Keresés

Részletes keresés

xplorator Creative Commons License 2015.01.18 0 0 7

Üdvözlök mindenkit! A segítségeteket szeretném kérni.

 

Van egy Ferzon DroidTV HDD médialejátszó. A készüléken HDMI, Komponens video (YPbPr) kimenetek vannak, de ezen kívül van kompozit video kimenet is.

 

A használati utasítás szerint a TV készüléken vagy HDMI, vagy komponens video csatlakozás szükséges  hogy össze lehessen csatlakoztatni a lejátszóval. A kompozit kimenetet meg sem említi. Nos, az én TV-m egy régi, kb. 10 éves CRT készülék, csak Euroscart és kompozit video csatlakozási lehetőség van rajta.

 

Megpróbáltam összekapcsolni a lejátszót és a TV-t kompozit RCA-n, és érdekes jelenséget figyeltem meg:

A lejátszó kikapcsolt készenléti állapotban megjelent az alapképernyő a TV-n. Amint bekapcsoltam a lejátszót, a kép eltűnt. Mitől lehet ez? Miért nem működik ez a lehetőség, ha már egyszer van kompozit kimenete a kütyünek?

 

Ha pedig ez nem megy, milyen egyéb módon tudnám összehozni a kapcsolatot ilyen felállás mellett? Van esetleg olyan adapter, ami Scart-ról HDMI-re, vagy Komponens video-ra alakít?

 

Vagy felejtsem el az egészet, és vegyek egy modern TV-t hogy használni tudjam a lejátszómat?

 

nagyo78 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 6

Na, és akkor a kép :)

nagyo78 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 5

Sziasztok!

 

Nem a legjobb topic a kérdésemnek azt hiszem, de nem találtam jobb nyitottat.

Adott egy Peugeot 5008-as autó, aminek alant látható a fedélzeti szórakoztató rendszer interfésze. Az autó maga DVD-ről tud a hátsó monitorokra videót lejátszani, de USB-ről sajnos nem.

A kérdésem az lenne, milyen olcsó megoldás létezik, amivel memóriakártyáról, USB-ről tudnék videót átjátszani? Kis méretű lejátszó kellene videó kimenettel, talán mint a régi MP4 lejátszók. De nem tudom, aktuálisan mi a legjobban elterjedt megoldás.

Előre is köszönöm!

 

Attila

 

fák,juh Creative Commons License 2014.10.19 0 0 4
fák,juh Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3
Előzmény: taranto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.19 0 0 2

Nem jeleztél csak egy igényt.

Ami amúgy nem teljesíthető, olyan lejátszó nincs, legfeljebb olyan, ami majdnem mindent lejátszik hibamentesen.

 

Közelítsünk kicsit, mi a megjelenítő? és 3D érdekes?

Előzmény: taranto (-)
.ZsL. Creative Commons License 2014.10.15 0 0 1

Az egyik szomszédom azzal büszkélkedik, hogy az ő DVD-playere mindenféle lemezt lejátszik, talán még a kazánlemezt és a flex-korongot is, de a típusát nem árulta el.

Szerintem akitől veszed, annak tudnia kell, mire képes a holmija, mert ha nem tudja, akkor jobb ha nem veszed meg, gyanús eredetű lehet. A bolti eladók biztosan felvilágosítanak.

Előzmény: taranto (-)
kovac55istvan Creative Commons License 2014.10.14 0 0 0

g0ogle a baratod, van akinek egyik jön be, van akinek a masik kezelese tetszik...

Előzmény: taranto (-)
taranto Creative Commons License 2014.10.14 0 0 topiknyitó

Merevlemez nélkülit szeretnék venni, amelyik minden formátumot lejátszik. Milyet érdemes?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!