Keresés

Részletes keresés

Bagatasa Creative Commons License 2023.03.15 0 0 5

Nincs is jobb, mint egy nehéz munkanap után a számítógép vagy a telefon előtt ülni és sportfogadásokat kötni. Ilyen esetekre csakis [url=https://sportfogadasok.tv/]olvas[/url] ókat használok. Náluk vannak a legjobb oddsok és stabil a weboldaluk. Minden, amire szükséged van. Ráadásul üdvözlő bónuszok is vannak.

Előzmény: Ahinetrys (4)
Ahinetrys Creative Commons License 2022.10.27 0 0 4

Sziasztok, szeretek sportolni, és sokat játszom. Nagy tenisz- és futballrajongó. Szeretnék elkezdeni fogadni azokra a meccsekre, amelyekben biztos vagyok, tudna nekem egy bukmékert ajánlani?

 

Uciamanab Creative Commons License 2022.04.15 0 0 3

Szia, én is szeretek sportot nézni, és néhány évvel ezelőtt elkezdtem aktívan fogadni a sporteseményekre. Élveztem, hogy ilyen könnyen tudtam pénzt keresni, és ezt folytattam is. Mindig magyar mighty tips alapján választok bukmékert . Ez egy olyan projekt, amely értékeli a bukmékereket, és véleményt hagy, valamint megosztja stratégiáikat.

Ahinetrys Creative Commons License 2022.04.15 0 0 2

Sziasztok, szeretek sportolni, és sokat játszom. Nagy tenisz- és futballrajongó. Szeretnék elkezdeni fogadni azokra a meccsekre, amelyekben biztos vagyok, tudna nekem egy bukmékert ajánlani?

Zsguti Creative Commons License 2021.09.13 0 0 1

.

vjv1 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 0

Buék:

:)

:)

:)

:)

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.30 0 0 topiknyitó

Mint minden bajnokságnak, az NBA-nek is van másodosztálya. Ez pedig a D-League, magyarul csak D-Liga. Jelenleg ebben a bajnokságban játszik az ex-paksi Rodney McGruder, valamint a korábbi szolnoki kedvenc, Justin Holiday. 

 

A heti legjobb BuzzerBeater-ek:

 


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!