Keresés

Részletes keresés

conrat Creative Commons License 2019.05.12 0 0 11

Köszi! Kicsit retro hangulatú a rendelő :) Arról nem szól a honlap hogy ki a fogorvos ott :) 

Előzmény: Purga45 (10)
Purga45 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 10

Nézd meg ezt. Az árai valósak.

http://www.bebedent.hu/arlista.htm

 

conrat Creative Commons License 2019.05.10 0 0 9

üdv mindenkinek. Látom hogy ez a topik teljesen leállt valamiért, de azért kérdeznék. Budapesten-Pest megyében keresek jó áron dolgozó és jó fogorvost aki normális áron tudna fogpótlást csinálni, de először ideiglenes fogpótlást hoszabb időre. Sajnos teefonon nem lehet sok mindent megtudni a fogászatoknál, orvossal már nem lehet beszélni csak recepciósokkal, és nem mondanak konkrét árakat, előbb menjek konzultációra, majd akkor készítenek tervet és árakat. Így nehéz dönteni, a honlapokon szereplő árak általában nem valósak. Ideiglenes koronáknál 3500-19000/db-ig vannak árak, de a 3500 valószínűleg nem is igaz.

n.anett1 Creative Commons License 2019.02.22 0 0 8

Nem mostani kérdés, de amikor már több napja küszködtem fogfájással és nem bírtam már tovább elviselni a fájdalmat sürgősen el kezdtem keresni a Baján lévő fogorvosokat. Én itt találtam: https://baja.doklist.com/hu/s4/#ref Az oldalon az árakat és az értékeléseket is meg tudod nézni. Nagyon gyorsan kaptam időpontot is, az orvossal is meg voltam elégedve, a fogfájásom is megszűnt. 

Gép-ész Creative Commons License 2014.09.24 0 0 7

Ez így nem teljesen igaz. Az én fogorvosom például azt csinálja, hogy mindig szándékosan hagy szabadon heti egy-két időpontot újonnan beeső eseteknek, mert az a gond, hogy egy rakás ember akkor megy fogorvoshoz, amikor gáz van és nekik ugye semmilyen szinten nem felel meg a több hónapos várakozás.

Előzmény: forgione1 (3)
Beer Monster Creative Commons License 2014.09.06 0 0 6

Milyen igaz.


Talán nem nagyon off topic, ezért kérdezem, hogy lehet ebben a topicban szó jó és ocson dolgozó gyógy pedagogusról is? Már csak ha nem off topic, de úgy nézem, az is ebbe a topicba való.

lxt Creative Commons License 2014.09.04 0 0 5

Humán statisztika:-)

Számba veszed (már ugye érted) a bajai fogorvosokat.

Kizárod a szélsőértékeket (ami több is lehet, mint 2); a legdrágábban és a legolcsóbban dolgozó szakorvosokat.

A maradéknak veszed a mediánját, oszt hívod őket ezerrel – legfeljebb az ár/érték arány dupláját érdemes ráígérni (az amúgy kartellben dolgozóknak, egyébként coki), már amennyiben, nem sürgős az eset.

 

Találós kérdés:

-  Miért akar valaki fogorvos lenni?

-  Mert már kisgyermek kora óta, életeket akar menteni. Grátisz. Ő ettől érzi jól magát.

 

Egyébiránt, aki ezért megütne; ahhoz menj.:-)

Joli Szegvári Creative Commons License 2014.09.04 0 0 4

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SZUPER VALASZOKAT'!!

Előzmény: Joli Szegvári (-)
forgione1 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3

A jó fogorvost onnan tudod felismerni, hogy időpontot legalább 6 hónapra ad.

Aki gyorsan elvállal, ahhoz csak egyszer mennek az emberek:-)

 

Az ár nem mérvadó, mert a legpocsékabb sintér is elkérhet annyit, mint egy profi.

Előzmény: Joli Szegvári (-)
B.GY Creative Commons License 2014.09.03 0 0 2

Mi olcsón,jól és gyorsan dolgozunk.Ezek közül kettőt választhat:)

Előzmény: Joli Szegvári (-)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.03 0 0 1

0lcs0 és j0l dolgozó fogorvos - oximoron. :)

 

 

Beer Monster Creative Commons License 2014.09.03 0 0 0

dr. Vargha Zoltán biztos el vála

Joli Szegvári Creative Commons License 2014.09.03 0 0 topiknyitó

Bajaiaktol kérdezném  tud nekem valaki ajánlani jó fogorvost és aki nem drága?KB menyiért csinál fog potlást?Köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!