Keresés

Részletes keresés

linfury Creative Commons License 2014.05.03 0 0 5

A lehető leghamarabb orvoshoz ... aztán az előzőt megverni!

Ez úgy néz ki, mint a rokoné pár éve, aki futás közben izomszakadást szenvedett, nem ment orvoshoz, minek következtében a sérülés környékén trombózisa keletkezett. pont ilyen hajszáleres bevérzései voltak ... operálni kellett :( És sajnos azóta vissza-visszatér az izomgondja

Előzmény: Robirex (0)
még nem törölt nick Creative Commons License 2014.05.03 -1 0 4

Már az első kép után gondoltam, hogy valami külhoni......

Ha az orvos nem segít, marad a vonat. vagy a fidesz, ha erősen fohászkodsz viktorhoz majd megsegít....... ha már rá szavaztál....

A csetnyikek tudják a gyógymódot, biztos segítenek, csak jelentkezz náluk.

Az magyaroktól le is száradhat a lábad, te is ezt akarod amikor azonnal nem takarodtál el egy komoly orvoshoz. Ez ínszalag sérülésnek néz ki (focistáknál), azonnali beavatkozást igényel.

Hacsak nem magyar rokkantnyugdíjjas akarsz lenni, arra jó, hogy élősködj...

Robirex Creative Commons License 2014.05.03 0 0 3

Voltam a múlt héten orvosnál vele, ő azt mondta csak pihentetni kell. Most az ünnepek miatt nemvolt lehetőségem újból orvoshoz menni, majd csak holnap után tudok. Sajnos én "Szarbijában" élek itt elég gyenge az egészségügy. Szerintetek műtét lesz a vége?

Előzmény: Rapsuperstar (1)
kezil Creative Commons License 2014.05.03 0 0 2

Tünj el dokihoz! Itt nagy a baj! Tapasztalatból mondom, nekem már mindkét lábon volt nem egy mütét!

Előzmény: Robirex (0)
Rapsuperstar Creative Commons License 2014.05.03 0 0 1

nem akarlak én lecseszni, de lecseszlek! mondjuk menj el orvoshoz, és ne fórumra írd be képekkel ezt. ha nekem ilyen lenne, akkor nemigen egy fórumon nyitogatnék topikot, hanem húznék az orvoshoz...

Előzmény: Robirex (0)
Robirex Creative Commons License 2014.05.03 0 0 0

Most így néz ki a lábam:

Robirex Creative Commons License 2014.05.03 0 0 topiknyitó

Edzés közben szúró fájdalmat éreztem a vádlimban, majd nem tudtam ráállni. Egy hét múlt el, és a fájdalom nem szűnik, csúnya bevérzések keletkeztek és bokatájékán nagyon dagad. Mi a teendő? Ezek szerint lehet valami komolyabb baj is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!