Keresés

Részletes keresés

PBabyka Creative Commons License 2023.02.16 -1 0 32

Köszönöm😊

Előzmény: homerx (31)
homerx Creative Commons License 2023.02.16 -1 0 31

ezt a forumot ritkan olvassak. probalkozz ebben a ket masikban.

Előzmény: PBabyka (30)
PBabyka Creative Commons License 2023.02.15 -2 0 30

Sziasztok

Idén először utaznánk Horvátországba. 6an, 3 házaspár.

Tudnátok olyan különálló házat, nyaralót ajánlani, ahol csak mi lennénk?

Folyamatosan keresgélünk, de nem nagyon hirdetnek ilyeneket.

Megpróbálom privát, hátha van valamelyikőtöknek ötlete, tapasztalata ilyen szállással kapcsolatban.

Előre is köszönöm

vikincsa Creative Commons License 2020.06.30 -1 0 29

Szia!

 

Igaz régi a fórum, ahol fölajánlod a segítséged (szállás Vir szigeten), de ha még él, én megköszönöm a segítséged!

 

Üdv.

Mária

Előzmény: envirag (16)
vikincsa Creative Commons License 2020.06.30 0 0 28

Szia!

Igaz régi a fórum, ahol felajánlod segítséged (hogy elérhetőséget adsz szállásra), de ha még él a lehetőség, szívesen veszem!

 

Köszönöm szépen,

Mária

 

UI: Emlékeztetőül : Vir szigeten

Előzmény: muszike (22)
sts355 Creative Commons License 2017.01.18 0 1 27

A http://www.booking.com az egyik legmegbízhatóbb foglalási oldal. Munkámból kifolyólag rengeteget vagyok külföldön, mindig a bookingon foglalok, még nem volt gondom. sokféle szállás, jó áron.

Gumi orr Creative Commons License 2016.07.07 0 0 25

Ne szarjál , fogd magad , és menj , mi ketten ex csajommal mentünk, és nem beszélek csak németül,  mentünk az utcán kérdeztem hogy van kiadó szoba valahol, megszólalt egy nő magyarul hogy persze itt egy néni adja ki a lakásokat egy hatalmas házba, ahol kb 40 szoba volt, a tengerre nézett , teljeen jó volt, 12 euroért, jelenleg meg minden kis köcsög 25 euroert adja ki a szobákat/fő lehúzós világ ez,, krk szigeten  mindig van hely, egy -két szoba tuti lesz, nem apartman, az biztos,mert a gyökér családok mindig előre lefoglalják,  :)

Előzmény: Sony Black (-)
Gumi orr Creative Commons License 2016.07.07 0 0 24

Szia , megadnád az elérhetőséget a Horvát szállásnak ? ? egyébként ebben az évben milyen árakat kérnek ti tudtok már róla ?

 

köszi előre is,

 

nyuszmancs80@gmail.com ra is küldheted.

Előzmény: envirag (16)
kraft0514 Creative Commons License 2016.05.26 0 0 23

Sziasztok,

 

 

Csendes helyen Vir szigeten, magán apartmanok 4 fő részére, magyar tulajdonostól kiadók.

www.horvat-holiday.hu

 

 

 

 

muszike Creative Commons License 2016.05.26 0 0 22

Sziasztok !

 

Vir szigeten csendes helyen magyar tulajdonosnál apartmanok foglalhatóak. Megbízhatóak, tiszták, a tengerpart az utca végén 200 méterre /valós adat /az apartmantól.  Akit érdekel írjon.

Üdv.

LandyBaby Creative Commons License 2016.04.06 0 0 21

Sziasztok!

Én már elég régóta járok Vir szigetre. Nekem ott van kapcsolatom egy házinénivel.

50 EUR/éj/apartman áron lehet foglalni (4-5 fő részére)

Ha érdekel valakit olcsó és tiszta szállás akkor hívjon nyugodtan.

+36707021736 Viki

Norcee Creative Commons License 2015.05.13 0 0 20

2 főre 30-50 euro között, attól függően mennyire frekventált hely. Nem a lealkudás az elsődleges szempontunk, hanem az, hogy tetsszen.

Előzmény: prisoft (19)
prisoft Creative Commons License 2014.06.18 0 0 19

Kb. mennyiért lehet így találni? Tudnál példákat, hogy mennyire lehet így lealkudni? Köszi!

Előzmény: Norcee (18)
Norcee Creative Commons License 2014.06.18 0 0 18

Mi, ha kettesben megyünk a férjemmel H.o-ba, mindig foglalás nélkül megyünk, és eddig mindig találtunk 1 órán belül szállást főszezonban. Egyszerűen kinézzük, hogy melyik részen szeretnénk lakni, aztán elindulunk a közvetlen tengerpartik között és figyeljük, hogy kinn-e a free tábla vagy bekopogunk és kérdezésködünk. (Beszélek horvátul is.)

Eddig így voltunk Korculán, Saplunaran, Lopudon, Orebicen és Hvaron és mindig közvetlen tengerpartiban és legtöbbször olyanban, ami fenn sincs a neten, árban is mindig lehetett alkudni.

dalmatinac Creative Commons License 2014.06.04 0 0 17

Egy időben kapcsolatban voltam egy horvát szállásközvetítő irodával: ismerem az áraikat. Megnéztem most náluk egy apartman: 80 €/nap (4 fős, 2 hálós stb.). Ugyanezt az apartmant megtaláltam az általad ajánlott linken: ott a napi ár 120 €!

Két-három fős apartman (főszezonban) 39-45 €, elő- és utószezonban 30-35. Hogy aztán erre mennyit tesz rá a másik közvetítő? Amennyit nem szégyell...

Előzmény: vargamarcs (3)
envirag Creative Commons License 2014.05.29 0 0 16

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, mi Tisnora (Murter) járunk nyaralni, magyar tulajdonú apartmanházba, 40 méterre a tengertől. Teljesen felszerelt apartmanok, minden apartmannak tengerre néző terasza... imádnivaló!

Nem messze található a Krka Nemzeti Park, Sibenik és Zadar.

Privátban elérhető vagyok, szívesen megadom a honlap elérhetőségét.

Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.05.27 0 0 15

Általában úgy intézem, hogy reggel 08-ra leérjek Krk városába. Utána reggeli, majd irány a tourist büro.

 

- könnyű megtalálni, mi a tengerparton, a kikötőnél lévőt szoktuk felkeresni.

 

A létszám nálunk 2 max 4 fő szokott lenni. Elmondjuk, hogy mit szeretnénk, és MINDIG volt ajánlatuk.

 

- több is, a kiszolgálók beszélnek német-angol nyelven -

 

Mennyi szokott lenni? Teljesen normál ár, - nem akarok hülyeséget írni, az apartman olyan 15-20 eur/fő?

 

Délben általában már a parton szoktam gyűjteni a D vitamint.

 

Előzmény: Sony Black (14)
Sony Black Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14

Ezt kifejtenéd bővebben! Hogy intézed? Mennyi volt mondjuk tavaj az apartman bérlése, hol voltatok helyileg stb...?

Részleteket ha kérhetném! Köszi!

Előzmény: Ellenörző Kód (11)
forgione1 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 13

przita már elég jól leírta a 8. sz. hozzászólásban.

 

Kiegészítem annyi ügyességgel, hogyha már nyaralni mész akkor önálló (magán) házat bérelj.

Én szállodába, több apartmanos házba vagy kempingbe biztos nem megyek, hogy másokat kerülgessek, részeg turisták vagy éppen hiperaktív gyerekeik dumáját hallgassam.

 

Az ügyesség annyi benne, hogy ezek a házak sokszor felébe se kerülnek mint a "hivatásos" szállásadók áraik:-) 

Előzmény: Sony Black (6)
przita Creative Commons License 2014.05.26 0 0 12

Igen, már nekünk sincs apartmankereséssel/foglalással gondunk, mert már kiadunk.

Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.05.26 0 0 11

Krk városa, centrum, tourist büro: szinte mindig van apartman.

 

- 10 éve járok, 1x sem foglaltam előre.-

Előzmény: Leontinus (10)
Leontinus Creative Commons License 2014.05.26 0 0 10

Pár évvel ezelőtt három kisgyerekkel az autóban előre lefoglalt szállás nélkül indultunk el.

Krk szigeten (nem Krk városban) az egyik településen a helyi utazási iroda segített találni helyet. Teljesen korrekt volt. Találkoztam nem egy horvátul nem beszélő honfitársunkkal, akik szintén így találtak szállást.

Leontinus Creative Commons License 2014.05.26 0 0 9
przita Creative Commons License 2014.05.26 0 0 8

Néhány dolgot tisztázzunk, úgy érzem szezon keveredik a fazonnal:

utazási iroda teljesen más, mint a foglalási oldalak

pl: booking.com - on kb +12% lesz rajta pluszban (ez a booking jutaléka), mint amennyiért a tulaj adná, vagy a kapcsolattartót, akitől kiveszed a a azálláshelyet; utazási iroda biztos többet is rátesz,a 40 %ot viszont nagyon sokallom.

a bookingon - foglalás megerősítés után ált. közvetlenül a tulajjjal vagy egy megbízottjával, aki kiadja a szálláshelyet tartod a kapcsolatot (de ilyen oldalak az airbnb, hellotourist, flipkey, holidaylettings.... egyebek, h csak a legnagyobbakat mondjam) de ezek is eltérhetnek működésükben, pl: az airbnb külön felszámolja a bérbevevőnek a jutalékot, ott a kiadók ált az alapáraikat adják meg stb....

ügyesség annyi, hogy pl én hirdetek airbnb-n apartmant vagy a szállás.hu-n és oda van írva sajátos paraméter pl apartman neve (Rustic House), ezt gugliba beírod nyílván a város névvel (Krk), vagy egyéb egyedi paraméterrel együtt és lehet hogy rátalálsz egy weboldalra vagy hirdetésre, ahol olcsóbban megtalálod az adott apartmant.

Előzmény: Sony Black (5)
Sony Black Creative Commons License 2014.05.26 0 0 7

Vicc kategóriába kezd átmenni a Horvát apartman árak.

Ne hülyéskedjetek már de 130ezer alatt nem is nagyon találok 2-3 fős apartmant egy hétre, és akkor még az utazási költség vagy 40ezer. :)

Viszont 100-ért meg már van görögország repülővel kompletten mindennel együtt (transfer, illeték, pódij),

és azért valjuk be a Görög tengerpart nem egy Horvát. :)

 

Na mindegy, nagyon eltértünk a tárgytól...

Engem azért érdekelne spontán szállásal kapcsolatban még infó vagy tapasztalat megosztás!

 

Előzmény: Sony Black (6)
Sony Black Creative Commons License 2014.05.26 0 0 6

Azt a kis ügyességi okosságot leírhatnád! ;-)

Leköteleznél ha belinkelnél pár horvát apróhirdetési oldalt mondjuk. :)

Előzmény: forgione1 (4)
Sony Black Creative Commons License 2014.05.26 0 0 5

Pff... hát itt kétszázezer alatt nem is találok nagyon szállást :D:D

Pedig szeptember elejét néztem.

Előzmény: vargamarcs (3)
forgione1 Creative Commons License 2014.05.26 0 0 4

Ez is csak egy fejvadász oldal:-)

 

Alapszabály, hogy mindig a tulajdonossal kell egyeztetni és nem közvetítő oldalakon keresztül.

 

Kis ügyességgel mindig megtalálhatóak, mert vagy van saját honlapja vagy pedig apróhirdetésekben hirdeti a szállását.

Előzmény: vargamarcs (3)
vargamarcs Creative Commons License 2014.05.26 0 0 3

bizonytalanság helyett inkább ez: http://www.booking.com/

/nincs előleg, indulás előtt 2 héttel költségmentesen visszamondhatod - ha valami közbejönne, s az árak is jók, rengeteg információ, vélemény a szálláshelyről, stb...../

Sony Black Creative Commons License 2014.05.26 0 0 2

Gondoltam, hogy turnusváltás az közrejátszik az esélyekben...

Árban sokkal olcsóbb lett igy a szállás mintha előfoglalod egy utazási irodánál?

 

Én voltam már úgy, hogy az egyik nyaralás során az apartmant a tulaj adta át nekünk és az alsó szinten ők nyaraltak.

Egyik beszélgetésünk során kiderült ha esetleg legközelebb megyünk foglalhatunk közvetlenül nála is akár e-mailben vagy telefonon, mert úgy 40%-al olcsóbban oda tudja adni az apartmant, lényegében ő a pénzénél marad :) Az utazási irodák kb ennyit raknak rá az apartman árakra ha náluk foglal az ember.

Persze nem volt alkalmam visszamenni, és azóta sajnos már nincs meg az elérhetősége. :(

Előzmény: exDínó (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!