win7 home van. Hol lehet a Skyp és Messenger írt/kép értekezéseket egy idő után amikor már nem kellenek törölni. 

Köszönöm a segítséget.

Diótörő Creative Commons License 2018.02.07 0 0 10

Nem egy pergő topic, úgy látszik sehol sincs baj.

De ha valaki olvassa, akkor kérem segítsen.

Folyamatosan azt írja ki, hogy baj van az internet kapcsolattal, miközben nincs semmi baj.

Alul a kis ikon nem zöldül be és a partnernél sincs zöld nyilacska, pedig fent van és minden baj nélkül tudunk beszélgetni.

Akkor mi lehet a gond?

Nyugger vagyok, így nem értek hozzá sokat.

Előre is köszönök minden segítséget.

Conor11HUN Creative Commons License 2016.06.04 0 0 9

Sziasztok! nekem a skype-val lenne problémám. Jó amikor belépek vagy éppen amikor privátba beszélgetek egy barátommal, de akkor amikor behívok valakit a konfiba, rámegyek a hívás gombra, akkor nem történik semmi, utána megkérdeztem a barátomat, hogy látja-e, hogy behívtam ezt a személyt, és azt mondta, hogy nem, de ha egy ismerősöm hív be embereket akkor eltűnik a konfi + nem látom, ha behívnak egy konfiba. Légyszíves segítsetek, ha tudjátok a megoldást! Ja és azokat névtelen beszélgetésként jelzi.

Peeters28 Creative Commons License 2016.06.03 0 0 8

Sziasztok! segítséget szeretnék kérni. Mikor belépek a skyp-ba egyből lefagy és ezt írja ki:

 

 

Access violation at address 6c345b8e in module 'mshtml.dll' . Read of address 00000008.

 

Már többször újratelepítettem , más verziókat kiprobáltam de semmi változás, amúgy Win 7 van a laptomomon.

Ha vki tudna segíteni azt megköszönném.

előre is köszi:)

Vámosmikola T Creative Commons License 2015.11.19 0 0 7

üdv

 

segítség kellene hogy lehet skypeon hivószám kijelzést beállítani vezetékes számra ha sms -ben küld kódot a skype? köszi

Johnny Five Creative Commons License 2015.08.23 0 0 6

Ha rögzítetted a beszélgetést, akkor - ugyanazon a gépen - természetesen visszahallgathatja.

 

Hogy két gépről ugyanazzal a belépőkóddal belépve mi történik, azt ki kellene próbálni... (szvsz fatális biztonsági hiba lenne a duplabelépésnek még a lehetősége is.)

 

Ahhoz, hogy egy épp folyó beszélgetést lehallgasson egy idegen, civil fél, szerintem módosítatlan skype, vagy egyéb "hackertrükk" nélkül, szerintem nem lehetséges. (Igaz, abban az esetben viszont nagyon nem számít, hogy tudja-e a skype-azonosítódat.)

Előzmény: Frankie40 (5)
Frankie40 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 5

Hello

hátha tud nekem valami okosat mondani

ha más is tudja a belépőmet valamilyen oknál fogva, akkor ha én hivok valakit, azt hallhatja a 3. fél aki bent van a skypomban???

 

Fáradt Vándor Creative Commons License 2015.01.01 0 0 4

Én NVidiával szenvedek hasonlók miatt... több mint vsz hogy driverhiba...

 

(Bár lekopogom, Skype-nál nem jelentkezett nálam, de videokártya-igényes alkalmazásoknál (játékok, videovágó szoftver stb.) igen...

Előzmény: icipicicsipa (2)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.01.01 0 0 3

Gőzöm sincs ezekről a redmondi szarokról mostanában. Egy windóz van itthon egy tervezőprogram miatt, de azon meg nem internetezek.

Előzmény: Oakley14 (1)
icipicicsipa Creative Commons License 2015.01.01 0 0 2

Nem vírus, Egyszerűen szar a driver meg a 7000-es szériától felfele sok kártyája az atinak. Ez valószínűleg driver lesz. Itt érdeklődj.

http://m.prohardver.hu/tema/amd_radeon_tm_7790_r7_260x/hsz_1-50.html

Előzmény: Oakley14 (1)
Oakley14 Creative Commons License 2015.01.01 0 0 1

És ezt valahogy ki lehet "írtani" ?

Vagy mindenféleképpen vindóz reinstall ?

Előzmény: Pomber Béla (0)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.01.01 0 0 0

10:1-hez vírusra tippelek. Mert ugye windóz...

Előzmény: Oakley14 (-)
Oakley14 Creative Commons License 2015.01.01 0 0 topiknyitó

Sziasztok sürgős problémám lenne amit a lehető leghamarabb jó lenne megoldanom!

 

Adott a Skype legújabb verzió. A probléma a következő:

Skypon elindítok 1 hívást aztán rá 2 másodpercre az egész kép elsötétül és azt írja nincs jel...

Sapphire R7 260x videokártyám van.

 

Válaszotokat előre is köszönöm! GERGŐ

 

UI. Régi skypet fel se tudok tenni mert azt írja ki nem sikerült kapcsolatot létesíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!