Keresés

Részletes keresés

pkocsis Creative Commons License 2014.11.04 0 0 7

thx

pkocsis Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5

Köszi a gyors és korrekt választ. Szerinted hol vegyem meg? Vidéki vagyok úgy hogy a fővárosi számtech boltok személyes átvétellel nem "játszanak" sajna. Neten rendelnék.... Vagy személyesen Mosonmagyaróváron...

Előzmény: Törölt nick (4)
pkocsis Creative Commons License 2014.11.04 0 0 2

Köszönöm a válaszod.

 

A GTX 750 TI a videókari. Elvileg az nem is kell nekem?! Ha nagy felbontású filmet nézek azt megoldja a proci? ( bocs, ha értetlen vagyok ) Vagyis - 39.000ft. Helyette egy ssd. Elég a 120-as? Nem növi ki magát a windows? Amiket mind írtál gyári hűtéssel van? FSP Hexa+ 400 Ez milyen kategória? Még nem is hallottam róla. Ezekre tudok még áldozni. A mostani gépemet zalmann "hűti" Nagyon csendes. A házra és a hűtére ( nem csak a proci ) tudok áldozni. Akár a ssd-videókari 18.000ft-os különbségét.

 

Bocs, hogy ilyen nehéz eset vagyok! :-)

Előzmény: Törölt nick (1)
pipppen Creative Commons License 2014.11.04 0 0 0

rengeteg a nulla a címben

pkocsis Creative Commons License 2014.11.03 0 0 topiknyitó

Szeretnék véleményeket, hogy manapság 100.000-150.000ft-ért milyen asztali PC lehet venni? Egy kis "kalauzolás" a CPU-k világában?! Tudás/teljesítmény terén mi a sorrend a procik közt? Intel VS AMD? Melyik "mire" jó inkább? Én is gép vásárlás előtt állok és nem nagyon igazodok ki a bőség zavarában. 100-150-es keret közé szeretnék beszorítani egy asztali gépet. Nem akarok játszani vele. Net (egyszerre sok ablak nyitva) office, videó nézés full hd is. Néha kép konvertálás. Csendes esztétikus, halk masinát szeretnék. A fájlok fő tárolási területe egy Synology NAS 4TB-al. Ezért nem fontos a nagy tárterület. Esetleg egy SSD nagyot dobna a konfig sebességén vagy ezekhez a dolgokhoz nem fontos? Előre is köszönöm minden egyes hozzászóló válaszát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!