Keresés

Részletes keresés

gezira5 Creative Commons License 2018.06.14 0 0 608

Moró Ildikó Creative Commons License 2018.01.25 0 0 607

Ha kell, adok 4 doboz bontatlan Culevitot ingyen.

Előzmény: Hapo (606)
Hapo Creative Commons License 2017.12.31 -2 0 606

Használtam a Culevit Forte port italban, borzalmas ízű, ezt a ráktenyészetem is így érezte. jobb hónaljban 10x10x3-5cm-es akarta az izületi kötőszalagjaimat is megenni. Amikor lenyeltem mintegy 2 órán át a daganat összehúzódott és kinyomta magából a borzalmas ízű löttyöt (a vérsavómat). Amikor végre aludni mertem ritkult a véremben, akkor magába szívta a frissebb vérsavót, és a vastagabb méret feszegette a daganat körüli hártyákat, amit a szervezet köréjük szerkesztett.
Ez abból volt tudható, hogy ezen kívül az elhalt ráksejtek hullamérge miatt puha hájszövet vette körül, és emiatt kismértékbe
n lötyögtethető volt kioperálás előtt. Operáció után a kemoterápia kezdetén LDH=1100 volt
Az operációval kiváló munkát végzett az OOI. A genetikai vizsgálat Bfaf+Mek génhibára jelzett érzékenységet, és bevált részben, 2 hónap alatt kevesebb, mint negyedére összehúzódott., majd 1 hónap pici növekedéssel CT mutatta a kezdeti 1,2l (széle hossza, magassága szorzat) névleges térfogat helyett 0,365l méretet, de azóta újra terjed LDH 551-ról 660-750 értékig 2 hónap alatt. A kapott kezdetben hatásos szer ezekre nem hat, jobb híján kiegészítettem Ezüst és arany kolloiddal, és nem annyira érzem az enyhe helyzettől függő "fájdalmat". Sőt a kényszeres altató hatás étkezések után lényegében megszünt, talán a tobozmirigyre nem hat a ráktest hormonális ingere! Ezért éjjelente jobban alhatok.
Ha most nem lesz jobb szer a rák ellen, akkor újra jöhet a culevit iszonyatos undor íze. Talán a 2. CT-ig kibírom.

Kiegészítettem az italt
CaCO3+MgO3+citromsav+Cvitamin kipezsegtetett oldatával kicsivel kevésbbé volt undorító, de hatásosabb a Rák-tenyészet összehúzódására, azonban nem a sejtszám csökkent, hanem a felszívott vérsavó!

Moró Ildikó Creative Commons License 2017.07.13 0 1 604

Gezira nemrég kezdtem el olvasgatni a rákfórumot, mert kórházban voltam a derekammal ( Orfiban egy kis tornára). Szomorúan olvastam, hogy Gyeda meghalt. Valószínű azért köszönt akkor el tőlünk, nagyon sajnálom. Fogadd őszinte részvétem a párod halálának évfordulója alkalmából. Zsani írt nekem a facebookon, azt is csak most vettem észre 2 hónap után. Édesanyjának negatívok lettek a leletei, de sajnos a fájdalomcsillapítókról nem tudták leszoktatni, az orvosok nagyon elkezelték őt. írjál majd. 

Előzmény: gezira5 (603)
gezira5 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 603

teerted Creative Commons License 2016.11.03 -3 1 601

Akiknek kedvük és idejük van, azoknak itt egy videosorozat a tudomány és a jog találkozásáról.

 

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.03 -1 1 600
teerted Creative Commons License 2016.11.02 -3 2 599

Sajnos, hiába várom, hogy ezek az MLM-huszárok feljelentsenek vagy bepereljenek. Pedig milyen jó buli lenne egy nyilvános tárgyalás. :D

Előzmény: Törölt nick (595)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.02 -2 1 598

Itt is lesz, akárhány nicken. Nem megy a biznic, kellenek az új vevők, akiket kábíthat a cuccosa hatásairól...  :((((((((((

 

 

Előzmény: Spinosa (597)
Spinosa Creative Commons License 2016.11.02 -2 1 597

Ez már megint itt van! 

(és ez a megjegyzés nem Szipolykaa-nakszólt!) 

Előzmény: Szipolykaa (594)
Brekikkk Creative Commons License 2016.11.01 -2 2 596

Köszönöm

Előzmény: Törölt nick (595)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.01 0 1 595

Igen!

 

Ha az, aki a levelezést nyilvánosságra hozta, az egyik levelező fél volt, akkor nem valósult meg a levéltitok megsértése, akkor sem, ha privát e-mailekről volt szó, egyszerűen nem illik bele a tényállásába.

Btk. 224. § (1) Aki

  1. másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét megsemmisíti, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, illetve
  2. elektronikus hírközlő hálózat útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

Biztos tisztában leszel a dolgokkal, ha a MÁSNAK szó jelentésével tisztában vagy!

Természetesen ha a nyilvánosságra hozott  levél nem tartalmaz állam, vagy szolgálati titkot, mert az más paragrafusba ütközik!

Előzmény: Brekikkk (591)
Szipolykaa Creative Commons License 2016.11.01 -3 2 594

Ennek több élete van, mint egy macskának. Döbbenet.

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.01 -2 1 593

nézz utána, melyik passzust követted el ebből a szép felsorolásból...

 

http://a.te.ervelesi.hibad.hu/

Előzmény: Brekikkk (591)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.01 -2 2 592

Az önjelölt jogi szakértők legalább olyan sebességgel szaporodnak a fórumon, mint a sárkányfűárusok... :)))))

Előzmény: Törölt nick (590)
Brekikkk Creative Commons License 2016.11.01 -2 2 591

Tehát, ha te bárkitől kapsz egy levelet, akkor azt másokkal, akár interneten megoszthatod a levél feladójának hozzájárulása nélkül??

Előzmény: Törölt nick (590)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.01 -1 1 590

Azért a jogi ismereteid még bővítésre szorulnak. :))

Amiről te beszélsz, az harmadik személyre vonatkozik, nem a levél címzettjére!

 

/ pl. megszerzed a másnak címzett levelet, nem te bontod fel, de átadod illetéktelennek...na erről szól az idézett rész. /

Előzmény: Brekikkk (589)
Brekikkk Creative Commons License 2016.11.01 -3 1 589

- "Az illetéktelen személynek való átadás olyan magatartást jelent, amelynek következtében az illetéktelen személy a küldemény birtokába kerül."

-"Az a) pontban foglalt bűncselekmény az elkövetési magatartás tanúsításával: a küldemény felbontásával, megszerzésével vagy másnak átadásával befejezetté válik".

Előzmény: teerted (588)
teerted Creative Commons License 2016.10.28 -1 2 588

BTK.

224. § (1) Aki

a) másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét megsemmisíti, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, illetve

b) elektronikus hírközlő hálózat útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

 

Az a helyzet, hogy Fenyvesic kórtárs és én is nem másnak, hanem nekünk  szóló közleményt fürkésztünk ki.

 

:DDD

 

Spinosa Creative Commons License 2016.10.28 -2 1 587

Ezek után azt hiszed, hogy meg fogom köszönni?  

 

"Mérhetetlenül buta tudsz lenni. Ez a hozzászólásod is csupán azt bizonyítja, hogy téged csupán a jutalék érdekel.

A kolléganőmnél 2015 szeptemberében hasnyálmirigyrákot diagnosztizáltak. Természetesen végig ment az ilyenkor szokásos procedúrán, kemoterápia, sugárkezelés, ezek jelentősen legyengítették, ekkor jelent meg egy nővér –akiről a későbbiekben kiderült, hogy MLM ügynök- (valódi nővér, egészségügyi végzettséggel) az életében, aki ajánlott neki egy csodaszert, amit egy amerikai rákkutató alapítvány fejlesztett ki 16 év alatt. Az alapítvány a Dr. Leonard's Cancer Research Fund volt, a termék pedig a Soul.

Elmondta, hogy a betegeknek rendszeresen ezt ajánlja a kezelések mellé, mert a kemoterápia méreg, és igazából az orvosok saját maguknak sosem adnák be, mert az egészséges sejteket is megöli, és többet árt, mint használ, meg egyébként is azért adják, mert ez a protokoll. Ellenben, ha a Soult issza, akkor nem lesz semmi baja, mert biztosan meg fog gyógyulni.

A kolléganőm elhitte a nővér állításait és megvette a Soul, és naponta 4 tasakkal ivott belőle, ahogy a nővérke javasolta. Havonta 4 -5 dobozzal vásárolt a nővértől darabját 27 000 Ft-os áron. Így teltek el a hónapok. Decemberben a kollégákkal összeálltunk és mi vettük meg neki a havi adagot, én így találkoztam a Soullal, számla nélkül, csak egy magyar nyelvű címkével. Akkor láttam meg, hogy mitől is vár gyógyulást. A kolléganőm állapota nemhogy nem javult, de romlott is, februárban már csak csont és bőr volt és el kezdett kételkedni a Soul hatásában, de a nővérnek sikerült meggyőznie arról, hogy eddig is a Soul tartotta életben, mert a kezelés, amit a kórházban kapott nem használt semmit. Igyon még többet belőle és hamarosan javulni fog az állapota. Ekkor felemelték naponta 6 tasakra az adagot, de nem használt, február 18.-án meghalt. 

Ezután néztem meg alaposan, hogy mit is vásárolt, mit fogyasztatott vele a kórház egyik nővére. Ekkor találtam meg a „rákkutató” alapítványt, és Dr. Leonardot, akinek igazából nincsenek tudományos kutatói publikációi, a Soult pedig soha senki nem vizsgálta meg semmire, mert nem más, mint egy sima élelmiszer, egy gyümölcslé, amit baromi nagy hantával értékesítenek a pénzéhes ügynökök.

 

Mindezt elolvasva van még kérdésed? Vagy inkább elgondolkozol, szépen csendben elsétálsz."

Előzmény: JammieB. (586)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.28 -3 2 586

Egyszer még te is köszönni fogod, hogy tudomást szereztél róla!

Előzmény: Spinosa (585)
Spinosa Creative Commons License 2016.10.28 -2 0 585

Amennyiben ez a feltétele annak, hogy ne ajánld senkinek, akkor igen. 

Előzmény: JammieB. (584)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.28 -4 2 584

Az életeteket itt töltitek? Egyébként olyan, hogy levéltitok az nem létezik?

Spinosa Creative Commons License 2016.10.28 0 1 583

Hamarosan jön majd a NASA technológiás gyártással :)

Előzmény: teerted (582)
teerted Creative Commons License 2016.10.28 -2 0 582

Lehet, hogy az az pálma a RAIN SOUL és CORE keveréke volt. :)

Előzmény: Spinosa (581)
Spinosa Creative Commons License 2016.10.28 -1 0 581

Azért a vizenjárás még viszi a pálmát. :) 

Előzmény: teerted (579)
teerted Creative Commons License 2016.10.28 0 0 580

Nem rossz! :DDD

Előzmény: ásítósmacska (578)
teerted Creative Commons License 2016.10.28 -1 1 579

Véletlenül elolvasás előtt küldtem el azt a hozzászólást. Helyesen így néz ki:

 

"Ezek a gyógyulások Jézus csodatételeinek, pl. "Kelj fel és járj!", nyomába sem érhetnek. :)

Előzmény: ásítósmacska (575)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.28 -1 1 578

Viszont kapott egy nagyon frappáns riposztot a modistopikban... :-)))))

 

 

Előzmény: Törölt nick (577)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.28 -1 1 577

Szívós vagy, mint a lépfene vírus....

Előzmény: JammieB. (574)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!