Keresés

Részletes keresés

NevemTeve Creative Commons License 2016.12.16 0 0 5
Előzmény: NevemTeve (-)
NevemTeve Creative Commons License 2014.10.13 0 0 4

Egy szoftverfrissítéstől megokosodott... mondjuk kicsit ijesztő volt: megállt, mint a halott; el se indult, míg ki nem vettem az akkumulátort, de aztán újra működött, és már lehet az üzeneteket újrafelhasználni...

NevemTeve Creative Commons License 2014.06.19 0 0 2
NevemTeve Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1

Köszi, de nem csodákat és multimédiát hiányolok; pl. szeret a gyerek Füles-rejtvénymegfejtéseket beküldeni SMS-ben, és kényelmes lenne, ha egy korábbi üzenetet írhatna át, ahelyett, hogy mindig be kelljen gépelnie az állandó részt is... ennyit minden telefon tudott, amivel eddig dolgom volt...

Előzmény: Alfika (0)
Alfika Creative Commons License 2014.06.19 0 0 0

Csodát ne várj egy újan 13000 forintba kerülő okos telefontól... Kis felbontású kijelző, (nagyon)gyenge proci, (nagyon)kevés ram... Már-már megkockáztatom, előnytelen vétel volt... Ha egy kicsit is elkezdi majd használni a gyerek, kiderül mennyire karcsú a cucc... 13-ért használtam sem kapsz "normális" telefont, ez újan annyi... Xal semmin se csodálkozz :)

 

 

Előzmény: NevemTeve (-)
NevemTeve Creative Commons License 2014.06.19 0 0 topiknyitó

Gyereknek vettem Alcatel OT-3040-est a Tecso-ban (link), működni működik, de a SMS-kezelés lehetne flexibilisebb, pl. egy már elküldött üzenetet nem tud 'újrahasznosítani'.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!