Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Rmax12 Creative Commons License 2020.09.12 0 0 23

Neked bejött ez a típus? Mire figyeljek vásárláskor?

Előzmény: gywerHHR (19)
Rmax12 Creative Commons License 2020.09.12 0 0 22

Vettél végül is? Mik a tapasztalatok? Én most szeretnék venni egyet, de tudom halott ez a topik, de hátha valaki még nézi rajtam kívül. Valaki összefoglalná a tapasztalait, hogy mire figyeljek oda ilyen vásárlásakor, mit honnan érdemes beszerezni (alkatrész)? Mennyire macerás javítani, milyen a szerelhetősége (nem igen bízok már meg a szerelőkben)?

Előzmény: Olibubu (12)
Tony Swing Creative Commons License 2018.07.04 0 0 21

Sziasztok,

Az autóm és a távirányítója között megszűnt a kommunikáció. A távirányító ad jelet, de nem kommunikál az autóval. Elvileg újra kéne programozni, de a neten azt találtam, hogy ehhez a HHR esetében szoftver kell, nem elég trükkösen nyomkodni a gombokat. Elvittem spéci szakértőhöz, aki ezzel foglalkozik, de nem volt ez a típus a gépében.

Esetleg valami ötlet, hogy hol lenne érdemes megpróbálni a dolgot összehangolni?

 

mackopar Creative Commons License 2018.02.09 0 0 20

Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot volt Chevrolet kereskedéssel/szervízzel ,akik többnyire Opel kereskedők lettek. Nem tudom helyileg hol vagy ,ha Budapesten akkor az Opel Gyulait érdemes megpróbálnod, mert alkatrészük raktáron szinte biztos ,hogy nem lesz, mert én ősszel beszéltem a szervízvezetővel  egy HHR állapotfelmérés kapcsán, és mondta hogy pályafutása alatt kb.2 db-ot látott de nem szerelték, és ha Európai piacra gyártott az autó akkor europai raktárból lehet hozzá alkatrészt szerezni, ha USA piacra gyártott,akkor kinti raktárból tudnak rendelni ami jócskán dob a beszerzési időn és áron is😔 . Ebayen is elég sok alakatrészt árulnak hozzá,valamint amerikai alkatrészoldalakon érdemes még kutakodni aki szállít európába olyan után.

Mi is HHR beszerzésén dolgozunk már több hónapja,de nem sikerült még a megfelelőt megtalálni😔

Itthon ami van pár darab és ami az elképzelésünkkel is összhangban van már mind megnéztük/kipróbáltuk de nem hozták az elvárásainkat. Mi is külföldi oldalakon nézzük már egy ideje de ami jo lett volna az vagy elkelt, vagy eladó minimalisan sem volt partner a kért infók közlésében.

Szívesen venném ,ha megosztanád tapasztalatodat a HHR-ed beszerzésével kapcsolatban😉

gywerHHR Creative Commons License 2018.02.05 0 1 19

Ugy nez ki, hogy ez a forum tenyleg bedoglott :(

Azota megvettem az autot, en is Nemetorszagbol hoztam be.

Kicsit meglepett a bal oldali ajtok aljan megjelent rozsda, de tobb is veszett Mohacsnal...

Jelen pillanatban az alapveto alkatreszek beszerzese jelenti a legnagyobb problemat; levego-szuro, pollen-szuro, olaj-szuro, illetve kellene nehany kormanymu alkatresz is, mert cseppet kopog.

5let esetleg egy jo boltra?

 

Elore is koszi.

Előzmény: gywerHHR (18)
gywerHHR Creative Commons License 2018.01.21 0 0 18

Nincs túl nagy aktivitás :(

Na mindegy, holnap leelőlegezem és jól hazahozatom a drágámat.

Meg is változtattam miatta a nick-nevemet :D

Előzmény: gywer2,5td (17)
gywer2,5td Creative Commons License 2018.01.19 0 0 17

Sziasztok, most készülök venni egy gyönyörűséget. Én így hívom, mert még az életben nem láttam ilyen kocsit, pedig elég sok országban megfordultam. Imádom a formáit, a belső puritánia nem zavar. Valamilyen értelmes hozzászólás, hogy mire kell figyelni?

 

B4150 Creative Commons License 2017.10.09 0 0 16
W.R Creative Commons License 2017.05.16 0 0 15

Sziasztok!  Meg tudná mondani nekem valaki a hhr pontos felni méretét, mert 18-ast szeretnék rá és mivel nincs bent az adatbázisukba nem adnak.  :-(  Azt sem tudom jó e rá és, hogy nem ér e bele a 18-as a kasztniba. Ha tudtok egy kis infót adni azt megköszönném! :-) 

Kiss Norbert 09 Creative Commons License 2017.05.11 0 1 14

Sziasztok

Én is HHR tulaj lettem:))

Imádom,mert egyedi,nem tömegautó

W.R Creative Commons License 2017.04.20 0 0 13

Sziasztok!  Nekem is van egy HHR -em. Igazi kis egyéniség!  

Viszont fogalmam sincs hol lehet ha szükség van rá, mondjuk karosszéria elemeket venni,vagy pót távirányítót csináltatni!?  

Ráadásul nem találom a ködlámpa kapcsolót sem. Néztem külföldi oldalakat és ott is mindíg minden máshol van. 

Ez eredeti Amerikai gyártású és arra a piacra készült , de a motorja ennek is Opel. Én imádom! 

Olibubu Creative Commons License 2017.03.04 0 0 12

Sziasztok! Most készülünk HHR-t venni? AAAnál. Remèlem tényleg jó családi autó. Tapasztalatokat osszátok meg velünk. Hol lehet szervizelni? Mennyire üzembiztos?

János Rostási Creative Commons License 2017.01.27 0 0 11

Sziasztok,tud valaki hhr szerelot aki ert is hozza?

HHRfun Creative Commons License 2016.10.21 0 0 10

Plusz egy fő... tegnap vettem a kicsikét Németországban...;-)

Balázs Orbán Creative Commons License 2016.01.09 0 0 9

Sziasztok!Most szeretnék venni HHR-t,arra lennék kíváncsi,mire kell figyelnem vásárláskor?Igaz e ,hogy a rövid ülőlap miatt kissé kényelmetlen az ülés?Köszönöm!

Paneles Creative Commons License 2015.08.28 0 0 8

Sziasztok!

 

Érdeklődöm,hogy valaki tudja mi a módja a lámpatestekben izzó szórását oldalirányban állítani a HHR-en?(esetleg a teljes garnitura kiszerelése elkerülésével)

ptcruising Creative Commons License 2014.05.08 0 0 7
ptcruising Creative Commons License 2014.05.08 0 0 6

Ezt muszály volt fényképeznem:)

Most a gyári kerék van rajta,ami 17-es,és azt gondoltam bexart a fedélzetije,hogy csak városi volt,az is főleg a reggeli araszolgatás az isibe a gyerekkel. Számolgattam a tankolástól papíron és tényleg ennyi a fogyi!!!

 

Szvsz ennyit számít a kéziváltó:) jó azt beismerem ,nem annyira usa+kényelmesebb az autómata,de azért  napi használatban nem mindegy mennyit kell tankolni!

ptcruising Creative Commons License 2014.05.04 0 0 5

Szia!

 

Lemérem,hogy mi fér be,de úgy emlékszem,legutóbb 2,75cm műanyag csövet vittem,símán befért:)

A fogyasztás ,csak városban használom,mindig 8,6-8,8l/100km  közöttit ír ki a fedélzeti:)

Sztem ez egy 2,4 170 lovastól elég elfogadható,DE kézi váltóval ennyi,valszeg autómatával 1 liter plusz lehet:(

Felesbe elmegy etanollal,gond nélkül,de próbáltam 1:1 be,de kb 3500 fordulat felett letiltott:(

Utána olvastam,tisztán nem OK,városban normál használatnál elment,de főúton gyorsításnál tilt:(

Rátankoltam 95-öst,elmúlt minden baja:)

Előzmény: tomherr (1)
ptcruising Creative Commons License 2014.05.04 0 0 4

Szia!

Előtte Pt-m volt,a hhr után azt mondom soha!!!

Ég és föld a kettő,jó árba is más kategória,de ha kintről jön mint az enyém úgy barátibb sokkal:)

Ja most nézem Te a V8-ról vagy:)

ez volt az enyém:

 

Köszi,hogy írtál,bármi kérdés van ,próbálok segíteni ha tudok!

Előzmény: Tony1304 (2)
ptcruising Creative Commons License 2014.05.04 0 0 3

Sziasztok!

Bocsi,kicsit elvesztem,mert sok volt a meló+egy csomó ideig néztem,de nem talált ide senki:(

Nagyon örülök,hogy nem vagyok egyedül már!

Azóta elkészült a verdám,de kb mindig alakul vmit:

 

Most valamikor így néz ki,de néha a 18"-as kerekeken gurulunk:)

Tony1304 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 2

Hello!

Jó, hogy nyitottad ezt a topicot. Idetaláltam. Majd jön más is :-)

Tetszik az autód. Van bennük fantázia .  Majd írj , hogy viselkedik, mik a tapasztalatok. Én olyat keresek ami nem megszokott forma, jól kihasználható és fenntartható a mindennapokban is. Ha meg nincs pénzem az öreg vas tankolására akkor ezzel megyünk a hétvégi autóstalálkozóra.

Ezért nézegetem az Olds és a Stratus mellé a Pt-t vagy a HHr-t.

Előzmény: ptcruising (0)
tomherr Creative Commons License 2014.03.04 0 0 1

szia

 

szép a gép----lángnyelvek nekem hiányoznak róla...

Szeretnék pár dolgot kérdezni.

lehajtott hátsó üléssel a két első ülés közé belógatva 2,25 m hosszúságú "oszlop" beférne?

Fogyasztásod hogy jön ki?  van ahol 12 ,   9,    8,5  vegyes átlagot írnak....

Amerikai autó elméletileg etanolal minden zokszó nélkűl működik--próbáltad már ?

ptcruising Creative Commons License 2014.03.03 0 0 0

Akkor írok magamnak,de nem válaszolok:)))

 

Felgumizva,ültetés+telibefóliázás előtt:

Előzmény: ptcruising (-)
ptcruising Creative Commons License 2014.01.03 0 0 topiknyitó

Üdv!

 

Úgy tudom még nincs HHR topic,ezért nyitottam egyet:)

Ha valakinek van kedve,ill.érdeklődik a típus iránt kérem csatlakozzon!

Köszönöm!

A képen a verdám van,most alakul:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!