Másodszor, nem hiszem el, hogy nem veszed észre, hogy lassan egy nevetséges pojácává zülleszted magad, ahogy úgy mantrázod a beégett szövegeidet, mint a propagandakommandó papagájai - csak éppen más színben?
Tényleg nem veszed észre, mennyire nevetséges és disszonáns a fórum toporzékoló és csapkodó Eric Cartmanje, ahogy folyamatosan mantrázza a szövegeit - még akkor is, amikor a valóság köszönő viszonyban sincs azzal, amit mond?
Sugárban hányok a te Kásler miniszteredtől, ő az utolsó, akinek a szavára adok ebben a kérdésben. Úgy kellett eldugni a járvány alatt, mett az első nyilvános szereplésén összevissza habogott. Úgy kellett találni hozzáértőket, akiknél érdemes figyelni a mondanivalóra.
Kizárólag az Orbán tartja pozícióban, rendíthetetlen hűsége miatt.
Itt a botka-fészekben is megkeverték a kakit... https://www.delmagyar.hu/kozelet/helyi-kozelet/tizenket-autoval-nyitott-a-rakpart-6695972/ Kiemelte, hétfőtől a Momentum „zöld tanácsnokának” javaslatára, a baloldali pártok döntésének eredményeként ismét fizetni kell a rakparton, ami a korábbi áldatlan állapotokhoz vezethet, hiszen az elmúlt 10 évben a belvárosi parkolóhelyek száma több százzal csökkent, miközben a közlekedő autók száma növekedett.
Elvileg igyen, gyakorlatilag, meg hogyan alapozol arra egy erős üzleti tervet, hogy bármelyik pillanatban előre nem látahtó módon elkaszálhatják a vírushelyzet miatt egy pillanat alatt?
Persze a törzsgyökeres balatoni vállalkozói réteg sosem okoz csalódást olyan magyar módra.....
Eközben: az Újlipótvárosban már vmi 550 Ft a parkolás díja.
Most, amikor tényleg koppan Bp a turisták elmaradása miatt, a hivatalok elkezdik irtani a szállásadókat, a tanács nyírja a vendéglátósokat a gügye rendeleteivel, de hogy egész biztos legyen pusztítás, most még a forgalmat is összekotyvasztatták.
Helyszíni beszámolók jelzik: sikerült a káoszt elterjeszteni.
Ezt kell összeadni azzal a látvánnyal, ami amúgy se túl vonzó: kéregetők, szemét, zombiként imbolygó fiatal drogosok, utcán heverésző alakok....
A vicces az, hogy a tanács persze maga alatt vágja a fát. Sikerül kinyírni a saját adófizetőket.....
Tolják kifelé a fizetős övezetet, emiatt sok helyen már a lakóknak sem lesz hol parkolni, mert mindenki oda megy, ahol még ingyen tudja letenni a kocsit.
Unokatestvérem azt mondja, az ő szavazatukat ezzel fixen elvesztették...
...és akkor még a forgalomcsillapítási törekvésekről szó sem volt, amihez ráadásul a BKK is lelkesen asszisztál...
A Balaton lehetősége lett volna az idei év, a vírus miatt.
Úgy értve, hogy most lehetett volna megmutatni, hogy érdemes ide is jönni a küpföld helyett.
Lehetett volna készülni erős programokkal, vendégcsalogató bármivel.
Egy dologgal készültek, áremeléssel.
Lehet, hogy most kicsit több pénz lesz, de jövőre bizony nem lesz telt ház. Mert az egy dolog, hogy drága a Balaton, csak ráadásul úgy az, hogy közben a színvonal meg évtizedek óta olyan, amilyen.
"A forgalomcsillapítás egyik célja, hogy a kerületen áthaladó autósoknak az összevissza kanyargás miatt ne érje majd meg áthajtani ezeken az utcákon. "
Tehát kimondottan a haladás nehezítése a cél.
Bár aki eddig arra járt, annak most is mennie kell majd valahol, hát mahd a főutak lesznek még terheltebbek, amiket most feleztek meg a biciklisek miatt.
Aztán nemsokára jön a Lánchíd lezárás is, neg a hármas metró belső szakasz felújítás. Érdekes lesz.
Hár meglátjuk, mi lesz.
Nem vagyok biztos benne, hogy a budapestiek tudták, mire szavaztak.
Majd kiderül.
A bulinegyed szerintem elhal majd, akkora a turista kiesés Budapesten. Ez a szezon nem nyert Budapesten. És erre jön a rendelet, meg a teljes átformálás. Ha ott kenne kocsnám én már nenekülnék.
"szinte ugyanannyit (210 ezer forintot) kell fizetni egy ötcsillagos, szingapúri luxushotelben két éjszakáért, mint egy négycsillagos, tapolcai szállodában. „Nem, nem a szingapúri szálloda akciózik, hanem a magyar árak szálltak el nagyon durván” – állt a posztban."