Keresés

Részletes keresés

nina79 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 3

Az Arrivások között van ám egy nagyon cuki sofőr :-)

pepax77 Creative Commons License 2014.11.22 0 1 2

Pár gondolat az első ajtós felszállásról.A BKK szerint ez nagyon jó dolog,csökken a bliccelés,növekednek a bevételek,stb.Ja,meg hogy a sofőrök is szeretik!Erröl a véleményem röviden,egy nagy ló@aszt!A bliccelés nyilván csökkent,de hogy mi szeretnénk az erős túlzás!Lehet hogy működne nálunk is,de ahhoz az kéne hogy.1,a kedves utas ne akkor kezdje keresni a bérletét mikor felszállt,hanem akkor már legyen a kezében!2.Ha jeggyel száll föl,elég ha felmutatja nekem és megy hátra,és ott kezeli(vagy nem😀).Ez a két dolog igencsak megyorsítja a beszállást.Az elsőajtózást pedig nem a sofőr találta ki,ő csak alkalmazza!Szóval felesleges vele hőbörögni,csak a fődiszpécser engedélyezheti az összajtózást,eshet eső fújhat szél vagy szakadhat a hó,akkor sem lehet.Én is szívesen nyitnék összajtót főleg csúcsidőben,de ez 20000 levonás,vagyis inkább nem.Még egy dolog,anyuka gyerekkocsival.Hivatalosan úgy kéne csinálnom,hogy miután felszállt a középső ajtón,előre jőn és bemutatja a jegyét,bérletét.Ha annyit megtesz hogy mikor beállok. Megállóba,felmutatja,én bólintok hogy ok.láttam,és ennyi

pepax77 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 1

De mindegy.Csak azért vagyok itt,mert télire nem nagyon van meló turista buszre,az Arrivánál meg vadásszák a sofőröket

Pierr_Kardán Creative Commons License 2014.11.22 0 0 0

Ebből a szempontból nem mindegy, hogy a BKV-nál dolgozol, vagy a VT-nél?

 

Az utasok ugyanazok...

Előzmény: pepax77 (-)
pepax77 Creative Commons License 2014.11.22 0 1 topiknyitó

Sokan mondják,a Transmanos azaz Arrivás sofőrök milyen bunkók,parasztok stb.Azt kell mondanom,nem kevés igazság van ebben.DE!Azért vannak köztünk normálisak is!Az sajnos tény,sok olyan ember dolgozik itt,akit pl.kirúgtak a bkv.-tól,de olyanról is hallottam akit pia miatt rúgtak ki,most megint itt van.Én eddig turista buszon dolgoztam,3 hónapja vagyok itt.Sajnos kezdem érezni hogy kezdek néha elmozdúlni "gyökér"irányba,ez pedig köszönhető pár kedves utasnak.Én olyan vagyok hogyha elszúrok valamit,pl.csuktam már én is oda utast,nem is mondom hogy az ő hibája volt,tényleg rossz érzés volt,megkérdeztem minden rendben van,és természetesen elnézést kértem.Szóval a lényeg,ha elcseszek valamit,elismerem és igyekszem helyre hozni.De amikor tényleg rendesen végzem a munkám,és a kedves utas eleve ugy száll föl hogy tuti belekötök ebbe a k@csögbe,na az az egész napom elcseszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!