Keresés

Részletes keresés

II. Tahó Süsü Creative Commons License 2014.08.21 0 0 13

wow, gyöngyszem...

 

"Steve - Kia Rio 1.5 CRDI diesel 110CP 2007

“Én azonnal elkezdtem érezni a hatását, sokkal jobban kezdett futni a kocsim, és a fogyasztásom visszaesett 12 literre per 100 km… Hát nem csodálatos!”"

 

Mondja már meg valaki, hogyan esett vissza 12 l/100km-re a fogyasztása egy dieseles kisautónak? Eddig egyes sebességben vezetett le a Balcsiig, most rájött, hogy lehet kettesben is autókázni?

Előzmény: pajaci (4)
kertlap Creative Commons License 2014.08.20 0 0 12

Igaz! Nekem inkább az abajom, hogy ehelyett mennyi hasznos dolgot lehetne csinálni. Ennyi energiával, és befektetéssel.

 

Előzmény: DMA (1)
DMA Creative Commons License 2014.08.20 0 0 11

Távol áll tőlem a gyógytornász szakma, a fizioterápia is mégis tudom, hogy bizonyos lámpát nem veszünk meg 100 000Ft-ért mert átverés.

Ne tegyük már le a józan eszünket. Nyilván az átverés nem helyes, küzdeni kell az ilyen jelenségek ellen, de sok múlik rajtunk is. 

Előzmény: halaloszto (10)
halaloszto Creative Commons License 2014.08.20 0 0 10

Lehet valaki szuper jo gyogytornasz anelkul hogy az autokhoz es az aramhoz ertene. Hasznos tagja lehetne a tarsadalomnak, rengeteg embert segithetne hozza egy jobb elethez. De ahelyett hogy a munkajara koncentralna, kepezze magat gepeszetbol, hogy ki tudja kerulni ezt a kutyaszart?

Előzmény: DMA (8)
halaloszto Creative Commons License 2014.08.20 0 0 9

Ez nem az elet. Ez a vadnyugat. Ha a szolgaltato teved a szamlaval, akkor a kovetkezoben kijavitja. Ezek nem tevednek, hanem atbasznak. Az embernek van jobb dolga is mint allandoan figyelni hogy honnan verik at. Ha valamiert, ezert fogok elkoltozni innen egyszer.

 

Vajk

Előzmény: DMA (3)
DMA Creative Commons License 2014.08.19 0 0 8

Mondjuk az is megér egy pszichiátriai vizsgálatot aki elhiszi, hogy a gépjármű fedélzeti áramforrásának stabilizálása 30% megtakarítást hoz. :-)

És mindjárt elérkezünk a 400 000Ft-os porszívóhoz...

Előzmény: pajaci (7)
pajaci Creative Commons License 2014.08.19 0 0 7

A zátkosban csalásért lecsukták ilyenért az ürgét secperc alatt.

Előzmény: Pomber Béla (6)
Pomber Béla Creative Commons License 2014.08.19 0 0 6

Jó benne a hozzáadott érték aránya...:-)))

Előzmény: pajaci (5)
pajaci Creative Commons License 2014.08.19 0 0 5

Ez meg a belseje.

 

Előzmény: pajaci (4)
pajaci Creative Commons License 2014.08.19 0 0 4
DMA Creative Commons License 2014.08.19 0 0 3

Nem ugyanaz. Számlát befizetés előtt mindig ellenőrizni kell. Tévedhet a szolgáltató is. Nem lenne egy öröm ha az élettől az állam védene meg a saját szájaíze szerint.

Előzmény: halaloszto (2)
halaloszto Creative Commons License 2014.08.19 0 0 2

A kutyaszart ki lehet kerulni, figyelni kell es kesz. Az ember megis szivesebben lakik olyan helyen, ahol nincs a jardan kutyaszar. Azert nem tartunk sehol, mert ahelyett hogy elore haladnank, hasznos dolgokat csinalnank, a kutyaszar kerulgetesre megy el az energiank.

 

Vajk

Előzmény: DMA (1)
DMA Creative Commons License 2014.08.19 0 0 1

Meg kell nézni mit fizetsz be! Ez a minimum, így az ilyen megy egyből a kukába.

Előzmény: kertlap (-)
mágiscsak Creative Commons License 2014.08.19 0 0 0

Tilos reagálni! Leszállnak. 

Előzmény: kertlap (-)
kertlap Creative Commons License 2014.08.19 0 0 topiknyitó

Én most kaptam ilyet:

http://blog.volgyiattila.hu/2013/03/05/ne-dolj-be-az-ujabb-telefonkonyv-atveresnek/

Amit nem értek, hogy a simliskedés ellen nem születik jogi szankció? Nyilván nem lehet belekötni. Az első oldal számla, a hátoldal pedig szerződés, amit, ha nem kötsz meg, akkor ennyi volt.

Nehogy valaki befizesse a telefonkönyvben szereplés gyanánt kért összeget!

Ja a cég nevet elírták, és nincs is a cég nevén telefon. De úgy látszik ez sem számít. Fel lehetne jelenteni őket mondjuk a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségen, ami macerás és illeték köteles... Nyilván nem tud tenni semmit a hivatal (se pénz, se kapacitás, pitiáner ügy), mert ez a garázdálkodás évek óta folyik. Marad a fizikai megtorlás. És akkor még te kerülsz a sittre.

SZÉP ÚJ VILÁG!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!