Keresés

Részletes keresés

L_áma Creative Commons License 4 órája 0 0 38776

Ok.

Előzmény: Takyka! (38775)
Takyka! Creative Commons License 5 órája 0 0 38775

Ott az oldalán az info. Ha a kettő párhuzamosan, akkor a töltőáram *2), lifepo4-nek 14,4-re és ööő nem emlékszem, hány amperra. Megvan még az adatlapja? Abban benne az amper. Talán kapacitás/2A.

 

T.

Előzmény: L_áma (38774)
L_áma Creative Commons License 7 órája 0 0 38774

Ebből van kettő:

 

......... ez így nem is az igazi...... :(

 

Meg ebből is van még egy /direkt duplán készült/:

 

 

De akkor az ólmosnak nem lesz dolga.... 

Előzmény: L_áma (38773)
L_áma Creative Commons License 7 órája 0 0 38773

Ez nem feététlenül a zöldség /nem lennék én annak sem ellene/, ez most még a praktikum. 3-6 naponta arréb költözik a jószág:

 

 

Nem lehet mindenhova kábelt fektetni, drótor húzni. Ennek teszek kerekét, akkut, pásztort, aztán csak odébb kell tolni. 

 

Az előbb kivittem a napra, csinál villanyt. Van itt nekem a motoromból megmaradt ólomakkum. Kettő. Ezek vagy megvénülnek itt a polcon, vagy felhasználom. Ha nem veszem meg a kínai töltésvezérlő csodát, hanem leveszek itthon a polcról egy ilyet, akkor az hogy lesz jó? 

 

 

Előzmény: Takyka! (38772)
Takyka! Creative Commons License 8 órája 0 0 38772

Lassan olyan zöld leszel, hogy idén sem fogod beindítani az Evinrude-ot... :-)

 

T.

Előzmény: L_áma (38770)
Takyka! Creative Commons License 8 órája 0 0 38771

Méretüket tekintve komoly, de csak az elborult árú magyar webshopokhoz képest tűnnek attraktívnak.

 

T.

Előzmény: schlumberger (38769)
L_áma Creative Commons License 17 órája 0 0 38770

Ok..... csak megfogott a csavarozós mód. Az még úgy is távoli terv. Ezt 5 perce hozta a futár:

 

 

A küldő doboz sérült, de a belső nem...... 

Előzmény: Takyka! (38768)
schlumberger Creative Commons License 17 órája 0 0 38769

Köszönöm a hasznos infot!  Nem tudom, miért, de én komoly cégnek gondoltam a liitokala-t, régóta látom a nevüket.

 

 

Előzmény: Takyka! (38765)
Takyka! Creative Commons License 17 órája 0 0 38768

Maradnék a te motorodban használt celláknál. Több lenne a meló vele, de jobban bírja a hideget és kicsit több mint felébe kerül/Wh.

 

T.

Előzmény: L_áma (38767)
L_áma Creative Commons License 19 órája 0 0 38767

Vazz.... a zasszony bringájába ez kellene.... 

Előzmény: Takyka! (38765)
L_áma Creative Commons License 19 órája 0 0 38766

Most:

Céges rádióban Bochkor, és Tóth doktor a csodákról beszélget /homeopátia, biotrop lámpa, pi víz, távgyógyítás, stb/

Tóth:

 

-Mikor a Gyurcsók meghalt, azt mondták, annyi energiát küldött az embereknek TV-n keresztül, neki már nem maradt.-

 

Okos kolléga:

-Meghalt a Gyurcsány?-

-????-

-Most mondták a rádióban!-

-Nem a Gyurcsány.-

-De! Most mondták!-

-Jó, akkor az!-

 

2 perc nem telt el, négyen állnak előttem, hogy miért terjesztek ilyen hülyeséget!

 

-Én?-

-Igen, te mondtad az előbb!

 

........................

 

Takyka! Creative Commons License 20 órája 0 1 38765

Több mint valószínű, hogy az EVE gyártja, ami jó. Ami nem, hogy a liitokala az csak egy átcimkéző nepper cég. Sokan elégedettek velük, de hallottam már döglött pakkról és mértem már olyan cellát tőlük, ami közelében nem volt annak, amit ráírtak.

 

Én inkább megvenném eredetiben, A-grade-esen, házhoz szállítva kicsit gyorsabban, kicsit olcsóbban, EU-ból, garival:

https://eu.nkon.nl/rechargeable/lifepo4/overige-formaten/eve-c40-40135-20ah-3-2v.html

 

T.

Előzmény: schlumberger (38764)
schlumberger Creative Commons License 27 órája 0 0 38764
409 Creative Commons License 27 órája -1 0 38763

 

" a kormány felszólítja az üzemanyag-kereskedőket, hogy áraikat önkéntes alapon igazítsák a régiós átlaghoz."

 

Felszólítom a kormányt, hogy az üzemanyagok adótartalmát önkéntes alapon igazítsák a régiós átlaghoz!!!!

Ezt a lepényképűt nem véletlenül baszta ki az MNB-ből a kuszaszem.

409 Creative Commons License 28 órája -1 0 38762

 

A hóember is vattából van ám!!

Előzmény: L_áma (38761)
L_áma Creative Commons License 29 órája 0 0 38761

Úgy bukta el, ahogy a cigány győzött. 

Előzmény: mosogep-szerelo (38760)
mosogep-szerelo Creative Commons License 30 órája -1 1 38760
409 Creative Commons License 2 napja 0 1 38759

 

 Ja, a kásler...... Felőlem lehet annak akármennyi tudományos fokozata, mikor újra előkerült, akkor jobboldaliként, megmondtam, hogy egy kötözni való bolond. Orvosnak meg siralmas. De hát orbánnak mindig a nála is hibbantabbak kellenek.   ://

Előzmény: L_áma (38757)
409 Creative Commons License 2 napja 0 0 38758

Sütve sokkal szebb lenne.  :))

Előzmény: Vontatókapitány (38756)
L_áma Creative Commons License 2 napja 0 0 38757
Előzmény: Vontatókapitány (38756)
Vontatókapitány Creative Commons License 3 napja -1 0 38756

Akárhányszor ránézek erre a képre, mindig libabőr! Awww, brrr.

L_áma Creative Commons License 3 napja 0 0 38755

Gyakorlatilag mint hülyegyreket, tényleg agyon csaphattuk volna. De akkoriban ki gondolta volna hogy valaki minél nagyobb hülye, annál nagyobb politikai karriert csinál.... és ezzel egyre nagyobb károkat okoz.

Előzmény: 409 (38754)
409 Creative Commons License 4 napja 0 0 38754

 

 Hááát vazze, a földid megint kitett magáért. Tényleg le fogja taszítani a Kósát a hülyeség trónjáról. Láthatóan meg is tesz érte mindent. Be kell lássam, ezeknél mindig van lejjebb és lejjebb. :(( Basszus, ha egy plakátot magyarázni kell, akkor az egy nagyon szar plakát.

Azon törpölök, hogy a cöf plakátot, (a cöf-nek ugye köztudottan semmi köze a fideszhez és a kormánypropagandához) miért is magyaráz egy kormánytag????

Előzmény: L_áma (38753)
L_áma Creative Commons License 4 napja 0 0 38753
L_áma Creative Commons License 5 napja 0 0 38752

Hehe. Ez jó. Csak nekünk nem.... 

Előzmény: baada2 (38751)
baada2 Creative Commons License 5 napja -2 0 38751

az lenne nagy poen (es megneznem a fanatikusok kepet), ha ep valasztason kicsit megfricskazna mind a ket oldalt, ezzel iranyt mutatna, h. nem csak ov v. gyurcsany letezik (nem az van, h. aki nem fideszes az gyurcsanyt akarja). aztam 2 ev mulva annyi szavazatot kapna (barki kozepen aki epp akkor ott lesz), h. se gyurcsany se ov nem tudna onalloan tobbseget szerezni es  fidesz hatalmon maradas erdekeben kenytelen lenne koaliciora lepni gyurcsannyal (eddig is egyutt toltak, de nem lehetne tovabb fu alatt szovetkezni, szint kellene vallani)

Előzmény: L_áma (38750)
L_áma Creative Commons License 5 napja 0 0 38750

A kommunkációs képessége vitathatatlanul ver a mostani palettából mindenkit. A NER-es /is/  szardobálás simán lepereg róla. Ebben ügyes.

Az, hogy mindenkibe belerúg.... de csak olyan "seggbebillentősen", és mindenkivel vállal némi azonosságot is, az politika.

 

Még nem vett meg..... de figyelek.

 

És most ebben a pillanatban eszembe jutott mit mondott Júda a filmben:

-Azért akarok Rómáért harcolni, hogy megtanuljak Róma ellen harcolni.-

Előzmény: Vontatókapitány (38745)
Vontatókapitány Creative Commons License 5 napja -1 0 38749
Vontatókapitány Creative Commons License 5 napja -1 0 38748

Így közel a 70-hez : 

Vontatókapitány Creative Commons License 5 napja -2 1 38747

Ők basszák el a Ti adóforintjaitokat agyatlan - egybites propagandára : 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!