Keresés

Részletes keresés

gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.30 0 2 92160

Gondolhatná minden fórumozó, hogy a ketrecből kiszabadultak most mindenhol a róluk szóló postokat keresik, és némelyik védi is magát ezerrel.

 

Ez teljesen normális!

 

Nem érdemes  a vitát tovább folytatni, már régen nem a VV7-ról szó.

A "celebek" visszakerültek régi életükbe, most már ahhoz próbálnak igazodni, van akinek sikerül meglovagolni valamennyit a benti sikereiből, ki mint mutatta be magát, talán éppen annyit.

Én azokat becsülöm, akik megtartották saját egyéniségüket, és elfogadták magukat bent is, kint is.

Szerethető nem sok akadt közöttük, mindegyiket meg lehetett utálni valamiért.

 

Mondjuk, én a Robint soha nem utáltam, a legnormálisabbnak találtam, és nem csalódtam benne :)

 

Egy szó mint száz, ne piszkáljátok egymást, mert sose tudjátok ki áll a másik oldalon, aki álnéven

védi magát körömszakadtáig.

 

Én is védeném magam, mint a rosseb, ha közülük lennék :D

De, én csak egy kis szúnyog vagyok, és jól összecsipkedem a továbbra is marakodókat!

emmylou Creative Commons License 2015.03.30 -1 3 92159

Zsuzsával kapcsolatban megváltozott a véleményem

 

Nocsak. Éspedig? Akkor fejtsd ki, milyen irányban. Jobb lett a véleményed?

Laci ás Edina kellemes meglepetés számodra. Talán Laci bocsánatot kért Zsu-tól, hogy le-riherongyozta? Hogy "ingyenszex"-re azért mégiscsak kellett volna neki?

 

Előzmény: Ilhilla (92155)
gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.29 0 0 92158

A szájfeltötési injekció után nyilván más rúzs- színt is érdemes választani, majd rájön Fanni, melyik illik jobban a kicsit megváltozott arcához.

 

Nem kicsit változott meg, hanem a felismerhetetlenségig !

Előzmény: emmylou (92153)
gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.29 0 0 92157

Fannikának  nagyon ocsmány volt a viselkedése a VV-ben, ezért nem igazán szerettem. De az arca mindig is tetszett, sajnálom,  hogy hagyta tönkretenni. Neki épp az volt a védjele, hogy saját volt rajta minden, úgy volt jó, ahogy volt.

 Most meg, legalább 10 évvel öregebbnek néz ki, és az a szemtelenül huncut bájosság is eltűnt az arcáról :(

Még 1-2 plasztikai műtét és akkor eléri, hogy egy legyen a sok egyforma nagycicis, nagyszájas, szilikon csoda közül.

Amarella25 Creative Commons License 2015.03.29 -3 8 92156

Benéztem ide. Irhilla nekem is a kedvenc fórumozóm volt. 

A VV7alatt annyiszor változtatta a véleményét, valamint törölte magát, hogy teljesen

hiteltelenné vált a szememben. 

Edinát mindennek elhordta heteken keresztül, majd egy

pálfordulással elkezdte védeni. Most, hogy vége a vv-nek még mindig

Fannit gúnyolja. Én már a VV ideje alatt sem tudtam követni és érteni

irásait. Vége a játéknak. Szerintem is el kellene engedni a játékosokat. 

Nem szerencsés még mindig szapulni őket. 

Előzmény: emmylou (92153)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.29 -11 3 92155

Szörnyű lehet mindig egy másik fórumozóval foglalkozni, aki -micsoda szégyen- még mindig a VV játékosokon "rágódik"! Itt a tavasz, miért nem mész a szabadba, ahelyett, hogy "lesben állsz", hogy engem kritizálj?

Nálunk -a VV játékosokon rágódás mellett- kész a húsvéti nagytakarítás, le van vágva a fű. Engedd már meg, hogy kikapcsolódásképpen be-benézzek ide és kinyílvánítsam a véleményemet!

 

Zsuzsával kapcsolatban megváltozott a véleményem, de nem én leszek az, aki "fikázza" itt! Edina és Laci pedig számomra IS kellemes meglepetés a villához képest!

Előzmény: emmylou (92154)
emmylou Creative Commons License 2015.03.29 -6 4 92154

Szörnyű lehet folyton egy már véget ért show-műsor szereplőivel foglakozni naphosszat. VV8 ki tudja mikor lesz, addig értelmetlen semmiségeken rágódni, mikor itt a tavasz, lehet kirándulni, mozogni a szabadban.

Előzmény: Ilhilla (92152)
emmylou Creative Commons License 2015.03.29 -7 5 92153

Úgy kezdődött, hogy Ilhilla nagy Zsu-rajongónak állította be magát, annyira, hogy kiesésekor még akkori nickjét is törölte bánatában. Aztán egy elegánsnak nem mondható köpönyeg-cserével, a Zsu-ját a játékból kiutálók, kiejtők fő védelmezője lett. Élükön a szende lányként induló, de foga fehérjét hamar kimutató Edinkával, de a csicskageciző, rosszindulató Lacika is belopta magát a szívébe.

Érdekes, hogy a villában Edina leszólta Fannit a műszempilla miatt - azóta mindig neki is fel van rakva, csodák csodájára. Neki szabad.

A szájfeltötési injekció után nyilván más rúzs- színt is érdemes választani, majd rájön Fanni, melyik illik jobban a kicsit megváltozott arcához. 

 

 

Előzmény: suma cum (92149)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.29 -9 3 92152

Miért ne foglalkoznék vele, hiszen ez a legfrissebb hír a bulvárban a VV játékosokról (na meg az, hogy Robin még nem kapta meg a nyereményét)?

Miért ne írhatnám le a véleményemet? Hogy jön ide Edina? Jaaaa, hogy ő (még?) nem csúfítja el magát egy ilyen szo..ós szájjal és nem tervez mellnagyobbítást?

Ígérem, ha olvasok róla, azt is közhírré teszem! :D

Előzmény: suma cum (92149)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.03.29 -4 1 92151

Hasonlít ő másokra is, amikor a villában először láttuk vasalt hajjal, már akkor is megjegyeztem:

 

http://www.google.com/images?q=Oszter+Alexandra

 

Neki a természetes sörénye adná az egyéniségét, persze azt is el kell rontani.

 

De ennyi ésszel továbbra is inkább egy baromfiudvarba való szerintem. Az RTL reggeli műsorában a műsorvetőnek rá kellett szólni, hogy beszéljen normálisan, mert már a seggét emlegette. Ez mindent elmond róla.

Előzmény: Törölt nick (92150)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.29 0 1 92150

Szegény Fanni úgy fest, mint a megyei Kim Kardashian hasonmás verseny győztese. 

Előzmény: Ilhilla (92148)
suma cum Creative Commons License 2015.03.29 -1 3 92149

Ne is foglalkozz vele Edinád tökéletes.

Előzmény: Ilhilla (92148)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.29 -6 1 92148

http://www.nlcafe.hu/tv_sztarok/20150328/vv-fanni-vv7-valo-vilag-plasztika-ajakfeltoltes/#sl

 

Én nem csináltam volna szelfit a helyében, mert nagyon "torz" lett. Lehet, hogy ilyen "jól" sikerült a műtét? Szerintem ronda.

Előzmény: Ilhilla (92147)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.28 -6 1 92147

Lehet, hogy a "műtét jól sikerült", de nekem nem tetszik, mert az eredeti száját éppen az arcához illőnek találtam. Lehet, hogy fog még "lappadni", de most olyan, mintha az orra alatti rész fel lenne dagadva. Elvesztette azt az ívet, ami eredetileg megvolt. Ha megfelelő rúzst (mpmdjuk élénk pirosat) használt, az nagyobbította volna optikailag az ajkait. Ha még nagyobbat akar, az pláne rontani fog rajta. Természetesen, ha neki az tetszik, csinálja, főleg ha a pénzt is maga keresi meg rá és nem "referencia munka" lesz a sebész részéről.

Előzmény: nagyemberr (92144)
Ilhilla Creative Commons License 2015.03.28 -6 1 92146

http://vvlaciesvvedina.tumblr.com/

 

Folytatódik az erdélyi turné és még mindig dúl a szerelem.

nagyemberr Creative Commons License 2015.03.28 0 0 92145

De tépek. 

Előzmény: ajika01 (92143)
nagyemberr Creative Commons License 2015.03.28 -1 0 92144

Jól sikerült a műtétje. Ha valaki esetleg nem ismerné, akkor nem tudná eldönteni, most megcsináltatta, vagy alapból ilyen. Ez az az állapot, ahol meg kellene állni, de a bolond még rá akar töltetni, szopós szájat szeretne.  Ja és pszichológiát tanulna a drága...LOL

Előzmény: Ilhilla (92142)
ajika01 Creative Commons License 2015.03.28 0 1 92143

Ezzel az alakkal biztosan a slagerlistak elere kerul Zsuzsa. DDD

 


Zsuzsanna Balog18 órája · szerkesztve · 

Hamarosan elkészül a remek mű 

 — Lakatos Miklós társaságában.

 

Ilhilla Creative Commons License 2015.03.28 -4 0 92142

http://tv.hir24.hu/hirek/20150326/ilyen-lett-mutetje-utan-vv-fanni

 

Semmiféle "rosszindulat" nincs bennem, de nekem nem tetszik Fannika új szája. Innen nézve úgy tűnik, mintha be lenne gyulladva az orra alatt az ajka és "készülőben lenne" egy szép kis herpeszecske. Lehet, hogy élőben szebb, de nekem az eredeti szája jobban tetszett, formás volt, nem igaz, hogy "csíkszáj"-jal áldotta meg a természet, ezt csak beképzelte. A ciciműtéttel is el fogják szúrni a fanniságát, mert aki megismerte, így szerette, vagy utálta, egyébként pedig egy lesz a sok szilikonos közül.  

Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.27 0 1 92141

az egy dolog, hogy nem bír a seggén maradni, de még könyvet is akar írni :-)

 

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20150327/bauko-eva-tv2-rtl-aleska-diamond/

Előzmény: eatpraylove (92140)
eatpraylove Creative Commons License 2015.03.26 -1 2 92140

Hopppá Éva a TV2 Mokkában volt reggel:

 

http://tv2.hu/musoraink/mokka/172189_bauko_eva_nem_fel_a_rakkelto_implantatumoktol.html

 

Nem bír a seggén maradni 5 perc miatt :D

Várom már tőle az RTL szidó posztokat.

Hantufan222 Creative Commons License 2015.03.26 0 1 92139

Ha lenne pénzem rá,se adnék a gyerekemnek 18 évesen arra pénzt,hogy cicizzen:D

 

Nyilván extrém esetben,ha baromi ronda lenne,és emiatt súlyos hátrányai lennének,esetleg.

 

A szájfeltöltés meg elég nagy pénzkidobás,felszívódik.Gyakorlatilag a semmiért fizetsz.

 

És még nagy arccal "Az orvosomnak az a mániája,hogy a felső ajaknak nagyobbnak kell lenni".

Te jó ég,mint valami hollywoodi sztár.

 

Talán még Goldie Hawn sem mond ilyeneket 60+osan:D

 

Előzmény: Hantufan222 (92138)
Hantufan222 Creative Commons License 2015.03.26 0 1 92138

Hát,ez az éden hoteles új lány valami katasztrófa.

 

Rosszabb még talán Veronikánál is.

 

Csak tudnám miből fizetik ki 19 évesen ezeket a beavatkozásokat.

30-40 évesen még érthető is,ha valaki szült,vagy ha nem még akkor is.

Meg talán pénzük is van rá valamiből,de 19 évesen?

 

Gondolom a szülők fizethették.

 

Csak nem tudom melyik lehet drágább esemény,maga a műtét vagy a "ciciévforduló":D

Előzmény: eatpraylove (92099)
Hantufan222 Creative Commons License 2015.03.26 0 2 92137

Minek fizetne egy újság Zsunak vetkőzésért,mikor láthatta mindenki a testét a villában?:D

 

Max valami kismama magazinban elmegy:D

De hát,máshol:D

Előzmény: Ilhilla (92081)
gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.26 0 0 92136

  En garde!

Előzmény: M63 010 (92135)
M63 010 Creative Commons License 2015.03.26 -1 2 92135

:)))

 

Valahogy a szúnyogok igencsak tudnak zavarni, főleg ha éjjel a hálószobámban vannak! :)

 

Na szóval inkább Dóri, mint Viki. :)

 

 

Előzmény: gyári szúnyog (92134)
gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.26 0 2 92134

Ki akarod leheltetni velem a picike lelkemet???

Előzmény: M63 010 (92130)
gyári szúnyog Creative Commons License 2015.03.25 0 1 92133

Azok közé, akik büszkén vállalják, hogy idióták. Je suis idióta.

 

Én meg  nem is címerezem be magam, vagyok amilyen vagyok.

Idióta is, de arra nem vagyok büszke, nekem  irtó komolynak kéne lennem, és nem is szabadna holmi  VV-ket nézni.

Biz' megettem már a kenyerem javát!

Majdmegtudjátok Ti is, hamegöregedtek!

Előzmény: Törölt nick (92128)
mammamia28 Creative Commons License 2015.03.25 -1 2 92132

Akik valóban idióták, azok nem is vállalhatják, mert nem ismerik fel :)

Előzmény: Törölt nick (92128)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.03.25 -1 2 92131

VV6-ban is volt ilyen kérése valakinek, hogy kövezzék meg, ennyit írtam rá:

 

Köv.

 

Elsőre nem értette.

 

Egyébként nem ez a lényeg, nyilvánvalóan bárkiről el lehet kapni előnytelen pillanatokat. Csak sajnos a szóban forgó hölgy esetében az összkép sem nagyon állt össze. Már ahogy bemenetelt a villába, férfias léptekkel, bőröndjét érdekesen lóbálva, akkor is kicsit gyanús volt nekem. Ettől persze még megadtam neki is az esélyt, de hamar leszerepelt előttem.

 

 

 

 

 

Előzmény: gyári szúnyog (92125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!