Keresés

Részletes keresés

high quality Creative Commons License 2016.07.29 0 0 19

Ha ez valakit megvígasztal, most majd elkapják a kis sunyit. Kicsit túllőt ugyanis a szerinte nemes robinhúdi célon, a csalás érdekében céges adatokkal is visszaélt, ami ugyebár már nem csak szabálysértés, hanem büncselekmény, tehát ezt nem ússza majd meg olyan könnyen.

Szilvia Szikra Creative Commons License 2015.12.28 0 0 18

Sajnos sikerült minket is átvernie!12 éves kisfiúnk karácsonyát tette tönkre.Feljelentettük...

Tudom,hogy nem látjuk vissza a pénzt!...csak azt kívánom,hogy egyszer érezzen úgy ahogy a kisfiam és mellette mi!!!Undorító,gusztustalan csaló.

vendetta911 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 17

Engem is sikeresen átvert ez a hulladék.
Bírom, hogy még van pofád játszani itt a nagy megmondó embert, közbe  nem vagy más mint egy piti csaló, akiből hamarosan Piti KÖCSÖG csaló lesz. Nem az Iphone léte a legnagyobb baj az országba, hanem hogy ilyenek szívják itt a levegőt mint te.  Azt hitted, ezzel az előre utalásos dologgal, (ami normális emberek között nagyon is jól megy) te majd megcsinálod a nagy bizniszt. Persze, meg is lehet ideig-óráig 0% erkölccsel, de ebbe eddig mindenki belebukott, ahogyan te is bele fogsz!!!!!  Üdv, Semmi jót neked. 

I.K.admin Creative Commons License 2014.11.15 0 0 16

Tisztet Kársultak!

 

Akiket becsapott Veres Dávid András, azok jelentkezzenek nálunk itt: http://interneteskarosultakert.hu/index.php/hu/ illetve, emailcímen: info@interneteskarosultakert.hu nagyon fontos lenne! Köszönjük!

Tom35Tom Creative Commons License 2014.11.06 0 0 15

Kedves András!

 

A szavad annyit ér mint ami a seggeden kijön!

 

Mit írtál:

 

Oké!

Jövő héten befizetem a bankodban!

 

Látod ezért vagy Te piti alak. Papolsz a betyárbecsületről aztán meg segget csinálsz a szádból.

Egyszerű vagy mint a faék. Kihasználod az emberek jóhiszeműségét és átbaszol mindenkit akit csak érsz.

Legyen az tanuló, apuka, bíró, vagy akárki. Azért remélem, egyszer lesz annyi bőr az arcodon, hogy oda mersz állni ezen emberek elé.

Bár amennyit megismertem belőled, nem fogsz. Te félsz! A tetteid inkognítóban végzed, mert gyáva vagy! Egy "szaralak" vagy!

Majd szólj ha lecsuktak, mert elmegyek meglátogatlak a sitten és viszek egy kis vazelint ajándékba!!!!

Előzmény: mivanember (11)
Miklós Takács Creative Commons License 2014.10.25 0 0 14

Udv! Emailben, ha tudsz, mert en sem fórumon szeretnem megbeszelni! takkmikk@gmail.com Varom a leveled!! 

Udv, Takács Miklos!

mivanember Creative Commons License 2014.10.25 0 0 13

Miklós Takács!

 

Hamarosan jelentkezem! Megkaptam a leveled. A továbbiakat nem itt a fórumon fogom leírni,ha nem baj!

 

Üdv!

Veres Dávid András

Miklós Takács Creative Commons License 2014.10.25 0 0 12

Üdv! Írtam neked már YouTubeon is, írok itt is, hátha reagálsz nekem, nem csúnyán fogalmazok neked, nem támadni akarlak, valójában én voltam önfejű, hogy hiába írta az OLX, hogy ne utaljak, biztam benned, de egy életre megtanultam. Elég hosszú levelet írtam neked Youtubeon, kérlek valamit reagálj rá, és vedd figyelembe, hogy nem mindegyik ember rossz, akinek mutatod a görbe tükröd, mert szerintem én 17 évesen nem okoztam rosszat senkinek, és az a százezer amit én elutaltam az munkával keresett pénz volt, a telefon pedig nem villogásra lett volna, hanem csak azért, hogy segítse a tanulmányaimat! 
Üdv, Takács Miklós

mivanember Creative Commons License 2014.10.24 0 0 11

Oké!

Jövő héten befizetem a bankodban!

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.24 0 0 10

2014.10.07. 35e Ft

Előzmény: mivanember (9)
mivanember Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9

Te,figyelj. Téged kurvára nem sajnállak,de a gyerekedet igen! 

Egyszer mondtam,hogy visszakapod a pénzt,nem fogom tépni a számat,ha "úgy is tudom" duma van,akkor tényleg iszok rá egyet.  

Soha nem csináltam ilyet,nem is fogok többet,de ha nem nyivákolsz akkor visszaküldöm.

És tanulj a leckéből!

Én tényleg nem  a magad fajta a cél. Hidd el sok gusztustalan dolog van! Tőlem vett már bíró..orvos..ügyvéd.. no comment! 

 

Üdv!

 

 

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.24 0 0 8

Szia!

 

Megjegyeztem egy életre, hogy nem utalok senkinek előre!!!!! Egy nagy lecke volt!

Több éve internetezek, vásárolok és megbízok. SOHA nem vertek még át! Ez volt az első és egyben remélem az utolsó eset!

Nem tudom milyen fórumokon ki ír, ki-kinek adja ki magát? Milyen összefonódások vannak bűnözők között. De kezdem sejteni.

Te tényleg azt hiszed, hogy gazdag, csiliárdos embereket húzol le??? Lehet igazad van, ők is nézik az apróhirdetés újságot.

De belekeverednek olyanok is mint én. Akinek nem esik jól ha a magát mai Rózsa Sándornak, vagy éppen Robin Hoodnak gondoló

Veres Bandi megkopaszt. Az iskolában a gyerekek samsung, iphone telefonokkal villognak az én gyermekemnek egy sok éves kis sony telefonja van. Állandóan a táskában van. Nem meri elővenni.

Karácsonyra könyörgi, kéri, hogy neki is lehessen érintős telefonja. Ígértem neki egy használt iphone-t. Beállítottam a keresőt, ha felraknak egyet, akkor megnézem megveszem és majd karácsonyra megkapja.

Tudod bazdmeg amikor hoztam haza a suliból mondtam neki, hogy holnapra küld egy bácsi egy ajándékot amit majd később kapsz meg!! Ha láttad volna az örömöt a szemén most elkaparnád magad!!!

Mikor este rájöttem, hogy nem lesz neki telefon, de nem csak másnap hanem karácsonykor sem, kibaszott mérges lettem. Azóta sem mondtam el neki. De egyszer eljön a pillanat amikor meg kell tennem.

Elmondom neki, hogy volt egy barom aki apát becsapta, de nagyon. Igaz apa is fasz volt, de át lett baszva a palánkon rendesen.

Tudom jól, hogy nem fogod visszautalni a pénzt, hisz valószínű azt sem tudod melyik átbaszott ember vagyok. Miért is tennéd? De álljon itt neked ez a történet amit Jól véss az eszedbe!!!!!

 

Előzmény: mivanember (7)
mivanember Creative Commons License 2014.10.24 0 0 7

Helló!

 

Ember,te nem vagy semmi! Csicska voltam? No,hiszen! Biztos ott voltál.. de tudod mit? Legyen.. Kiküldték a behívókat? Nincs családom. Az érdekes kihallgatás lesz.. :) Barátok? Szerinted nekem van barátom? 

Barátom,nekem nincs veszteni valóm! Ne akarjál te bármit is kiugrasztani a bokorból,mert nem fog összejönni!

Amúgy a kép kurva jó lett! Ha szabadultam ez lesz a profilképem! 

De tudod mit! Vissza adom a pénzed! Nem miattad!! A lányod miatt! 

Az hogy te fasz vagy az egy dolog,de vegyél neki iPhone-t!

 

És innentől vésd az eszedbe.. SOHA NE UTALJ ELŐRE! 

 

 

Üdv! 

Veres Dávid András

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.23 0 0 6

A youtube-on is megjelent Kedves András egy morbid videóval!

 

http://www.youtube.com/channel/UCB3myzQzBdbAdQKzPqtvidA

 

Szerintem az lenne részéről a korrekt ha szervezne ez közönségtalálkozót ahová elhívná a károsultakat.

Nem merné mert gyáva a srác! Sokan mondják, hogy a börtönben is a legnagyobb csicska volt.

Ott torzult el az ember. De szerencsére a rendőrség mindent tud és hamarosan kihallgatják a közeli ismerőseit.

Állítólag már megvan a behívója mindenkinek csak még nem küldték ki.

Köszönjétek neki azaz Bandinak!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.23 0 0 5

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.23 0 0 4

Itt a kép!

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.23 0 0 3

Veresről ez a kép kering a neten! Megérdemli ez a piti alak!!!

Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.23 0 0 2

Veres Dávid András egy kisstílű csaló!

 

Már régen lakat alatt kellene lennie ennek a csalónak, még is szabadlábon van és továbbra is csal!

2013 óta aktívan tevékenykedik. Az ország minden pontján feljelentés van vele szemben, de valamiért ő még mindig szabadlábon van és csal tovább!

Ez a hatóság tehetetlenségét mutatja ezért jött létre ez a fórum, hogy segítsünk egymásnak és a hatóságnak!

Legújabb verziója Iphone telefonokat árul.

K&H 10400779-86766880-7656xxxx
Erre a bankszámlára senki ne utaljon !!!


Amiket megad Telefonszámokat mindegyik kamu
Remélem más nem esik neki áldozatul

 

Számlaszámok amin csalt:


10918001-00000031-8809xxxx


50400168-1605xxxx

 

10400779-86766880-7656xxxx

 

Veres András vagy Veres Dávid András a napokban is követett el csalást egy nagyon egyszerű módszerrel:

 

Mobiltelefonokat hirdet 10-15 százalékkal a piaci ár alatt. Előre banki utalást kér!! Vannak néhányan akik beugranak a csalásnak. Átutalják a pénzt és az ember abban a pillanatban eltűnik azzal a felhasználónévvel. Majd létrehoz egy másikat és átver még egy pár embert. A rendőrségen mindenki feljelenti, de vagy nem találják vagy nem tudnak vele mit kezdeni.

 

Állítólag valaki azt írta egy másik fórumon, hogy volt már a szegedi csillagbörtönben 2 évet. Ott tanulta ki a szakmát.

 

A rendőrség jelenlegi információi alapján tudják hol van és megfigyelik a tevékenységét, egyes hírek szerint már a családját ismerőseit is figyelik.

 

Üdv.

pajaci Creative Commons License 2014.10.23 0 0 1

Hú de jó! Szabó István Elemérről is terjed sok minden, nyithatnál neki is egy topikot.

Előzmény: Tom35Tom (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.22 0 0 0

Ki ez a j0ember???

Előzmény: Tom35Tom (-)
Tom35Tom Creative Commons License 2014.10.22 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Rengeteg információ kering Veres András Dávidról. Ez a fórum topik azért jött létre, hogy összegezzük az infókat!

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!