Keresés

Részletes keresés

Konrad Creative Commons License 2013.12.11 0 0 4

Csinálj egy saját Yahoo fiókot, arról tuti elmegy :)

Előzmény: mert mindig a hoki (2)
halaloszto Creative Commons License 2013.12.11 0 0 3

Ertem. Es neki nincs problemaja a kimenokkel? En fent vagyok mindenfele forum szeru levlistakon, napi 10-20 levelet kuldok. Nagyon szar ha a 30%-a nem megy el.

 

Vajk

Előzmény: mert mindig a hoki (2)
mert mindig a hoki Creative Commons License 2013.12.11 0 0 2

Igen, de a cimborám yahoo-n van és én hiába szarom le a jahút, ő attól még nem kapja meg a leveleimet...

Előzmény: halaloszto (1)
halaloszto Creative Commons License 2013.12.11 0 0 1

En az ilyenek miatt valtottam gmailra 10 ev utan. Akkor az volt a szokas, hogy a yahoo rendszeresen olyan cimrol kuldte ki a kimeno leveleimet, ami a fel vilagon blacklisted volt. Kicsit vicces volt hogy 10 levelembol 3 nem erkezett meg. Az volt a valaszuk, hogy probaljam ujra. 

 

Vajk

Előzmény: mert mindig a hoki (-)
halaloszto Creative Commons License 2013.12.11 0 0 0

nem nulla problema van yahooval

 

Előzmény: mert mindig a hoki (-)
mert mindig a hoki Creative Commons License 2013.12.11 0 0 topiknyitó

Ezt az üzenetet kapom a levelemre:

 

Receiving "421 4.7.1 [TS03] All messages from x.x.x.x permanently deferred" when sending email to Yahoo

 

Felhívom a szolgáltatómat és kiderül, hogy ez rendszeres, ugyanis a szolgáltatóm központi mailszerverének az IP címéről van szó és a hibbant Yahoo úgy tekinti, hogy ez 1 darab user címe és az akar spammelni.

Mondom a szolgálltatónak, hogy miért nem szólnak a Yahoonak, hogy ez egy rendes szerver?

Hát ők havonta írogatnak levelet nekik, hogy egy egy kimenő mailszerver és azért megy róla sok levél és nem pedig azért mert egy spammer IP címe, de a hülye yahoo-sok ezt pont magasról leszarják, nem is válaszolnak nekik.

 

Igazi pökhendi amerikai hozzáállás, egyedül ők helikopter és mindenki más szembe megy az autópályán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!