Keresés

Részletes keresés

lxt Creative Commons License 2014.06.28 0 0 7

Pihend ki magad, felejtsd el a kokszot:-) – tarts (értem én, hogy túlzásnak tartod, de) legalább 24 óra szünetet – amikor se szex, se a szintetikusok, se a nagy ívű karrierről szőtt álmok… se Internet.:-)

Minden attól függ, mennyi idő alatt ürül ki szervezetedből a teljesítmény(kényszer)t serkentő, elmédből a megfelelés vágyát/igényét/kényszerét ihlető... mondjuk marketing. Van tehát ez az állandó nyomás rajtatok: a degeneráció irányába ható pszichoszomatikus hatásai korunk torz ideáinak.

A nyomást kell csökkenteni – ti már tényleg csúcsra vagytok járatva… a problémák természetéből fakadóan, benneteket szexuálisan zaklatnak (meg minden), naponta többször is!:-)

pajaci Creative Commons License 2014.06.27 0 0 6

Igen, akkor már nem biztos hogy megy a napi 2-3.

Előzmény: erdei111 (5)
erdei111 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5

öregen: egy nap egyszer? hmm

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.27 0 0 4

Lesz bajod: meg fogsz halni (már ha ezt bajnak tekinted egyáltalán). Ha szerencsés vagy, hamarosan. Ha nem, akkor lehet, hogy csak 60 év múlva, és addig feszt parázni fogsz, hogy elsülsz-e már végre vagy sem.

Egyébként a barátnőd (barátod) nem tudna átsegíteni ezen a sületlenségen?

Előzmény: Ben Boyd (-)
Ben Boyd Creative Commons License 2014.06.27 0 0 3

30 vagyok.

Amúgy tudom, hogy nem 100-as a kérdés, lehet, hogy a pszichiátriába kellett volna írnom... Gyógyszereket is szedek már 10 éve, nem is keveset, nem is gyengéket...

Előzmény: Törölt nick (2)
Tombolda Creative Commons License 2014.06.27 0 0 1

De lesz bajod, sőt már most van: feszült vagy.

Előzmény: Ben Boyd (-)
Tombolda Creative Commons License 2014.06.27 0 0 0

Pard0n.

Előzmény: Ben Boyd (-)
Ben Boyd Creative Commons License 2014.06.27 0 0 topiknyitó

Tegnap éjjel 2 és fél órán(!) keresztül próbálkoztam (előtte volt már egy sikeres maszti), azóta már gyakorlatilag totálisan impotens vagyok, semmi esélyem, hogy ez mostanában sikerüljön és elélvezzek... :S Ugye nem lesz bajom? :S Mert ahogy magamat ismerem (pszichiátriai beteg vagyok és ez egy súlyos kényszergondolatom, hogy valami bajom lesz ettől...), addig nem nyugszok, amíg nem sikerül és próbálkozok, de egyszerűen semmi esélye nincs, még a legizgatóbb cuccokra / gondolatokra sem áll fel már abszolút... :S Szóval hagyjam az egészet a fenébe, akkor is ha nem sikerült és várjam ki a következő periódust, amikor már kedvem lesz hozzá újra? Ez kb. 5 nap, 5 naponta szoktam masztizni... Ugye nem lesz addig valami bajom, hogy nem sikerült elélveznem, amikor masztiztam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!