Keresés

Részletes keresés

erdeklodoerdeklood Creative Commons License 2023.10.08 0 0 7

Hello,

 

Ott laknak még ?

Előzmény: cukoresso (-)
Dóra1982 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 6

Kedves Szülők! 
Többéves tapasztalattal vállalok gyermekfelügyeletet a Sopron lakóparkban. Igény esetén oviból,suliból elhozatal illetve edzésre vitel. Eléggé rugalmas vagyok. További részleteket privátban egyeztessünk. További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 5

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

ParkingPlace Creative Commons License 2018.01.26 0 0 4

Parkoló és tároló kiadó földszinti teremgarázsban a Sopron út és Prielle Kornélia utca sarkán. 25 EFt+áfa/hó. Tel: +36 20 9353620. 

Mabruk Creative Commons License 2015.01.20 0 0 3

Kedves Lakástulajdonosok!

 

A Soproni út 28. beruházójától készülünk lakást venni egy másik projektjükben. Szeretnék érdeklődni, hogy mennyire vannak megelégedve a kivitelezéssel? Értem ezalatt a lakás penészedést, áthallást, burkolás minőségét stb. Volt e valami probléma az átadás során? Különösen érdekelne, hogy a hőszivattyús fűtés mekkora megtakarítást jelent és van-e szükség mellette más kiegészítés használatára? Akár privátban is szívesen fogadok tanácsokat és észrevételeket. 

 

Köszönöm a segítséget!

 

 

_irwine_ Creative Commons License 2015.01.04 0 0 2

Szia!

 

Hol lesz az új épület?

 

E

Előzmény: momo123 (1)
momo123 Creative Commons License 2014.12.31 0 0 1

Sziasztok,

 

Segítséget kérnék tisztelettel. A Sopron út 28. beruházójának egyik új épületében készülünk lakást venni. Érdekelnének a vélemények, benyomások, megbízhatóság, lakáskivitelezések minősége stb.

Akár privát üzenetben is.

Minden infó érdekes lehet.

 

Köszönöm előre is a segítséget!

pirosalmabumm Creative Commons License 2014.11.13 0 0 0

nem ott lakok, ezért nem tudom hogy mennyire "nyitott" a garázsszint, de minden lehetséges nyílást ami odavezet le kell rácsozni sűrű szövésű ráccsal, amin nem fér át.

 

Persze még így is bejuthat a kapu nyitásakor, de erre kevesebb esély van, mintha vannak állandóan nyitva álló kis rések neki.

 

különböző "riasztók" nem sokat érnek (semmit).

 

egyébként milyen kárt tett? "csak" a szigetelést rágta szét, vagy a vezetékeket is?

Előzmény: cukoresso (-)
cukoresso Creative Commons License 2014.11.13 0 0 topiknyitó

Kedves Lakók!

 

Üdvözlöm Önöket! :-)

 

Azért hoztam létre a topicot, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot, ismerkedjünk, osszuk meg az információkat egymással. 

Legújabb hír, hogy a garázsszinten egy autót már megkárosított egy nyest/ görény.

Milyen megoldás jöhet szóba?

 

 

Várom a véleményüket.

 

Tisztelettel:

a B. épület egyik lakója 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!