Keresés

Részletes keresés

wiesel Creative Commons License 2015.02.18 0 0 15

Vírusírtós tanácsokat köszönöm, így akkor nincs mivel foglalkozni.

 

Azonban kicsit más jellegű problémából kiindulva gyári beállításokra kellett tennem a telefonomat. Ha jól sejtem, ami eddig applikációkat letöltöttem, azok mind elvesztek. Kérdésem az, ha újra letöltöm őket, valamilyen úton-módon meg lehet-e azt csinálni, hogy a memórikártyára mentse el.

Valahol az is közre játszik a kérdésemben, hogy "tehermentesítsem" a készülék belső memóriáját - bár eddig nem volt ezzel gond, csak most jelentkezett hirtelenjében.

De leginkább azért kérdezem, hogy hasonló esetben ne kelljen már mindent úgy összevadászgatnom...

Előzmény: Alfika (14)
Alfika Creative Commons License 2015.02.16 0 0 14

Forrást kideríteni? :) Marha egyszerű, mivel játszol amikor azt írja a telefonod hogy 13vírust talált... Nyilván az az alkalmazás jeleníti meg a reklámot ami éppen fut...

 

Azt azért jó ha tudod, az ingyenes alaklmazások azért ingyenesek, mert cserébe reklámot mutatnak neked... SZóval izé... :)

Alfika Creative Commons License 2015.02.16 0 0 13

Én még nem találkoztam emberrel, aki vírusírtót használt volna a telefonján, mint ahogy arról sem hallottam még hogy bárki telefonja vírusos lett volna... Ezért ebben tapasztalati tanácsot adni sem tudok. Mivel a te telefonod sem vírusos, ezért vírusírtóra neked sincs szükséged. De ha te mazohista vagy, akkor telepíts vírusírtót a telefonodra. Ha én akarnék ilyesmit telepíteni, biztosoan a nagy nevű cégek termékeivel próbálkoznék, eset,kaspersky, stb...

Előzmény: wiesel (12)
wiesel Creative Commons License 2015.02.15 0 0 12

Amire legutóbb válaszoltál bejegyzés, két részből áll:

  1. Reklám. Tiszta sor. Forrását hogyan lehet kideríteni?
  2. Milyen vírusírtó ajánlott (többségben bevált stb). Gyanítom, ez is olyan lehet, mint a PC-knél, ki mire esküszik.
Előzmény: Alfika (11)
Alfika Creative Commons License 2015.02.14 0 0 11

Nincs szükség vírusírtóra, ez nem vírus!!! Gondolkozzatok már picit logikusan! Ha a telefonon nincs vírusírtó, ami a vírusokat keresi, és felismeri, akkor a telefon honnan a fenéből tudná hogy vírusos lett???

 

Az nem vírus, csak egy reklám... Azt kell kideríteni melyik ingyenes alkalmazás jeleniti meg, aztán az alkalmazás törlésével meg is van oldva a dolog.

wiesel Creative Commons License 2015.02.13 0 0 10
Forrás kideritése? Miképpen lehet?
Közben ugyanezzel találkozunk az asszony telefonján is így már biztosan nem beszélhetünk egyediségről (neki 13-at ír).
S ha már itt tartunk, telefonra milyen vírusirtó javallott?
Előzmény: Alfika (9)
Alfika Creative Commons License 2015.02.11 0 0 9

Semmiképp sem... Próáld kideríteni honnan jön az "értesítés", és a forrást likvidáld.

Előzmény: wiesel (8)
wiesel Creative Commons License 2015.02.11 0 0 8

Üdv a Fórumnak!

 

Egy kis fél-OFF, más fórumot kevésbé találtam szimpatikusnak:

Androidos telefonomra folyamatosan érkezik egy... minek is nevezzem, felhívás... hogy 3 vírust talált a készüléken, s csatol egy linket, ahol egy vírusirtót lehet letölteni/aktiválni. Kérdésem az, meg lehet ebben bízni?

 

http://androiantivirus.mobil/b/hun/scan.php?ext.....

Ezt manuálisan másoltam ki, megnyitni nem mertem még, de már kezd bosszantóvá válni, hogy egyfolytában ki kell nyomkodnom az értesítést.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:

 

wiesel

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 7

Köszi....

De a Google Play azt írja ki rá, hogy nem elérhető abban az országban ahol vagyok... (Franciaország)

 

De sikerült elérnem a fejlesztőt, és azt igérte, elküldi emailben.

 

 

 

Üdv

 

 

Előzmény: Alfika (6)
Alfika Creative Commons License 2014.10.15 0 0 6

"Könnyített kezelésű magyar billentyűzet kezdőknek.

Egyszerre jeleníti meg az összes magyar nyelvben használt karaktert. Nem kell keresni és átváltani az ékezetes betűkre.

Balra-jobbra kurzor billentyűk.

Állítható méret.

Definiálható billentyűk, hangulatjelek

Nincs szótárazás."

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madhava.keyboard.beginner

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5

Mindenesetre köszi a segítséget...

Lehet hogy az Android 4.4.4-el van a baj...

 

 

Előzmény: Alfika (3)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 4

Köszi, azt is kipróbáltam, nem is rosz, de olyat szeretnék, ahol az ékezetes betűket egyből el lehet érni.

 

 

Előzmény: Saughassy (0)
Alfika Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3

Érdekes... Nekem telepítés után a "beállítások"-> "nyelv és bevitel"->"billentyűzet-és szövegbeviteli módok" menüpontban szépen megjelent a az Android billentyűzet, és a hangalapú gépelés között, kis választónégyzettel... Ha kipipálom, akkor a szövegbeviteli mezőnél simán választható...

 

Ha nálad nem így van, akkor sajnos fogalmam sincs miért...

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2

Köszi...

De nincs hol aktiválni....

A területi és szövegbeállításnál nem jelzi az új billentyűzetet, csak a goggle opciók közül lehet választani.

 

Az alkalmazások között látszik, de nem indul el... egyedül az uninstall opció elérhető.

 

 

Előzmény: Alfika (1)
Alfika Creative Commons License 2014.10.14 0 0 1

Nem elég telepíteni, aktiválni is kell...

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=58&t=97

Előzmény: Törölt nick (-)
Saughassy Creative Commons License 2014.10.14 0 0 0

Az asszonyera valami zold levelkes ikonosat tettem, az jol muxik. Talan Go a neve? Majd megnezem este.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

Motorola Moto G4-re (Android 4.4.4, KitKat) telepítettem AnySoftKeyboard magyar billentyűzetét.

A Setupban benne van, de a rendszer nem "látja"...

Leszedtem, feltettem megint, de nem tudom használni.

 Valakinek van ötlete?


Vagy akár egy másik billentyűzet, amin alapból vannak az ékezetes betűk, és nem kell várni, amíg feljön a választási lehetőség, mint az eredetin...
 
Köszi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!