Keresés

Részletes keresés

snuki46 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 19

Részleteken lovagolsz és kötekedsz. Nagyon toleráns, aki téged kibír. Kétlem, hogy van ilyen.

 

Hogy egy áru hozatalához miért kell mobiltelefon, az se nem logikus, se nem érthető. Ezt még neked is be illene látni, ha gondolkodásra képes lennél.

 

A bunkofónt illetően: Számomra a bunkofónos elérhetősegnek nincs értéke, és ezért nem adok ki érte semennyit. Ott van a vezetékes, és az nekem teljesen elég.

 

Tanácsaid a szomszéd számával és a fals számmal annyira ostobák, hogy azokra nincs mit mondani.

 

Még az utolsó megjegyzésed is nagyon butácska. Ha a telefonra nem reagálok, attól az ajtócsengőre reagálhatok, ha úgy tartja kedvem. De  neked valószínűleg ez is magas.

Előzmény: forgione1 (17)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 18

A megfelelő válasz alapfeltétele a tényszerű kérdés.

Előzmény: snuki46 (14)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 17

Hibásan súgsz. Kötelező módon kéri a telefonszámot.

 

 

Igen nehéz fejű ember lehetsz!

Sajnálom a környezeted.

 

Ezt írod a bevezetőben:

 

A jofogas.hucsak mobiltelefonszám megléte esetén enged hirdetésre válaszolni.

 

 

Ismét leírom, hogy telefonszámot NEM KÉR ha a hirdetésre szeretnél válaszolni.

 

 

Ha vásárolsz és futár hozza vagy futárszolgálattal adsz el, akkor kér(het), ami teljesen logikus és érthető.

 

Ma egy mobiltelefon egyáltalán nem drága. Egy sima egérméreg sokkal többe kerül:-)

Nagyáruházban vehetsz 1900 forintért készüléket, ajándék SD kártyával amire fényképezhetsz:-)

Ebből 600 forint lebeszélhető.

Ha elérhető szeretnél maradni, akkor évi 3 ezer forintot feltöltesz, amit szintén lebeszélhetsz.

 

Ha ez is drága, akkor add meg ismerőd, szomszédod telefonszámát és majd felhív téged a vezetékesen ha jön a futár. De ha otthon vagy és beengeded akkor nem fog hívni:-)

 

Ha személyiséged miatt már minden élőlényt elmartad magad mellől akkor adj meg kamu számot. Legfeljebb a futár nem ér el, ha éppen akkor jönne amikor lementél tejcsikiéért a boltba:-)

Vagy ott lesz a megjegyzés rovat, ahová beírhatod a vezetékes számod, amin szintén hiába hív ha mégsem lennél otthon. Vagyis a vezetékes számod annyit ér, mint az ajtócsengőd. Ha az egyikre nem reagálsz akkor  a másikra sem tudsz.

Előzmény: snuki46 (13)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 16

Majd levelemre:

Tisztelt hölgyeim és uraim,

Rendkívül primitívnek és anti-szociálisnak tartom, hogy az Önök szolgáltatását csak
méregdrága mobiltelefon használata esetén veheti valaki igénybe.

Sok éve létezik vonalas telefon, posta és email is, melyek az sms-sel egyenértéküek
vagy annál jobbak.

Üdvözlettel.

-----------------------------

 

ezt írták:

-----------------------

Kedves xy!

Köszönjük, hogy Ön is a Jófogás.hu apróhirdető oldalt választotta.

Sajnos megerősítetlen telefonszám nélkül nem tudjuk biztosítani Önnek a Háztól- házig szolgáltatást, hiszen így nem tudunk garantálni a futárszolgálat felé egy olyan elérhetőséget, melyen bármikor elérheti Önt.
Megértését köszönjük!

További kérdéseivel forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz!

--------------------------------

 

Azaz gyakorlatilag hülyére váltottak,  bele sem mentek érveimbe, csupán papagájként ismételték hülyeségüket. HIszen bármikor fölhívhatnak vonalason, és ellenőrizhetik, hogy én vagyok ott.

Előzmény: snuki46 (15)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 15

Ezt írták nekem:

Kedves xy!

Köszönjük, hogy Ön is a Jófogás.hu apróhirdető oldalt választotta.

Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a szolgáltatás aktiválásához mindenképpen szükséges egy mobiltelefonszám megadása, hiszen a termék megvételekor erre a számra fog érkezni egy sms üzenet, mellyel eladási szándékát megerősítheti, illetve a futárszolgálat is ezen a számon tudja felvenni Önnel a kapcsolatot. Sajnos mobiltelefonszám nélkül nem tudjuk biztosítani ezt a szolgáltatást.

----------------------

 

Tehát csak az eladónak írnak sms-t, mégis kötelezik a vevőt, ez esetben engem mobilszám beadására.

 

Előzmény: CS.V.D (10)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 14

Csupán válaszoláshoz valóban semmi különös nem kell, de az ajánlat megrendeléséhez kötelező a mobiltelefon-szám megadása. Én meg akartam rendelni.

Előzmény: forgione1 (12)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 13

Hibásan súgsz. Kötelező módon kéri a telefonszámot.

Előzmény: forgione1 (12)
forgione1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 12

Megsúgom neked, hogy NEM kell telefonszámot megadnod, az csupán 1 opció.

 

Ami kell, hogy válaszolhass egy hirdetésre az legalább 20 karakternyi válasz és egy e-mail cím amire tud az eladó válaszolni:-)

 

Ha ezen felül akarod akkor adsz egy telszámot is, de ha nem adsz a rendszer nem kéri tőled. 

Előzmény: snuki46 (-)
sir mortimer Creative Commons License 2014.10.25 0 0 11

Maguknak ártanak. Az ő bajuk. Persze említésre méméltó, de többre nem.

Előzmény: snuki46 (8)
CS.V.D Creative Commons License 2014.10.25 0 0 10

He?

Ki is mit igazol vissza sms-ben?

Én vettem is onnan, adtam is el, semmiféle sms nem jött.

Vagy a házhozszállítás opció lett választva? Naja, a futárcégek mindig kérnek mobilszámot. Bár mondjuk a  DPD-nek jó a vezetékes is. Ezek nem tudom kikkel küldenek.

Előzmény: snuki46 (-)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Előzmény: and0626 (0)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 8

Igen, ezt teszem. Le vannak ....  De azért undorítóan hülyék.

 

Előzmény: sir mortimer (3)
sir mortimer Creative Commons License 2014.10.24 0 0 7

Sőt még aki az ajtón csenget azt se engedem be, ha nincs kedvem. Ha ebből azt a következtetést vonja le, hogy nem vagyok otthon, nagyon meg fog lepődni.:))

Előzmény: Degeczi (4)
sir mortimer Creative Commons License 2014.10.24 0 0 6

egyébként meg, aki úgy próbál infót szerezni, hogy otthon vagyok, vagy sem, hogy telefonál, az elég hülye. Én, ha nem várok senkitől hívást és dolgozom, vagy csak nincs kedvem egy idióta marketingessel beszélgetni, nem veszem fel. És ezzel nem csak én vagyok így, tudom. Ez a csengetések kb. felében biztos így van. Már amiről tudok. 

Előzmény: Degeczi (4)
sir mortimer Creative Commons License 2014.10.24 0 0 5

Fordítva ülsz a lovon. Nem a szolgáltató támaszthat velem szemben igényeket, hanem én vele szemben, már, ha üzletet akar kötni. A szolgáltató szelektál, számomra érthetetlen módon, hiszen ő akar velem üzletet kötni, hiszen ebből él, míg én nem. Miért? Nekem van más választásom is ugyanarra a szolgáltatásra. Gazdaságilag megéri neki? Kötve hiszem. 

Előzmény: Degeczi (4)
Degeczi Creative Commons License 2014.10.24 0 0 4

Mobiltelefon nélkül saját maga nehezíti meg az eladást - ha pedig a vezetékes számát teszi nyilvánossá, a betörőkét könnyíti meg...

Előzmény: sir mortimer (3)
sir mortimer Creative Commons License 2014.10.24 0 0 3

Aki maga nehezíti meg a szolgáltatása használatát, az meg is érdemli. Ne foglalkozz velük!  Annyi más hely is van ilyesmire.

Herr Köldök Creative Commons License 2014.10.24 0 0 2

Menj el dolgozni olyan céghez, ahol a munkához adnak telefont.

3000 Ft-ért is lehet venni telefont. Előfizetéssel szerintem 0-ért is adnak még mindig.

Én 3 éve kaptam a Vodafonetól ingyen egy telefont, mert hűséges voltam.

Előzmény: snuki46 (-)
and0626 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 1

ja és azt elfelejtettem: én is ki vagyok rekesztve a használatából. 

Előzmény: and0626 (0)
and0626 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 0

Ráadásul a jófogás.hu-t csak interneten lehet begépelni, sima erika írógépbe nem.

 

Szerintük meg a net arra kell, hogy rájuk kattintsak. Nekem meg nincs internetem, és nem kívánok méregdrága internetet használni. 

 

Vajon a cég egy netszolgáltató társaság alvállalata?

Előzmény: snuki46 (-)
snuki46 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 topiknyitó

A jofogas.hucsak mobiltelefonszám megléte esetén enged hirdetésre válaszolni.

 

Szerintük a mobiltelefon  arra kell, hogy sms-en visszaigazoljanak. Nekem csak vonalas telefonom van, és nem kívánok méregdrága mobiltelefont használni. A visszaigazolást postán, emailen vagy vonalas telefonon is meg lehet tenni. Így ki vagyok rekesztve a jofogas.hu használatából.

 

Vajon a cég egy mobiltelefonos társaság alvállalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!