Keresés

Részletes keresés

409 Creative Commons License 1 órája 0 0 38762

 

A hóember is vattából van ám!!

Előzmény: L_áma (38761)
L_áma Creative Commons License 1 órája 0 0 38761

Úgy bukta el, ahogy a cigány győzött. 

Előzmény: mosogep-szerelo (38760)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2 órája -1 1 38760
409 Creative Commons License 27 órája 0 1 38759

 

 Ja, a kásler...... Felőlem lehet annak akármennyi tudományos fokozata, mikor újra előkerült, akkor jobboldaliként, megmondtam, hogy egy kötözni való bolond. Orvosnak meg siralmas. De hát orbánnak mindig a nála is hibbantabbak kellenek.   ://

Előzmény: L_áma (38757)
409 Creative Commons License 27 órája 0 0 38758

Sütve sokkal szebb lenne.  :))

Előzmény: Vontatókapitány (38756)
L_áma Creative Commons License 1 napja 0 0 38757
Előzmény: Vontatókapitány (38756)
Vontatókapitány Creative Commons License 2 napja -1 0 38756

Akárhányszor ránézek erre a képre, mindig libabőr! Awww, brrr.

L_áma Creative Commons License 2 napja 0 0 38755

Gyakorlatilag mint hülyegyreket, tényleg agyon csaphattuk volna. De akkoriban ki gondolta volna hogy valaki minél nagyobb hülye, annál nagyobb politikai karriert csinál.... és ezzel egyre nagyobb károkat okoz.

Előzmény: 409 (38754)
409 Creative Commons License 3 napja 0 0 38754

 

 Hááát vazze, a földid megint kitett magáért. Tényleg le fogja taszítani a Kósát a hülyeség trónjáról. Láthatóan meg is tesz érte mindent. Be kell lássam, ezeknél mindig van lejjebb és lejjebb. :(( Basszus, ha egy plakátot magyarázni kell, akkor az egy nagyon szar plakát.

Azon törpölök, hogy a cöf plakátot, (a cöf-nek ugye köztudottan semmi köze a fideszhez és a kormánypropagandához) miért is magyaráz egy kormánytag????

Előzmény: L_áma (38753)
L_áma Creative Commons License 3 napja 0 0 38753
L_áma Creative Commons License 4 napja 0 0 38752

Hehe. Ez jó. Csak nekünk nem.... 

Előzmény: baada2 (38751)
baada2 Creative Commons License 4 napja -2 0 38751

az lenne nagy poen (es megneznem a fanatikusok kepet), ha ep valasztason kicsit megfricskazna mind a ket oldalt, ezzel iranyt mutatna, h. nem csak ov v. gyurcsany letezik (nem az van, h. aki nem fideszes az gyurcsanyt akarja). aztam 2 ev mulva annyi szavazatot kapna (barki kozepen aki epp akkor ott lesz), h. se gyurcsany se ov nem tudna onalloan tobbseget szerezni es  fidesz hatalmon maradas erdekeben kenytelen lenne koaliciora lepni gyurcsannyal (eddig is egyutt toltak, de nem lehetne tovabb fu alatt szovetkezni, szint kellene vallani)

Előzmény: L_áma (38750)
L_áma Creative Commons License 4 napja 0 0 38750

A kommunkációs képessége vitathatatlanul ver a mostani palettából mindenkit. A NER-es /is/  szardobálás simán lepereg róla. Ebben ügyes.

Az, hogy mindenkibe belerúg.... de csak olyan "seggbebillentősen", és mindenkivel vállal némi azonosságot is, az politika.

 

Még nem vett meg..... de figyelek.

 

És most ebben a pillanatban eszembe jutott mit mondott Júda a filmben:

-Azért akarok Rómáért harcolni, hogy megtanuljak Róma ellen harcolni.-

Előzmény: Vontatókapitány (38745)
Vontatókapitány Creative Commons License 4 napja -1 0 38749
Vontatókapitány Creative Commons License 4 napja -1 0 38748

Így közel a 70-hez : 

Vontatókapitány Creative Commons License 4 napja -2 1 38747

Ők basszák el a Ti adóforintjaitokat agyatlan - egybites propagandára : 

Vontatókapitány Creative Commons License 4 napja -1 0 38746

Hétvégére : 

Vontatókapitány Creative Commons License 4 napja -2 1 38745

Volt szerencsém tegnap előtt - fiatalokkal is - meghallgatni Magyar Pétert Szarvason. Véleményem az, hogy vitában jeleneleg nem látok olyan most is fungáló politikust , akivel ne tudna érdemben kiállni. Slágfertig, művelt - von haus - , elég felkészült, látszik rajta , hogy élt külföldön , nem a regnáló kormánypárti - ellenzéki stílust hozza . A nőknél meg gondolom számit, hogy ráadásul jól is néz ki. 

Egyelőre én még várakozó állásponton vagyok vele kapcsolatban, de az pozitív, akiket EU-s képviselőnek kiválasztott . Remélem átnéztétetek a listát, netán szavaztatok is. Egyelőre sokaknak hitet, reményt, lelkesedést hozott, ráadásul elitellenesnek hírdeti magát. Személy szerint én pozitív várakozás állapotában leledzem. 

Előzmény: L_áma (38744)
L_áma Creative Commons License 4 napja 0 0 38744

Nem írtam hogy értelmesebb egy óvódásnál. Demég ezt is leszarnám. A baj az: ott ül, és magyarországot képviseli. Sem beszélni, sem gondolkodni, sem kúltúrember külsőt felvenni nem tud, és ő a kirat.

 

Én ezt a Magyar pétert sem tudom még hova elhelyezni, de ha ezek ketten fognak bármiről is vitázni, az szép lesz. Már ha érveken, tényeken, dondolatokon alapuló vitáról van szó. /hehe/

Met a szájba adott szlogeneket, jelszavakat, dogmákat nem tartom vitának..... 

Előzmény: 409 (38743)
409 Creative Commons License 4 napja 0 0 38743

 

 Értem én, hogy leírják neki, de azért egy középső csoportos óvodásnál értelmesebb ember még fideszesként sem mondana el ilyen önmagát is lejárató marhaságokat.

Előzmény: L_áma (38742)
L_áma Creative Commons License 5 napja 0 0 38742

Felmondta a leckét. Tőle már ez is szép teljesítmény.... 

Előzmény: 409 (38741)
409 Creative Commons License 5 napja 0 0 38741

 

 Ennek a szellemi toprongynak, nem kellene már valami elvonóra mennie??  Nagyon szar anyagot szívhat.  :((

L_áma Creative Commons License 6 napja 0 0 38740

KIcsit mindíg pirul is a pofám..... 

Előzmény: 409 (38739)
409 Creative Commons License 6 napja 0 0 38739

 

 Óóóó, megint itten van a gógyis földid is.   Micsoda briliáns logika......  :DDD  Lassan túltesz a Kósán is hülyeséget beszélésben, ami azért kemény feladat. 

Előzmény: L_áma (38738)
L_áma Creative Commons License 6 napja -1 0 38738
Béci 72 Creative Commons License 6 napja 0 0 38737

Egyedül az jár normálisan,de abban is kellett cserélni tekercseket.Ez a hosszúcsizmás,de át lehet rakni az egyikről az alsó részt.

Előzmény: Takyka! (38736)
Takyka! Creative Commons License 6 napja 0 0 38736

Mostmár rakhatnál fel képet a gyűjteményről. Meg aztán azt sem tudjuk még, hogyan jár a patika motor...

 

T.

Előzmény: Béci 72 (38735)
Béci 72 Creative Commons License 6 napja 0 0 38735

Nem akarom toldani,hanem van itt egy rövidcsizmás összecsukható is,amely nem jár olyan szépen,így akár "feláldozható" is alkatrésznek.Hacsak nem módosították ezt a részt (is),és nem passzol.

Évente változtattak rajtuk vmit.

Nekem az lenne a logikus,ha a hajtóműben ott is lenne egy toldás(hisz már a felhajthatós csizma miatt így is van)

Az a közdarab biztos,hogy kivehető.

Előzmény: lapar (38734)
lapar Creative Commons License 6 napja 0 0 38734

A Forelle is ilyen, de a tengely ott is cserés.

Vagy fűrész, ahogy Láma írja, vsak nem biztos, hogy jól kijön a 4 szög a végén, meg lehet, hogy más az anyagminőség is.

Szerintem a toldás nem műxik, csak egy + csapággyal.

Előzmény: Béci 72 (38729)
Béci 72 Creative Commons License 6 napja 0 0 38733

Már nagyon megszaporodtak itt ezek a kis Evinrude-ok🙂

Ha nincs benne toldó,lehet,hogy passzolnak az alkatrészek a rövidcsizmás összecsukhatóból🙂

Előzmény: L_áma (38732)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!