Keresés

Részletes keresés

monica1975 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 37

Mit szólsz a jövő évi műsortervhez? Most ugye annyit tudunk, hogy Bajadér, Csókos asszony és Marica grófnő nem lesz, utóbbi Debrecenbe megy. A musicalak közül meg Elizabet nem lesz, de ez nem biztos, mert a bérlettájékoztatóban nincs benne sok darab, de attól még lehet hogy lesz pl. Viktória, Mosoly országa. Peller Karcsi ezeket nem vette le a szerepei közül, ott van még a Cirkuszhercegnő azt se tudom lesz e. Az újak közül érdekes lehet a Lévai musical, az ő darabjai sok országban futnak.

monica1975 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 36

Szia most olvasom, hogy a Bajadért is leveszik, legalábbis egy kis időre, lehet vidékre megy vagy külföldre, ki tudja. Most a színház még mindig semmit se közöl mi lesz jövőre, mindenesetre az operett mint műfaj már nem nagyon megy, rövid ideig vannak fenn a darabok, ellentétben a Lévai musicalakkel meg a Rómeóval. Most kérdés mi marad... de németek pl. most próbálják visszahozni a műfajt, és előveszik a szerzőket, de ők nagyon modernizálják, és főleg az 1920-1930-as évek darabjait játszák.

monica1975 Creative Commons License 2015.05.01 0 0 35

https://www.youtube.com/watch?v=2XOB3f2gCxY

 

https://www.youtube.com/watch?v=wcu44ORQW48

 

Ez neked tetszik? Ez a Sybill,  ez kb. mint a Mosoly országa szerintem... mondjuk a 2. dal az szép, kicsit Leháros.

monica1975 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 34

A Rebecca szerzőinek milyen darabjai vannak, azt pont nem láttam, de az Elizabetet és a Mozartot igen. Most lesz valami Marie Antoanette, úgy látszik szereti a Habsburg  témákat.

monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 33

https://szegedma.hu/hir/szeged/2015/04/a-varazsfuvola-es-az-ubu-a-kiraly-is-musoron.html

 

Nézd ezek a 2015/2016 szegedi bemutatók, esetleg át tudod linkelni a startlap fórumra, akkor lennének vélemények is.

monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 32

https://www.youtube.com/playlist?list=PLVMcsyOwwo40btnWwPcG6DliEofc_1g1r

monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 31

A harmincas évektől a kilencvenes évekig tartó időszak legnépszerűbb magyar és külföldi filmslágereit, több mint húsz klasszikus melódiát hallhat a közönség rendhagyó feldolgozásban Mága Zoltán és Barátai – Filmzenék Csillagai című új szuperprodukciójában, amelynek premierjét május 5-én rendezik az Operettszínházban. Andrew Lloyd Webber, Ennio Morricone, Nino Rota, Frank Sinatra és számos más híres zeneszerző dalát elismert művészek adják elő. A sztárvendégek között szerepel Szekeres Adrien EMeRTon-díjas pop díva is. A hegedűművész az örökzöld filmslágereket feldolgozó exkluzív gáláján - mely első állomása az országos turnénak -, Szekeres Adrien többek között a Titanic című többszörös Oscar-díjas mozifilm betétdalával kápráztatja el a nézőket varázslatos, háromoktávos drámai szoprán énekhangjával.

 

Pedig ez még érdekelne is, de tényleg drága a jegy. Ezek jó zenék... meg más is lesz még, keresem a műsort....

monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 30

Na megtaláltam, ez durva, bezzeg a páholyok elkeltek, de a nézőtér és az emelet üres.... sejthető kik lesznek ott, és már csak egy 1 hét van addig, röhej, ennyire semmi se fogy rosszul... szóval azért a Komédia és a Mennyasszonytánc is nagyon rosszul megy, előbbi ráadásul egy kicsi színházba fut... oda mennyien férhetnek el?

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 29

A jegy.hu oldalán még elég sok a zöld szabad hely a Mágára!!!

Előzmény: monica1975 (28)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 28

Hallom elkelt  Mága, hát biztos meg volt rá a kör akinek ott kell lennie, mi meg majd nézhetjük kéthetente a Duan tv-n vagy a Duna world-ön....

monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 27

Most egy kérdés, hogy jó e hogy írják, mennyi jegy van még, mert lehet azt gondolják ha nem fogy, biztos nem jó darab  vagy arra gondolnak hogy ráér megvenni az utolsó napokban a jegyek. Az opi utolsó nap szerintem nem ad kedvezményt a jegyre, de passz.... most kiváncsi vagyok mi lesz a Komédiával és a Menyasszonytánccal....

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 26

Láttam a Tanulmány a nőkről darabot nagyon bejött !!!!

Előzmény: monica1975 (25)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 25

Megmondom őszintén, hogy a Ghoast-ot nem láttam, és még pedig azért, mert anyukám bement a színházba és vett két előadásra jegyet, és még volt egy db. szabad jegy a Ghoast-ra, na nem adtak rá kedvezményt és hát gáz mert az utcai ruhájában ült be, na mindegy, de azt mondta nagyon rossz volt és majdnem hazament, csak mert fizetett 6000 Ft-ot sajnálta kidobni és végig nézte, annyit tudok, hogy a Vágó Bernadett volt benne és nem a Múri Enikő. Na ezek után nem vettem rá magamnak jegyet... de ma megyek a Madáchba és megnézem a Tanulmány a nőkről c. darabot, ami a 60-as évek filmslágereit öleli fel, majd beszámolok róla itt... na az a lényeg hogy ott tetszett a Poligamy, azt láttam legutóbb. De ezek a források, hogy mik lesznek összevisszák, állítólag majd szeptemberben derül ki mi lesz, tegnap felhívtam kiváncsiságból a szervezést. Most néztem a lapon és mutatta a jegyek fogyását, és hát a Menyasszonytánc nagyon necces, az Amerikai komédia mellett, jó még utolsó héten is fogynak a jegyek, de én a Menyasszonytáncot venném le legalább egy időre vagy vinném vidékre... az Amerikai komédia, a Mozart és a Csókos asszony se igazán fogy.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 24

Én is olvastam, de valójában nem tudom ezeket honnét vették. Még nem adták ki hivatalosan sehol...fel vagyok irtakozva a hírlevelükre de még nem jött semmi...talán májusban már lesz valami. Tavaly is akkor adták ki és lehetett jegyet venni is!! Én egyik operetett sem láttam még, kiváncsian várom. Bizony levették a Mis Saigont nagyon dícsérték, megnéztem volna én is pedig nem vagyok musical rajongó. Bár a Ghostot 4-szer láttam :-) !!! Tetszett.

Előzmény: monica1975 (23)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 23

Most olvasom a jövő évi műsortervet a startlap fórumon. Hát szerintem a Sybill-re nem igen fog megtelni a nagyszinpad, az elég lenne a raktárba, ezeket a musicalaket nem ismerem egyáltalán, de a Fame-ra se annyira fogynak a jegyek, mondjuk azt megnézném, de ott négerek játszanak eredetileg, szóval nem hiszem hogy befestenek mindenkit. A Chichagoi hercegnő az lehet nem rossz, még nem láttam.... Az viszont fura lenne, ha se Lehárnak se Ábrahám Pálnak egy műve se menne az opiban, mivel ők jelenleg külföldön is mennek. Szentpétervárom meg nagyon szép Cirkuszhercegnőt rendeztek. Tényleg végleg levették a Miss Saigont? Valaki írt ilyesmit, és a fenébe, hogy nem néztem meg még, de májusra teveztem...  ezt nehéz lenne elhinni és nagy baklövés.

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 22

https://www.youtube.com/watch?v=-WM_Tzlb1xE

 

Nézd, szerintem ez az operettje a legszebb Lehárnak, de operás, kérdés szereted e, de ezt inkább az operaházban kéne adni, meg az énekesi színvonal is nagyon magas. Kauffmann a legújabb cd-jén operetteket énekel, és van köztük 4 Lehár Ferenc (Guiditta, Paganini operett meg a Vágyom egy nő után, meg Franscitta operett),  2 Ábrahám Pál (Nem történt semmi a Vikiből és a Hawaii rózsája egy gyors dala)  és 1 Kálmán Imre szerzemény (Marica grófnő csodálatos áriája, imádom a Pesti nőket...), sajna nincs fent videón fenn mind, de a dvd-t megvettem a Rózsavölgyiben, és hát tényleg remek a koncert, van egy dokumentumfilm is hozzá, vannak még további szerzők, Benatzky, meg Robert Stoltz meg kevésbé ismert német szerzők, 16 dal összesen.

 

Ez a Hawaii rózsája dala: https://www.youtube.com/watch?v=Q-jAP9i7IDQ

Ez a Marica grófnő: https://www.youtube.com/watch?v=3cIhr2JlD0o

Ez meg a Paganini https://www.youtube.com/watch?v=uEmyuLyAgdE
Ez meg a Viktória: https://www.youtube.com/watch?v=VSjjTOleGhc

 

Ez meg a Vágyom egy nő után, videó is van hozzá, szóval nagy Lehár rajongó, de Stolz is nagyon népszerű kint.

 

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 21

Valahol láttam hogy vidéken lesz az Amerikai komédia, egy plakát volt, tehát most itt az utolsó lehetőség megnézni egy ideig....

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 20

Akkor itt a remek jó alkalom hogy megnézzed, még rengeteg hely van, addig tudod megnézni mig le nem veszik, szerintem jópofa, egy hajón van. Lehár jó zeneszerző de a Víg özvegy neki a legjobb darabja, a Mosolyra akkor jó hogy nem vettem jegyet, a Luxemburg meg menni fog Kaposváron, ahol idén a Bál a savoyban megy, Bozsik Yvett rendezésében, épp holnap lesz a búcsúelőadás. A Luxemburgot láttad már valaha?

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 19

Még nem néztem meg a videókat.

Ha jót akarsz magadnak nem nézed meg a Mosoly országát :))) Láttam unalmas és tényleg csak nyugdíjasoknak való...bár mikor voltam mellettem két 70 év körüli néni ült és jól elbeszélgettek egymással...valószínű őket sem nyűgözte le a darab...Na!!! ezt vihetnék Debrecenbe Marica helyett !!! Raktárba 100 ember fér be, de ahogy olvastam Lőrinczy pályázatát a Moulin Rouge-t szeretnék erre megpályázni...jobb is lenne több férőhely férne el.

Amerikai komédiát dícsérik nagyon még nem láttam sajnos.

Előzmény: monica1975 (17)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 18

Na megnéztem a jegyek fogyását, és hát az Amerikai komédia a legneccesebb, az nagyon rosszul fogy, én láttam és jó volt, mondjuk én szeretem a jazz zenét. Hát abban a moziban csak egy darab megy, a Régi nyár lehet tényleg hogy jó, az előadásig simán elkelhetnek a jegyek, a Jövőre veled itt most az megy a legjobban a Raktárban. Ott mennyi ember fér el?

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 17

A videókat meghallgatod amit feltettem? Kiváncsi vagyok hogy tetszik. szerintem nagyon jazzes a Hawaii rózsája, bár vannak benne operett áriák is, lehet hogy fiatalok is mennének rá... állítólag a Mosoly országára csak 70 felettiek járnak meg japán túristák. Te láttad azt, milyen?

 

Nézd itt mennyivel jobb a Marica, tök fiatalos lett:

https://www.youtube.com/watch?v=LtUbhTR2p54&list=PLh00eUQjYCG3ZVKbTBv0TGcEFRL3vuhRO

 

https://www.youtube.com/watch?v=QQ9TFXnliF0&list=PLh00eUQjYCG3ZVKbTBv0TGcEFRL3vuhRO

 

Ez meg egy nagyon híres operettje a Benatzkynak, tök jól meg lehet csinálni ezeket is....

 

Ez meg az eredeti Hawaii rózsája, szép ez a dal, kicsit már operás, a híres Márta Eggert énekelte.
https://www.youtube.com/watch?v=Hc3pNXqQRjw

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 16

Mágnás Miskát én is láttam Bajor Imrével és Oszvald Marikával....mit mondjak akkor annyit mint azon előadáson nem nevettem életemben...majd lefelejtem az erkély korlátot :)....miután Imre beteg lett Karesz vette át a szerepet...hatalmas!! Újra írják a darabot ősszel lesz ismét és kiváncsi leszek ki lesz Karesz partnere mert Marika már nem játsza Marcsát...sejtésem van remélem az lesz akire gondolok...Szendi Szilvi a tippen...ő pont olyan Marcsás :).

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 15

Megmondom őszintén neked...Lilire és Régi nyárra nehezen lehet jegyet venni...gyorsan veszik őket. Én csak most tudtam megvenni a Lili bárónőre a jegyet azt is május 10-re!!! Régi nyár nagyon jó...ezt is úgy láttam,hogy rajongói előadás volt...Karesz ugrott be Topi helyett / akkor beteg volt /, jó darab szívből ajánlom, és sajnálom,hogy a Raktárszínházban megy. Kalocsai Zsuzsa Gergely Róbert Oszvald Marika jó szerep osztás. Tetszett nagyon. Sok operett van amit jó lenne ha műsorra tűznének, de valahogy nem nagyon működik. Itt jegyzem meg a fórumon valaki leszólta Somogyi Szilárd rendezezését / ő pedig ezt olvasta /...bizton állítom továbbitja a vezetőségnek ami ott elhangzik a fórumon vagyis jó lenne....kevés az operett sok a musical, nem jó arány...sajnos.

Előzmény: monica1975 (13)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 14

Na keresetem a darabra, a németeknél ment 2012-ben és hát Hippiruhában, nem voltak levetkőzve és egy magyar csajszi énekelte:

https://www.youtube.com/watch?v=HqGLIY5qxiM

 

https://www.youtube.com/watch?v=-MVvyL63t6c

 

https://www.youtube.com/watch?v=m_YOO_C6qmI

 

No ez egész jó darab, végül is már majdnem musical, talán elővehetnék, legalább a raktárba... de akár a nagyszínpadra is.

 

ihttps://www.youtube.com/watch?v=UFBYbXvb20o

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 13

A Mágnás Miska az különben Latabárékkal ütött nagyot, úgy sokszor megy a tévében, én még szegény Bajorral, meg Oszvald Marikával láttam, és hát gondolom Imre halála miatt szünetel jelenleg, állítólag Peller Karcsi fogja helyettesíteni.  A Marica zenéje különben tényleg szép, de én hallottam sokkal jobb előadásban is a dalokat, talán azért nem tetszett az operettes produkció.

Most, ha a Sybill felkerülne az kérdés mennyi embert vonzana, szerintem nem sokan ismerik, szóval ezért gondolom a raktárat, meg amiatt, hogy a Régi nyár meg a Lili bárónő már elég nehezen fogy, előbbit nem láttam még, és hát az az érzésem, lehet leveszik akár a Kaukázusi krétakört, mert még ez a pár jegy se fogy rájuk. Gondolom azért lett Huszka másik darabja a Mária Főhadnagy, de neki van még a Bob herceg is meg a Güll baba ami ismert, tehát valamelyik futhatna a Lili helyett a raktárban. A régi nyárt láttad? Az milyen?

Hát igazság szerint az operettre a jegyek nem nagyon futnak mostanában, még a Csókos asszony, a Mágnás Miska és a Viktória az igen, meg persze a Kálmán operettek. Lehár Víg özvegyét, ha jól tudom az opera adja akár Offenbachot meg Starusszt, A Hoffmann meséi épp ma megy az Erkelben biztos jó lehet, bár az opera inkább. Strauss Cigánybáró is rég ment már, pedig híres operett, lehet az kerül műsorra, de az opera is felteheti.

Sok híres operett van amit nem játszanak, csak kérdés mennyien néznének meg, ilyen pl. Lehár Paganinije vagy Guidittaja, de ezek már opera felé mennek, tőle a Luxemburg grófja az megy jelenleg Szolnokon. Az is fura nekem, hogy a 1930-as évek legsikeresebb operettje Európában Ábrahám Pál Hawaii rózsája c. műve volt, akkoriban állítólag több mint 60 színházban ment egyszerre, és ennek ellenére mi lehet ezzel a darabbal, mert max néhány dalt hallani belőle gálákon, vagy a Viktória és Bál a savoyban operettbe beszúrva. Hát az se igazán operett szerintem, németül rengeteg felvétel van belőle a youtuben, inkább jazz zene meg opera felé hajló áriák, szóval végül is akár azt is elővehetnék, de abban pálmafalevélben kéne futkosniuk a hölgyeknek meg kissé alulötözötten, de lehet bejönne a férfi nézőknek...

A Musicalak viszont inkább azért más színházakban futnak, most nem tudom milyen lehet az új darab, de pl. Szörényi késői műve a Veled uram, hát azt nehezen bírnám végignézni.... rengeteg musical van ami jó, de erről majd máskor írok....

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 12

Ha Karesz írta,hogy lesz Viktória annak örülnék, és azért neki ellehet hinni amit kiír.Annak örülnék ha lenne Viktória továbbra is.Maricát szeretem de hát mindenkinek más-más darab tetszik. Mágnás Miska is hatalmas...lesz újra ősszel Karesszal. Tényleg jó lenne ha már kiadnák az évadot, jó lenne tudni érdemes lesz-e járni továbbra is az Operettbe.

monica1975 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 11

Köszi hogy válaszoltál, nem bíztam benne, hogy valaki még fellátogat az oldalra. Össze-vissza beszél mindenki, pl. ugye a Saigon és a Viktória után felhívtam a pénztárat és azt mondták, hogy nem lesz minimum egy évig egyik se, mert ennyi előadás lett megvéve, másnap azt mondta a pénztáros néni, hogy erre az évadra vették le. Peller Karcsi a Viktória utolsó előadása előtt megosztotta, hogy menjünk mert állítólag ez az utolsó előadás, utána pár héttel viszont kicserélte a feliratot, és azt írta a Viktória képe alá, hogy legközelebb 2015 őszén..... tehát nem tudom ő mennyire informált a témában. Valaki szerint fórumon a Saigont véglegesen  vették le, de hát ez egy óriási bakövés lenne a színház részükről, mert egy világhírű darab, a pénztáras néni azt mondta, hogy mindkét előadást ideiglenesen vették le...

 

Az új darabok hát, passz, de a Luxemburg grófja lehet, hogy lesz, de akkor mit vesznek le, hát valaki szerint a Csókos asszony lesz levéve... passz, de a Maricát ha visszahozzák, akkor egy másik Kálmán Imrét lehet vidékre vesznek, mert az értelmetlen lenne, hogy Kálmán Imrének 4 darabja fusson egyszerre, lehet az is hogy a Bajadér megy el vagy a Cirkuszhercegnő, ugye a Csárdáskirálynő az állandó darab, az marad. a Marica díszletei irtó giccsesek, az idealizált magyar táj, hát meg a régies éneklési forma, meg az agyon rágott Szép város Kolozsvár, persze azért a darabban vannak szép áriák is pl. Marica belépője, de engem ez az édes

kedős történet hidegen hagy. A Legkevésbé a Mágnás Miska és a Lili bárónő tetszik az operettek közül,  Jövrőre lehetne mondjuk egy Jacobi mű is akár, mert az rég nem mert,  lehet lesz Sybill, de gondolom csak a raktárban, de a Leányvásár jobb szerintem.

A Mágnás Miskát én nem tenném vissza egy ideig tuti, de mások szeretik és hát ők mennek rá, de Szirmainak a többi darabja nem megy már, fura, de ő operaszerzőnek tanult a Zeneakadémián, ehhez képest hát elég giccses darabot írt, nem tudom a népszerűségért miért kell ide jutni valakinek, ide járt Kálmán Imre és Ábrahám Pál is és hát azért utóbbi két szerző sokkal szinvonalasabb darabokat alkotott zeneileg. Fura de Kálmán Imre, Bartók Béla, Dohnányi Ernő, Kodály Zoltán és Szirmai évfolyamtársak voltak a Zeneakadémián, ugyanannál a tanárnál tanultak, de még is teljesen különböző a stílusuk. Dohnányi szerintem kiváló zeneszerző és hát sajna nagyon mellőzve lett, bár most ment egy operája az Erkelben... de azért szinfónikus műveit játszák. Lehár az kint osztráknak számít, valójában morva és német származású volt, de Magyarországon született és magyar állampolgár volt, szóval őt pár nemzet magáévá tudja.

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10

Szia! Sajnos itt sem tolonganak az emberek az operettben :(

Láttam az Én és a kisöcsémet - nagyon jóóó darab!!! - hogy milyen dalok vannak benne ? hát ez jó kérdés...annyira nem figyeltem meg a dalok címét :-) ez a darab is van akinek bejön van akinek nem. Sok féle ember van, mindenkinek nem lehet a kedvére tenni. Én személ szerint nagyon jól éreztem magam...sokat nevettünk..a zene fantasztikus nem a megszokott operettes...olyan jazz irányzatú ---de fantasztik !!! --- A cím adó dal az tuti benne van , és ami bennem ragadt Május éjszakán...de sok jó dal van benne.

Az évadot még nem hirdette ki a színház sajnos, pedig sokan kiváncsiak vagyunk rá a startlap fórumon is!!! Csínom Palkó : erről már nyilatkoztak a fórumon, van kit lenyűgözött van kit nem...Nekem speciel a Marica grófnő a kedvencem....remélem visszatér Debrecenből a következő évadra. Sajnos szomorú hír de Viktória állítólag már nem lesz repertoáron !!!

Előzmény: monica1975 (8)
monica1975 Creative Commons License 2015.04.24 0 0 9

Bocsi rosszul írtam, jelenleg az ausztriai Linz-ben megy a Csárdáskirálynő. A következő évadban ott lesz a Viktória szintén. Bécsben majd karácsonykor lesz Csárdáskirályő, de csak december januárban. Úgy látom kint Lehár messze a legnépszerűbb a 3 szerző közül, neki megy a Gilditta is, meg még más operettje. Jelenleg még fut németországi Hagenban Ábrahám Pál Bál a Savoyban operettje júniusig, ugyanez a darab még 2015 szeptemberben műsoron marad Berlinben, ott lesz majd Kálmán Cirkuszhercegnő decemberben, de csak 2 koncert keretében mert nem fogynak már Németországban Kálmán Imre műveire a jegyek...  Kiváncsiságból utána néztem hogy hol megy még magyar szerző operettje. Kálmán Imre Chichagoi hercegnője is csak 2 előadást élt meg Berlinben, ez azért durva.... pedig Berlinben magyar származású a Komisch oper igazgatója.

 

 

monica1975 Creative Commons License 2015.04.24 0 0 8

Sziasztok. Kicsit kihalt ez a fórum, a startlapba meg képtelenség regisztrálni. Kiváncsi leszek a színház jövő évi repertoárjára, az ideiben ez a Csínom Palkó, hát nem tudom, de én biztos nem mennék el rá, ha jól tudom mostanában van a bemutatója, mindenesetre azt olvastam már fél áron fogynak a jegyek. Ti mentek rá? Az Én és a kisöcsiben milyen dalok vannak? Én idén az Abigélt, az Isten pénzét és a Viktóriát láttam, és mindhárom nagyon jó volt, remélem ezek műsoron maradnak jövőre is. Tavaly láttam a Cirkuszhercegnőt és a Marica grófnőt, hát az első az bejött, a második kicsit old fashion volt, ahogy az angolok mondják....

Külföldön is mennek magyar operettek jelenleg: Bécsben a Csárdáskirálynő, Berlinben a Bál a Savoyban, bár ezekről itthon semmit se hallani. Persze Lehár is megy. Ja és most olvasom, hogy jövőre a Müncheni opera műsorra tűzi Ábrahám Pál Viktória c. operettjét, hát erre kiváncsi vagyok, vajon milyen szereposztás lesz benne, a másik ott játszott operett egy Offenbach mű lesz, érdekes utóbbit nem nagyon ad az operettszínház, de talán az inkább az Operaház vagy a Müpa resortja, utóbbiban ment az Ofreusz az alvilágban, azt nem látta valaki közületek?

 

http://munichandco.blogspot.hu/2015/03/le-theater-am-gartnerplatz-presente-sa.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!