Keresés

Részletes keresés

Kriszta8200 Creative Commons License 2023.09.11 0 0 1377

Szép napot most kaptam egy JM300-as robot porszivót 

Összeszereltük leirás szerint felraktuk töltőre pirosan villog a start gomb 🤷 És ennyi már reggel fellett rakva töltőre ugy hogy az5-10 ora meg volt de hiába kapcsoljuk bese mozgás se semmi🤷mi lehet a gond? Válaszokat előre köszönöm😔☺️

Dell5753 Creative Commons License 2023.06.21 0 0 1376

Szia!

 

Első körben tisztáznunk kell, hogy nem Xiaomi robim van, de ez lehet akku gond is. Olyan hirtelen merül, hogy a programja gyakorlatilag nem tudja utasítani a visszatérésre. Csak tipp.

Előzmény: takitt (1375)
takitt Creative Commons License 2023.06.17 0 0 1375

Sziasztok!

Van egy xiaomi mi robotporszívóm és egy pár napja csinálja hogy ha lemerül nem megy magától vissza a töltőre hanem kikapcsol ahol van. Nagyon idegesítő,pláne amikor az ülőgarnitúra alól kell kikurkásznom. Eddig semmi probléma nem volt vele, visszament töltőre ha merülőben volt és ha feltöltött befejezte a porszívózást. Amióta kikapcsol nem is tudom úgy indítani hogy befejezze, újra elkezdi az egész házat. Mi lehet a probléma?

Metil89 Creative Commons License 2023.05.18 0 0 1374

Szia! Sikerült megoldani a problémát? Én tegnap vettem egy Mi Robot Essential-t és ugyanez a bajom, nem marad a dokkolón, viszont teljesen le van merülve bekapcsolni sem lehet.

Előzmény: gaborszasz (1349)
Spandau11 Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1373

Üdv,

 

Láthatóan nem nagy a mozgás itt. De ki tudja ........

 

 

Van valakinek tapasztalata Roborock S7 maxv - vel ?

 

 

KDani724 Creative Commons License 2022.08.10 0 0 1372

Sziasztok!

 

Rengeteg tesztet és véleményt elolvastam vásárlás előtt, végül egy ismerősöm ajánlotta a Xiaomi Roborock S7 modellt. Nagyon jó választás volt, az állatszőrt is hibátlanul felszedi, ami nálunk eddig komolyabb problémát jelentett. :) 

 

Ezen felül nálam plusz pont, hogy ahol vásároltam (robotporszivoszerviz.hu), teljes körű szervizháttérrel is rendelkeznek több típusú robotporszívóhoz, valamint rengeteg tartozék és alkatrész található.

 

Ahogy olvasom sokan vannak gondban vásárlás előtt, valamint a szervizeléssel / alkatrészek beszerzésével. Szóval én csak ajánlani tudom őket, a srácok is maximális türelemmel álltak hozzám laikusként a boltban. :)

 

 

zoltan nick Creative Commons License 2022.08.08 0 0 1371

Sziasztok!

AZ LG HomeBot- unk kezd szemilis lenni. Már nem olyan szépen megtervezetten takarít, hanem olyan össze-vissza. Kihagy részeket, valamikor, meg egyenesen sztrájkol. Csak a nappaliban tesz pár kört, aztán megy haza, hogy végzett. Mintha a programja kicsit megkopott volna... :-(  

Tapasztalt már valaki ilyet? Esetleg gyógymód?

Köszi.

 

TarrG Creative Commons License 2022.07.20 0 0 1370

Nem tudnak lépcsőzni. Fel kell vinned miután végzett az egyik szinten. 

Előzmény: berbatoff (1366)
TarrG Creative Commons License 2022.07.20 0 0 1369

TarrG Creative Commons License 2022.07.20 0 0 1368

Sziasztok!

 

LG HOMBot porszívómnak úgy tűnik haldoklik ezen motor része. Ez hajtja meg a keféket. Szét lehet ezt valahogy kapni? Esetleg lehet szénkefés a motor, de nem mertem nagyon feszegetni, nem tűnik úgy, hogy szétszedhető, de ha valaki mégis megtette már, kérem adjon tanácsot, hogy hogyan lehet? Esetleg egy használt, de működő darab érdekelne.

 

Köszönöm!

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2022.05.20 0 0 1367

Szevasz!

 

Olyan robotporszívót, amely ezt a szintet meg tudja ugrani, MZ/X-től tudsz csak rendelni.

 

Előzmény: berbatoff (1366)
berbatoff Creative Commons License 2022.05.19 0 0 1366

Sziasztok!

Roborporszívó vásárlás előtt állok.

 

Az a problémám, hogy "kétszintes" a házam, pontosabban van egy lépcsőfok a két szint között!

Tudnátok ajánlani mit vegyek, amely mindkét szintet tudja kezelni? (~100 e körül)

 


Köszi

Tojci25 Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1365

Sziasztok,

 

80nm vegyes padló (kő, parketta) keresek robotot felmosás és porszívózás funkcióval max 250e ft-ig.

Az sem baj ha át tudja küzdeni magát a centis küszöbön.

Eddig a Xiaomi Roborock S7-et nézegettem, de hátha van megfelelőbb.

 

Mit ajánlanátok? 

 

Köszi

Chrisalbert001 Creative Commons License 2022.04.05 -2 0 1364

How Traditional WAN Work

Traditional WANs worked through the purchase and installation of proprietary circuits to route IP services to their intended clients. This is done with layers of underlying hardware in order to complete networks in their entirety. The scope of these types of networks makes management for IT teams a cumbersome and laborious effort due to the number of hardware devices installed and processes necessary to manage network activity.

  • Security is normally handled in the form of IP blocklists and access control lists to prevent malicious traffic from infiltrating the network. This is all centrally managed from hardware routers and associated applications.
  • Setting up additional branch offices and remote locations would require additional hardware, which in turn drives up costs for businesses.

Scaling traditional WANs is more difficult compared to SD-WANs. This is because extensive planning would have to do in advance along with getting the required logistical support in place to set up the infrastructure necessary to get operations up and running. wan vs sd wan

Szofi Kiss Creative Commons License 2022.04.05 0 0 1363

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni.

Van egy Xiaomi Robot Vacuum-Mop Pro robotporszívóm, ami már több hete nem akar elindulni. El volt mentve az applikációban a térkép és most kitörlődött és azóta azt írja ki, hogy nincs elmentett térkép és indítsam el az első takarítást, de bármit csinálok a kis körkeféje csak pörög egyet majd leáll. Mit tegyek, mit csináljak?

Köszönöm szépen!

egylány26 Creative Commons License 2022.02.14 0 0 1362

Sziasztok! Hol lehetne xiaomi mop robothoz olcsón aksit szerezni? 1 év 1 hos és hiába vettünk pluszgarit arra nem szól.. vicc..amit találtam közel 40 ropi lenne na mára a készülék alig 20al volt több.. illetve házilag mi be tudjuk szerelni? Csinált már vki ilyet?

kuzzu Creative Commons License 2022.02.12 0 0 1361

Ok értem, köszönöm.

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (1360)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2022.02.12 0 0 1360

Mivel a kábelekre is rácsavarodik, ezért alighanem a rojt sem tesz jót neki.

Takarítás előtt fel kell szedni ezeket és az összes kábelt, ami lelóg vagy itt-ott fut.

Előzmény: kuzzu (1359)
kuzzu Creative Commons License 2022.02.12 0 0 1359

Üdvözletem a tagoknak!

 

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ilyen retrós-szövött rongyszőnyegeim vannak, rojtos végekkel.

Erre alkalmas-e a robotporszívó, vagy benyeli az ilyen szőnyeget.

(épp ma láttam a lidli újságban, gondoltam hátha...)

 

 

Huti91 Creative Commons License 2022.02.02 0 0 1358

tudnátok írni konkrét típusokat meg 100 ezer körül fontos többféle felületre lenne.

loading Creative Commons License 2022.02.02 0 0 1357

Elég hatékonyan. A nagyon hosszú szőrökkel pont úgy bánik, mint az emberi hajszálakkal. Típus függően feltekeri a kefére vagy azt is rendesen beszívja. A nálunk lévő inkább feltekeri (Ilife, Eufy).

Előzmény: Huti91 (1356)
Huti91 Creative Commons License 2022.02.02 0 0 1356

Hogy a macskaszőrt mennyire hatékonyan porszívózza fel … 

loading Creative Commons License 2022.02.02 0 0 1355

szőnyeg 1 db van és parketta, kerámia.

Mi lenne a további kérdés?

Előzmény: Huti91 (1354)
Huti91 Creative Commons License 2022.02.01 0 0 1354

Sziasztok! Ki használ otthon robotporszívót, ahol bent van macska és nagyon hullik a szőre?, anyós macskája... :@ .. szőnyeg és laminált padló kombó.

gaborszasz Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1353

Tökéletesen tiszta minden érintkező...

Előzmény: jupiter35 (1352)
jupiter35 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1352

Helló!

 

 Próbáld megtisztítani a töltőérintkezőket. Akkor csinálja ezt, ha nem tud tölteni, az meg legtöbbször a kosz miatt van,nincs megfelelő érintkezés .

Előzmény: gaborszasz (1349)
gaborszasz Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1351

Köszi, de ennek tuti van infra jele, mert bárhová is teszem bedugva a lakásban a porszívó feltalál rá, csak nem marad rajta sajnos...

Előzmény: Dell5753 (1350)
Dell5753 Creative Commons License 2022.01.18 0 0 1350

Irobot Roomba. Ugyanez a jelenség: A dokkolónak nem volt infra jele, amit a robot vetett volna. tudta, hogy ott a töltő, csak... (nem volt bedugva, mert kihúzták a dugaljból)

Előzmény: gaborszasz (1349)
gaborszasz Creative Commons License 2022.01.13 0 0 1349

Sziasztok! Rendelkezem egyXiaomi Mop 1C masinával, amit 3 hónapja csak porszívózásra veszek igénybe napi használatben. Eddig gyönyörűen tette a dolgát ma viszont amikor visszamegy a dokkolóra azonnal le is jön róla...Ezt megcsinálta kb 100 alkalommal, de egyszer sem sikerült a töltőn maradnia. Addig csinta, amíg elfogy az energia, utána rátettem kézzel, de nem tölt...Szerintem mindent próbáltam: soft-hard reset többször, érzékelőkez megtisztítottam, de nincs javulás. Firmware a legfrissebb rajta. Találkoztatok ilyennel hibával, van esetleg megoldás erre? Előre is köszi!

Jutka1958 Creative Commons License 2022.01.10 0 0 1348

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Szeretném megkérdezni, hogy van valami különbség Xiaomi Robot Vacuum-Mop Pro, illetve a MI Robot Vacuum-Mop Pro proszívó között?Tartozékvásárlás előtt állok, és kicsit tanácstalan vagyok, mert hol így hol úgy írják a porszívó nevét a webáruházak. Nekem Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Robotporszívió Fekete (SKV4109GL). Nem tudom melyik elnevezésű tartozékot vehetem meg. Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!