Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 1284

Singh Viki - Pofátlanul Boldog (hivatalos klip)

 

https://youtu.be/8SA26Sp1JlY

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 1283

pøla - Holnaptól (Official Music Video))

 

https://youtu.be/JOAeaNghLPI

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.29 -1 0 1282

Children of Distance - Hullámvasút (ft. Kovács Gyopár) (Official Music Video)

 

https://youtu.be/EmCXPdEW78Q

Ilhilla Creative Commons License 2017.11.18 -1 0 1281

Vannak emberek, akiknek "minden a képükre van írva"!:D

Előzmény: seven update sorbi (1280)
seven update sorbi Creative Commons License 2017.11.17 0 0 1280

""abban biztos vagyok,hogy Keró gondoskodik néhány szerepről"

 

Abban én is. Csak nem biztos, hogy a színpadon."

 

Így legyen ötösöm a lottón.

Előzmény: seven update sorbi (1248)
Ilhilla Creative Commons License 2015.12.25 0 0 1279

Minden Kedves Fórumozónak áldott, békés Karácsonyt kívánok ezzel a dallal!

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 -1 0 1278

Children of Distance - Tévedtem (feat. Kovács Gyopár) (Official Music Video)

 

 

 

Én mindig is kedveltem Gyopárt, és ez a szám nagyon jó!

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.06 -2 1 1277

Alfréd nagyon jó. Czibiről (és Palmiráról) már a műsor végefelé megmondtuk sokan, hogy tévedés volt a felfuttatásuk.

Előzmény: Dave985 (1276)
Dave985 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 1276

Czibi szóra sem érdemes, ClassFM-ről rémlik, ki nem találtam volna, melyik újabban felfuttatott sztárocska haknizza a számot.

 

Alfréd hangkarakteréhez illő dalokat szereznek, ez nálam a Mary Joe-t is veri.

Előzmény: derek (1275)
derek Creative Commons License 2015.12.05 -1 0 1275

Alfréd új klipje ( úgy látszik már Freddie néven fut). A klipben a táncos csaj Samai Dóra a Megatáncból lehet ismerős. Illetve a Sztárban sztárban is táncolt. Ha jól hallottam ő Alfréd barátnője civilben is.

 

derek Creative Commons License 2015.12.05 -2 0 1274

Czibi Norbi klipje:

 

derek Creative Commons License 2015.09.17 -1 0 1273

Klipek:

 

 

Dave985 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 1272

Peter Srámek legújabb dala:

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 -1 0 1271

Fehérvári dala pozitív valamelyest, ha a hangot nézzük. Nekem annyira nem volt nagy szám a műsorban, de itt bejön. Peter Sramek kvalitásai ebben a dalocskában nincsenek kihasználva, átlagosnak hat.

Előzmény: szuszetti (1270)
szuszetti Creative Commons License 2015.02.25 0 0 1270

A közös cucc is SzabóZé :))

 

Az adáshoz képest (és a dal milyenségétől eltekintve) melyik volt  meglepetés bármely' irányban?

 

A döntő óta nem sokat hallottam a R.S.-ról, de ez a toplista érdekes (bár nem tudom, mi alapján jön ki ez az eredmény):
http://www.deezer.com/tops/track

 

Itt a többi szerző is:

http://www.tonlist.is/Music/Album/1406429/fehervari_gabor_alfred/rising_star/

 

 

Előzmény: Törölt nick (1269)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.19 -1 1 1269

Nah, most jutottam oda, hogy hallgassam a dalokat... Részemről egy ilyen gyors, első hallgatós elemzés:

 

1. Alfréd: Nem rossz, alapvetően tetszik. Mondjuk ez a countrys beütés kicsit Amerika majmolásnak hat számomra, nem érzem azt, hogy ezzel kellene, lehetne Magyarországon hosszú távon érvényesülni. 4/5

 

2. Singh: Hát, ez amolyan tipikusan Szabózé tucat. És nem a jobb fajtából. 2/5

 

3. Gondi: Nem olyan rossz szerintem, mást nem tudok mondani... kicsit ez is külföld majmolás. 3/5

 

4. Czibi: Igen, Kocsis 2. Tucathang, jellegtelen, elfelejtettem rögtön a hallgatás után. 2/5

 

5. Palmira: A hang nem nagy szám, a dal refrénje jópofa, rádiókba azért elmenne. 3/5

 

6. Gyopár: Amolyan Rihannás beütésű cucc, kicsit unalmas nekem, de nm annyira gáz. 3/5

 

7. Ádám Krisztián: Jó dal, mondjuk úgy 10-15 évvel ezelőtt egész nagy sláger lehetett volna belőle. Ma már kicsit idejét múltnak hat. 4/5

 

8. Heiser: Nem bírtam végighallgatni. Talán más énekhanggal működne. De ez a tag rémes. 1/5

 

9. Sramek: Kellemes, de átlagos dal, jól írod, hogy nem sramekes. 3/5

 

10. Palmer: Igazából ez is amolyan "texasi" stílusú dal, mint a Mary Joe. Korrekt, de az jobb dal. 3/5

 

11. Szén Alexandra: Lassú, erőltetett, nem is fejlődik, ahogy halad előre. Az ének sem tetszik. 2/5

 

12. Közös cucc: Nem szeretem az ilyesmit, egy, max két előadóval tud egy dal működni.... amúgyis tucatgyanús lopkovitz az egész, mintha egy megasztár csillagdalt hallanék.

 

Szegény Udvarias, Sárköziék, nekik miért nem tudtak saját dalt írni? Ez azért gáz.

Előzmény: szuszetti (1247)
Gice Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1268

pár hete is ott volt még

de ő az X előtt is ott dolgozott

Előzmény: Faramir74 (1267)
Faramir74 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1267

Fehér Zoltán meg a Weiner Leó utcai használt férfiruha bolt egyik előadója. Legalábbis tavaly az volt.

Mazsola0070 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1266

"Kíváncsi lennék egyébként egy olyan statisztikára, hogy hányan és kik tudnak ma CSAK a könnyűzenéből megélni, illetve mi lesz azoknak a tehetségkutatósok sorsa, akik nem tudnak."

 

Ezzel kapcsolatban Pásztor Annának volt még az első részek valamelyikében egy mondata, hogy manapság csak könnyűzenéből szerinte a zenészek/énekesek cca. 5 %-a tud megélni, és eszébe se jusson egyik bejutottnak se azonnal teljesen feladni az eddigi életét, mert senki és semmi nem garantálja - még ha sikeres lesz is a tehetségkutatóban - hogy ebből meg fog tudni élni. Először munka mellett fusson be zenészként, aztán már ha meg is tud élni belőle, akkor váltson.

 

(Arra volt ez reakció, hogy valamelyik hölgy, aki talán a legjobb 24-be jutott be előadta, hogy már hagyja ott a munkahelyét, meg lakást bérel Pesten...)

 

Egyébként meg gondolom az lesz a sorsuk, mint az olyan embereknek, akiket egyszer egy rövid időre nagyon magasra emelnek (siker, pénz, csillogás...), aztán hirtelen elengednek, aztán elfelednek.  Jobb esetben baromi nagy pofára esés, rosszabb esetben (ha ezt nem tudja pszichésen feldolgozni) bele is betegedhetnek (volt rá példa).

 

Egy valamikori agyonajnározott gigamegahiperszupersztár pl. néhány hete egy étteremben az ebédünket szolgálta fel.....

Előzmény: BitterSweetSymphony (1261)
crossfire1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1265

utánanéztem, sokan vannak náluk, pl. Bereczki, Szinetár, Pál Dönci, Saunders, ByeAlex.

Előzmény: schanc (1264)
schanc Creative Commons License 2015.02.17 0 1 1264

Ó, igen, Cserpes Laura kapcsán láttam, hogy van ez a Mistral. Krajczár Péter a legtehetségtelenebb zeneszerzők egyike, akik ma dolgoznak a magyar könnyűzenében szerintem.

Előzmény: szuszetti (1260)
crossfire1 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1263

nekem ismerős a cég neve.

Előzmény: szuszetti (1260)
crossfire1 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1262

tök komolyan mondtam. felnéztem, mikor annyira dícsérgették, hogy ilyen-olyan jó pasi. nézek ki a fejemből, hogy ő? 

nekem a szép arcú férfiak jönnek be :)

Előzmény: BitterSweetSymphony (1258)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1261

Bizonyára Kárász Robi és Bochkorék is ráizgultak a zuhanyozóra:-))

 

Köszi, megnéztem a cég honlapját, nem mond semmit nekem sem (ez mondjuk nem jelent semmit:-)

 

Úgy tűnik a tv2-esek jórésze itt van (Voice, Ének iskolája, Rising, Megasztár).

 

Kíváncsi lennék egyébként egy olyan statisztikára, hogy hányan és kik tudnak ma CSAK a könnyűzenéből megélni, illetve mi lesz azoknak a tehetségkutatósok sorsa, akik nem tudnak.

 

Előzmény: szuszetti (1260)
szuszetti Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1260

Halvány gőzöm sincs!

Mondom, ma reggel teljesen véletlenül hallottam a véletlenül_hallgatott Music Fm-en, meg is lepett.

Reggel volt vendég Fehérvári a Bochkoréknál, elsőre azt hittem, rosszul hallom, mikor azt mondták, hogy bemutatjuk az új számát....

Bockorék nyíltan, még a megérkezése előtt körbeajnározták FGA-t, meg ezt a számot is (ezt direkt neki írták, gondolo, a többieknél is ez van)

.

Aztán szó volt róla, hogy megy a Mokkába, ahol ugyanígy ajnározta (Czibi jelenlétében) Kárász és Demcsák is.

 

Én nem néztem a döntőt végig, lehet, hogy ott volt a lemezről szó, de nagyon nem promózzák, konkrétan semmit sem leltem róla.

Pedig sztem remek dolog rögtön mindenkinek egy új szám :)

 

Még annyi, hogy ők adták ki, és hozzájuk került az összes Risinges (Nektek mond valamit talán ez a cég, nekem semmit sem)

 

http://www.mistraliroda.hu/kizarolagos_produkciok

Előzmény: BitterSweetSymphony (1259)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1259

Ez mi? Kiadtak egy lemezt, amire dalokat írtak nekik? Máris?:o

És máris fent van a tubuson?:-)

Előzmény: szuszetti (1247)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1258

vicces, hogy még mindig ezen megy a vita, ez az Alfréd egy kimondottan csúnya fejű srác. szval biztos a hangját szeretik a topiklakók.

 

:DD

ne izélj crossy, a végén még összeomlik a muzsikafan jóember világképe:-)

már Mező Misi Alfréd-imádata is olyan kellemetlenül cáfolja az elképzeléseit, 

most meg jössz te ráadásnak...:-)

Előzmény: crossfire1 (1254)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2015.02.17 0 2 1257

Cáfolat?:-) Ugyan már:-))

 

A cáfolathoz először is meg kellett volna értened, amit írtam. Ez szemlátomást jópár helyütt (3. pont, 5. pont, 6. pont) egyáltalán nem sikerült.

Nem mondhatok mást, fuss neki még egyszer. Vagy ha nem az enyémnek, akkor a többiek hsz-ainak, akik pepitában ugyanazt írják, amit én, már sokadszor, de még mindig nem érted. Mondjuk nem lep meg sajnos, a magadfajták nem szokták.

 

Röviden, és remélem utoljára:

 

_Nem_ az a baj, hogy véleményt mondasz, és _nem_ az a baj, hogy nem tetszik neked Alfréd, vagy az éneklése. Szíved joga, a kutyát nem érdekli.

 

A baj az, _ahogyan_ véleményt mondasz hetek óta itt a topikban.

A "véleményed" ugyanis nem vélemény, hanem a topiktársaid arrogáns, nem mellesleg alaptalan és hazug sértegetése.

Te nem csak arról beszéltél, hogy _neked_ mi a véleményed Alfrédról, hanem azt deklaráltad, újra és újra, hogy _mások_ (számodra mellesleg tökismeretlen emberek) mit és miért gondolnak Alfréddal kapcsolatban. Olvasd magad vissza, írom sokadszor.

Honnan veszed a bátorságot, hogy megmondd, hogy vadidegen emberek mit, miért és hogyan gondolnak, az ő ellenükben? Hogy jobban tudd náluk a saját véleményüket? EZ az arrogancia.

Ráadásul ostobaság is, hiszen halvány lila gőzöd sincs arról, hogy egy vadidegen ember mit gondol, nem is lehet.

 

A hsz-od egyetlen hiteles, korrekt része egyébként ez volt:

Nem is tagadom, hogy utálom Alfrédot.

 

Ez nem bűn, dehogy. Csak ugyan engedd már meg másoknak, hogy ők meg kedveljék.

 

Ennyi. Tsókkolom.

Előzmény: Zenerajongó (1242)
szuszetti Creative Commons License 2015.02.17 0 3 1256

Tuképp hótmindegy nekem, hogy megérted-e vagy sem, de:

 

NEM az a gond, hogy vállaltad a véleményedet, hanem az, hogy MÁSOK véleményét minősítetted és így próbáltad azt megmásítani - ezt a kommunikációban erőszakos kommunikációnak hívják, mert ezzel, ha akaratlanul is, de felsőbbrendűségedet érzékelteted és meghatározod, hogy mi  a helyes.

 

NEM a verseny eredményéről van itt szó, hanem arról, ahogy itt kommentelsz.

 

NEM Alfrédot védték(tük), hanem a véleményüket. Bazinagy különbség.

 

Vagy, mondom másképp - melyik kinyilatkoztatásomat érzed vállalhatónak, ha neked szól??

 

1.,Zenerajongó kedveli Palmirát. Pont. (ezzel semmi dolgom, joga van a véleményéhez, akkor is, ha nem egyezik az az enyémmel)

 

2.,most, hogy meghallgattam Palmira középszarnál rosszabb éneklését, már meggyőződésem, hogy Zenerajongó rá van indulva Palmirára, hiszen P-nek senem jó a hangja, senem énekel jól, marad a nőies és egzotikus kinézete indokként, másért nem szeretheti.

 

Ugye, hogy a másodikkal neked is lenne bajod?

 

 

Ha a fenti különbséget megértenéd, akkor értenéd azt is, hogy mit próbálunk megmagyarázni neked itt sokan, igen, kínosan régen.

 

Előzmény: Zenerajongó (1252)
szuszetti Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1255

Van egy V betűs is a szerzők közt, akit nem szeretsz, csak nem jut eszembe a neve....

Előzmény: Törölt nick (1253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!