Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.15 0 0 18140

a legnagyobb féreg a világon aki a saját gyerekét, unokáját kisemmizi.

 

 

+1

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (18132)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.15 0 0 18139

Szerintem aki kisemmizné a saját gyerekét, azt zártosztályra kell tenni!

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (18129)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.15 0 0 18138

Muti egy országot, ahol ez így működne.......

 

Aztán folytathatjuk a megvalósítás mikéntjét. :-DDDD

 

Egyébként mond neked valamit az a fogalom, hogy a magántulajdon szentsége....??

Segítek... Alaptörvény. Az összes demokratikus országban.

Előzmény: püfffneki (18125)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.15 0 1 18137

 

Oromteli viszont, hogy vegre nyiltan el van ismerve, hogy az FNA a "gazdagok" kifosztasan alapul.

 

 

Annyira bíírom, mikor a saját köpésük visszahullik a szemükbe! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

És agyrokkant módon még észre sem veszik, hogy milyen marhaságokat beszélnek. :-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (18124)
botsinkai Creative Commons License 2016.03.15 0 1 18136

"- Mire valók azok a csilivili paloták, többszobányi ruhatárak? "

 

Próbáld ki és megtudod. :)

Előzmény: zsupuzsóka (18130)
botsinkai Creative Commons License 2016.03.15 0 2 18135

"és persze tapasztalati TÉNY, HOGY JÓ HELYRE KELL SZÜLETNI.... :P"

 

No látod, ezért kell 6,5 milliárdnál lobbiznod, hogy ha már jó helyre nem tud szülni, akkor ne szaporodjon. :)

Előzmény: zsupuzsóka (18107)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.03.15 0 2 18134

Azért, mert a butábbak csak így értik.

Előzmény: püfffneki (18133)
püfffneki Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 18133

Már sok ezerszer leírtam, mihelyt ilyen szavakat olvasok, nem jut el a tudatomig más, csak a kérdés, miért kell egy diplomásnak múlt századi kocsis beszédmódot alkalmazni?

 

Ha már a diplomájával a felsőbb osztályba lépett, akkor nem lehetne a szövege is nemesebb?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (18132)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.03.15 0 2 18132

Persze a lényegre nem mersz válaszolni.

 

Hogy a legnagyobb féreg a világon aki a saját gyerekét, unokáját kisemmizi.

Előzmény: püfffneki (18131)
püfffneki Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 18131

Legalább a nemzeti ünnepet tiszteld meg azzal, hogy a kis és nagydolgaidat nem emlegeted.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (18129)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.15 -2 1 18130

Totálisan félremagyarázod a múltat és nem látod a jövőt! Semmi köze ugyanis az új gazdasági rendnek és a megtermelt valós nemzeti össztermékből mindenkinek adott és létbiztoságot garantáló alaposztaléknak a te agyrémeidhez! :P Apropó! Szerinted ki tud egyszerre 50 ágyban aludni, 5 WC-t használni és 1 milliszor annyit enni, mint a többiek? - Mire valók azok a csilivili paloták, többszobányi ruhatárak? 

Előzmény: Törölt nick (18124)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.03.15 0 1 18129

Persze, kisemmiznéd a saját gyerekedet, és inkább a lumpenekre hagynád amit összeszedtél életedben.

 

 

Van ilyen, de az ilyennek még a sírját is lehugyoznám.

Előzmény: püfffneki (18127)
Megeszi Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 18128
püfffneki Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 18127

Te írtad. De jogos.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (18126)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.03.15 0 0 18126

Aki meghal, annak szórjuk szét a vagyonát a szegények között?

Előzmény: püfffneki (18125)
püfffneki Creative Commons License 2016.03.15 -4 1 18125

Igen törvénytelen gazdagnak lenni, ha az mások kizsákmányolásán alapul.

El kell törölni az öröklést.

Ha valaki jó körülmények közé születik is ne automatikusan legyen vagyonos, hanem mutassa meg hogy valóban értékes ember és nem parazita.

Előzmény: Törölt nick (18124)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.15 0 1 18124

Tehat szerinted torvenytelen gazdagnak lenni. Mi a hatar? Mekkora vagyontol szamit rablasnak a gazdagsag?

 

Nem akarlak elkeseriteni, de a vagyon teljes elkobzasanak celjaval kivetett ado nem lesz torvenyes. (Lasd pl. a nem tul regi esetet a 98%-os adonak.) Ugyhogy ez sajnos nem fog menni eltartott kisujjal, kenytelen leszel bepiszkitani a kezed. Vagy felbujtani eleg sok idiotat, hogy kikaparjak neked a gesztenyet.

 

Oromteli viszont, hogy vegre nyiltan el van ismerve, hogy az FNA a "gazdagok" kifosztasan alapul. Mar csak definialni kell, hogy ki a gazdag, mexerezni a vagyonukat, szetosztani, es garantalni, hogy non-profit termelessel fennmaradjon a tarsadalom. A know-how az utolso lepestol eltekintve mar megvan.

 

 

Előzmény: zsupuzsóka (18123)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.15 -2 1 18123

Mióta "rablás" a rablóktól elkobozni a zsákmányt?
Amúgy törvényesen természetesen, adók formájában!

Előzmény: Törölt nick (18122)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.14 0 0 18122

de akkor ugye csak el kell valahogy szedni legalabb annak a 85-nek a vagyonat? eddig nem ugy volt, hogy az fna-hoz nem kell kirabolni a gazdagokat, hanem csak ugy mukodik?

Előzmény: zsupuzsóka (18120)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.14 -1 0 18121

Tévedés! A NAP ingyen süt, az eső ingyen öntöz és a Föld minden kincs MINDENKIÉ, tehát jogosan fizetni kell a javakat kisajátitóknak bérleti díjat, avagy osztalékot a haszonból a kisemmizetteknek! :P

 

Előzmény: ásítósmacska (18116)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.14 -1 0 18120

A többség jár jobban!

Előzmény: Törölt nick (18114)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.14 -1 0 18119

 

 

.-DDD

 

 

Megeszi Creative Commons License 2016.03.14 0 1 18118

Minden embernek joga van a létezéshez. Sajnos a burzsujnak éppen úgy, mint a nincstelen földönfutónak. Senki nem kérdőjelezheti meg más emberek létezési jogát. Olyan módon sem, h létezését bármilyen vagyonelkobzással, kizsákmányolással ellehetetleníti. Ezért minden embernek joga van egy akkora elidegeníthetetlen földterületre, amely őt és családját eltartja. Ha a trsdlmi forma olyan, hogy ez nem lehetséges, akkor pénzben kell megváltani ugyanazt. Ilyen marha egyszerű.... Aztán, h az az ember ezzel mit kezd, amíg mások kárára nincs, addig semmi köze hozzá senkinek... Elihatja, elnőzheti, vagy alkotó munkába fojthatja nihilizmusát... 

Megeszi Creative Commons License 2016.03.14 0 1 18117

VILÁG PROLETÁRJAI EGYESÜLJETEK!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.14 0 0 18116

Az élősködés az FNA lenne!!!!!

 

 

Előzmény: zsupuzsóka (18113)
Megeszi Creative Commons License 2016.03.14 0 1 18115

Szerintem ez nem élősködés... ha a többi hülye elfogadja a 85 ember értékrendjét, akk megérdemlik! A Világ vagyonának felét nem is birtokolhatja ilyen kevésszámú ember, mivel ez képtelenség... Ez a gazdasági értékmérő, amit mi emberek alkalmazunk, csupán virtuálisan létező, KÖZMEGEGYEZÉSEN ALAPULÓ MÉRTÉKEGYSÉG...Ez a valóságban nem is létezik! Namost, ha egy csövialáírja, h a burzsujnak valamiféle szerveren tárolt bitek (ami mögött sz égvilágon semmiféle kézzelfogható érték nincs) miatt jár egy-két, több sziget, meztelennő, kaviár, meg szarvasgomba... közben ő meg azért éhezik, mert nincsenek bitcoinjai, az megérdemli!

MEGÉRDEMELJÜK! Én nem szégyellem, h egyetértek a munkatáborokkal! Bizony el tudnék küldeni néhány embert kőbányába, vagy rizsföldekre izzadni, h tanulja meg, mi az a munka, és mi  az, amikor kidolgozza a belét, és vízlevest kap cserébe!

De ameddig .. Ehhh... 

Már itt sem vok... 

Előzmény: zsupuzsóka (18113)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.14 0 0 18114

mar a 86. is jobban jar az fna-val? :-O

Előzmény: zsupuzsóka (18113)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.14 0 2 18113

Mert ugyebár ez így teljesen természetes és nem a világ legpofátlanabb élősködése... :P

Előzmény: norbee601 (18057)
zsupuzsóka Creative Commons License 2016.03.14 0 2 18112

Ez a meztelen igazság, amit tűzzel-vassal írtanak a mindenkori néphülyítő élősködők...

Előzmény: ásítósmacska (18110)
Megeszi Creative Commons License 2016.03.14 -1 2 18111

 "időre menés"

 

Az átmeneti szállók többsége tól-ig van nyitva. Az ételosztás pontos időben kezdődik... De még a méltaiak nappali melegedőjében is csak 8-16-ig tartózkodhatsz hétköznap. Utána, vagy hétvégén ne melegedjél faggyál meg, vagy fordulj a jó Istenhez, az mindig meghallgat...

 

 határidő,

 

 

Az ideiglenes szállók 1,5 évre kötnek szerződést

 

 felelősség

 

 

amiért fizetni kell...

 

Csak néhány dolog, ami hirtelen eszembe jutott a sok ostobaságról, amit írtál... Én tényeket hoztam, te hiedelmeket... Ehh.. minek is...

Tudod az a legrosszabb, h amikor hajléktalan voltam, ilyen hozzád hasonló bunkókon múlott nagyon sokmindenem... Munkahelyek, szálláslehetőségek, segélyekhez való hozzáférés... Mert nehogy azt hidd, h a szocmunkások nem előítéletesek, vagy a hivatali ügyintézők... Mind olyan sötét paraszt volt, mint te... A munkaadók nagyrésze pl azért, mert hajléktalan voltam, azt hitték ingyen is fogok dolgozni... Nahh terjeszd csak tovább a teblettás-borgőzös f@szságaidat, és éld meg, milyen az... 

 

tetű...

Előzmény: norbee601 (18031)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!