Keresés

Részletes keresés

vIstvan Creative Commons License 2014.08.26 0 0 6

Megnéztem, ők is írják az ext3grep-et, úgyhogy ha ezeken a helyeken nem találsz segítséget, akkor sehol.

Előzmény: szg307 (3)
vIstvan Creative Commons License 2014.08.26 0 0 5

Az ext4 az ext3-ra épül, ezért javallottam, hogy ott nézz körül, hátha már van receptjük is a problémára.

Előzmény: szg307 (3)
DMA Creative Commons License 2014.08.26 0 0 4

Nem ismerem ezt a férget, de nagyon amatőr megoldás lenne a letörölt fájlt úgy meghagyni, hogy az első undelete program visszaállítja.

Nem sok reményt látok a visszaállítására :-(

Előzmény: szg307 (-)
szg307 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 3

A NAS ext4-et használt. Találtam valamit, amivel elvileg vissza lehetne variálni... feltéve ha a rosszarcúak nem védték ki...

http://extundelete.sourceforge.net/

 

 

Előzmény: vIstvan (2)
vIstvan Creative Commons License 2014.08.26 0 0 2

Ha vissza lehetne állítani, akkor az is hatástalanítva lenne.

 

Az ext3grep projektre keress rá, most nem tudok bővebbet mondani mert egy halott vincsin vannak a régi dolgaim, de elkezdtek egy ilyen projektet úgy 5 éve, hogy törölt fájlokat hogy lehet(ne) visszahozni.

Előzmény: szg307 (-)
szg307 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1

Nem. Úgy van ahogy írtam.

Előzmény: Tombolda (0)
Tombolda Creative Commons License 2014.08.26 0 0 0

Syn0L0cker?

Előzmény: szg307 (-)
szg307 Creative Commons License 2014.08.25 0 0 topiknyitó

Sikerült az egyik ügyfelem NAS-át is feltörnie ennek a csapatnak.

Tud valaki valamilyen megoldásról? A Synology úgy tűnik cserbenhagyta az ügyfeleit. Lerázta magáról az ügyet azzal, hogy így járt az, aki nem frissítette a DSM-et.

 

Nem nagyon értek a Linux-hoz. A Synology pedig azt használja. EXT4-es file-rendszer van rajta. Az a kérdésem, hogy ha egy file-t törölnek/felülírnak, annak előzménye visszaállítható valahogy? Elvileg lenne bőven tárolóhely, hogy ne kelljen neki felülírnia...

Arra gondoltam, hogy ki kellene szedni a NAS-ból a HDD-ket, és feldugni egy Linux-os gépre, és onnan visszaállítani az adatokat... Lehetséges?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!