Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2022.01.26 -1 0 110

Én is ott vagyok vele. Így könnyű elviselni

Z7894 Creative Commons License 2022.01.26 0 1 109

Szerencsére nincsen

Firi3 Creative Commons License 2022.01.17 0 1 108

Igen igen

Előzmény: murray (107)
murray Creative Commons License 2021.12.29 0 2 107

Ma a csinos piacképes nők -főleg akik érnek valamit a húspiacon-rideg pénzéhes számító gépezetek (vagy fiatalabb srácokkal  hetyegő ribancok apuka pénzén)  akik befektetésként használják a testüket.

Hatalmas pénzeket lehet leszakítani csóri romantikus álmodozó férfiakról. Látom. 

A mai kor romantikus nője a férfi.  

 

 

Előzmény: Kriptaszökevény (106)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.12.21 -1 2 106

én azt vettem észre hogy durván megfordult az érzelmi aspektusa a kapcsolatoknak, ma a nők gyakorlatilag egy rideg túlélőgéppé váltak, karrier, hedonizmus, érzelmek kerülése miközben a férfiak minden eddiginél jobban vágyják az intimitást, a szerelmet, az ölelést és a ragaszkodást. 

Előzmény: Briglett (104)
friz-bi Creative Commons License 2021.10.03 0 1 105

"minden ezredik konferencián látok fogamra való pasit, ...."

 

Nem is a fogadra kellene keresni...

Előzmény: Törölt nick (100)
Briglett Creative Commons License 2017.12.02 0 0 104

Szerintetek valóban megszünt már a mai világban az igaz szerelem? Hogy valaki beleszeret egy màsik emberbe. A szerelem lehet hogy átalakul szeretetté. De pont a szeretet miatt, a közösen átélt pillanatok emléke miatt, a közös család miatt, hogy ne okozzunk fájdalmat egymásnak( családtagoknak) ellenáll valaki a kísértésnek. Vagy ilyen már tényleg nem létezik?

Degeczi Creative Commons License 2017.11.29 0 0 103

Tényleg szuper hely lehet, ha még az indexes reklám pár ezer Ft-os költsége miatt is így cigánykodtok.. :(

Előzmény: Bohém2016 (102)
BigCactus Creative Commons License 2017.01.02 -1 0 101

Lehet, hogy beteg dolog. De nálunk jól működik, sőt a rokoni és ismeretségi körünkben is. Szerintem az sem egészségesebb amikor a feleség vagy a férj titokban tart fenn kapcsolatot mással, de a partnere előtt titkolja.

Márpedig a nem nyitott házasságokban ez előbb utóbb mindenképpen bekövetkezik, csak idő kérdése.

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.31 0 4 100

basszus én elég sok konferenciára járkálok, ráadásul jó nő is vagyok, meg a  szexet is szeretem, sokáig voltam egyedül, mégcsak vissza se kellett volna fognom magam, de én kb minden ezredik konferencián látok fogamra való pasit, ....aki minden céges bulin és konferencián kefél az vagy nagyon igénytelen és gyakorlatilag mindegy kinek rakja be, vagy nagyon ki van éhezve vagy mindkettő...........szánalom

Előzmény: friz-bi (73)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.31 0 1 99

szerintem a  nyitott kapcsolat beteg egy dolog..... és ha vmi nem nyitott az nem egyenlő azzal hogy birtokolod a másikat.....

Előzmény: BigCactus (98)
BigCactus Creative Commons License 2016.12.30 -2 1 98

A mi "nem normális " kapcsolatunk elején rá kellett jönnünk, hogy nem fog műkődni a dolog akkor, ha ki akarjuk sajátítani egymást. Mindketten imádjuk a szexet és egymást is, de pontosan ezen vágyaink miatt döntöttünk a nyitott kapcsolat mellett.

Természetesen azzal a feltétellel, hogy midet megbeszélünk egymással. És azt kell mondanom működik a dolog.

Bár hozzá kell tennem, volt egy eset ami komoy kihívás elé állította a kapcsolatunkat. De melyik házasságban nem fordul elő?

Hogy a topichoz is köze legyen a dolognak. A feleségem most is egy céges bulin van. Azt is tudom, hogy kikkel fog intím kapcsolatba kerülni, mert mindent megbeszéltünk. Persze ez fordított esetben is így van.

Egyben biztos vagyok, ha birtokolni akarnám nem tudhatnánk ennyi szép évet magunk mögött.

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.31 0 0 97

Hú, én nagyon csípem a céges bulikat. Kicsípem magam, és bele az éjszakába! Nem menekül tőlem egy faszi sem! Rettegjetek feleségek!!!!

friz-bi Creative Commons License 2014.03.27 0 0 96

"ja és külön csókoltatom azt a sok erkölcsös mntapolgárt aki tök véletlenül időz naphosszat a szexfórum ilyen olyan topikjaiban, hogy aztán zenghesse dörgedelmeit nekünk nyomorult, bűnös halandóknak."

 

Lehetsz rugalmas...Nem kell ahhoz céges buli, ha olyan a helyzet ...:)))))))

Előzmény: Kriptaszökevény (86)
PoliBili3 Creative Commons License 2014.03.26 0 0 95

Szerintem neked csak fáj az igazság amit eléd löknek.

Nem biztos, hogy a tükör görbe.

Előzmény: Kriptaszökevény (86)
Lédiell Creative Commons License 2014.03.26 0 0 94

Meg szokták érteni az ilyet a legtöbb cégnél, ha hazamegy aludni, de azért kicsit fura ez a viselkedés. 

Előzmény: Kriptaszökevény (79)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.26 0 0 93

Miért mit vártál egy ilyen nyilvános indexes fórumtól :)

Előzmény: Kriptaszökevény (86)
Borosi Creative Commons License 2014.03.25 0 0 92

Intézd el, hogy munkanélküli legyen! Az a királyság!

Előzmény: Kriptaszökevény (-)
friz-bi Creative Commons License 2014.03.25 0 0 91

Vigyázat!

 

Papok és apácák felügyelik a topic "tisztaságát"!

b.u.b.u.5.5 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 90

Ne vedd annyira komolyan h. itt cukkolnak, de sok kérdést nem érintesz

-milyen sűrűk ezek az "bulik"

- hogy viseli a párod ezeket a konferenciákat? szereti fárasztja unja

- hogy viseli a féltékenységedet

- csak azért jött haza, h. ne hallja a kifogásaidat, vagy tényleg az együttlétért,

- meg is mondod neki mennyire idegsít, ha elmegy?

 

Szóval kíváncsi lennék arra,h kezeled a helyzetet

 

 

Előzmény: Kriptaszökevény (86)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.24 0 0 86

egy-két értelmes ember kivételével - akiknek köszönöm - csak a baszogatás megy itt, mintha nem is lenne címe a topiknak...

 

ja és külön csókoltatom azt a sok erkölcsös mntapolgárt aki tök véletlenül időz naphosszat a szexfórum ilyen olyan topikjaiban, hogy aztán zenghesse dörgedelmeit nekünk nyomorult, bűnös halandóknak. Figyú, vanolyan a pszichológiában, hogy projekció, amikor az ember a saját bűnét máson veri le azáltal vélve megtisztulni önmagát a rossztól, na a netes ostorozók nagy hányada ilyen saját bűnétől menekülni próbáló lelki sérült...

joska61 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 85

Én azt hiszem most elkezdelek nagyon-nagyon sajnálni :-D

Előzmény: Kriptaszökevény (46)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 84

Csak a féltékenységedet nem értem.

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 83

Hát szentéletű nem vagyok.

 

Előzmény: Kriptaszökevény (81)
PoliBili3 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 82

Akkor nem eléggé. Vagy inkább a hűség az ami nem megy neked és nem tiszteled meg a párod vele. Vannak ilyen emberek is.

Előzmény: Kriptaszökevény (78)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.24 0 0 81

és ime, a szentéletű, aki egyházi topikokban múlatja két ima közötti idejét...

Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 80

Akkor most nyugodt lélekkel mész a barátnőid ágyába? Megnyugodtál? :))

Előzmény: Kriptaszökevény (79)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.24 0 0 79

persze hogy haza. Többnapos ottalvós lett volna de mindennap hazajött estére és reggel vissza, hogy együtt legyünk.

Előzmény: PoliBili3 (75)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.24 0 0 78

dehogynem, nagyon is.

Előzmény: PoliBili3 (75)
a hölgy férje Creative Commons License 2014.03.23 0 0 77

tök jó, hogy minden pasi ilyen potens, még ötven évesen is.

 

a nejem is eljár, mellesleg ilyen tréningekre, 

 

és  és  és

Előzmény: Degeczi (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!