Keresés

Részletes keresés

pimmi Creative Commons License 2021.12.16 0 0 20

pimmi Creative Commons License 2021.12.16 0 0 19

????????

??????

40 éves 

.2018.03.06.-án stroke-ot kaptam,korlátozottan tudok beszélni,nehezen tudok kommunikálni.

Ildi198 Creative Commons License 2016.02.18 0 0 11

Sziasztok!

Én is házi szappanokkal használok. Azóta nem használok testápolót sem, annyira nem szárítja a bőrömet :)

Én a kozmetikusomtól veszem és szupi jó!

Itt rendelhettek tőle: https://www.facebook.com/Rim%C3%B3czi-Enik%C5%91-Kozmetikus-640093552710899/

Hóvirágszál Creative Commons License 2015.01.10 0 0 9

én naponta több mint 2 liter vizet iszok mégis száraz a bőröm - ilyen a típusa

 

ami nagyon bevált nekem krém az a házilag készített amiben semmi kemikália nincs, viszont van benne shea vaj vagy kakaóvaj - vagy mindkettő

 

a bőröm nagyon gyorsan felissza, nem hagy nyomot maga után

 

rengeteg recept van a neten és nagyon könnyű elkészíteni, Antal Vali honlapján is számos elkészítési mód fent van

 

Ha masszőrhöz megyek akkor a 111 Kreuter Öl nevezetűt kérem, mert az beszívódik a bőrömbe és táplálja azt - ellentétben az összes masszázs olajjal és kencével ami irritálja a bőröm. Vagy viszem a sajátomat persze. Úgy tudom bioboltokban kapható, de én még nem vettem, pedig már többször elhatároztam :)

Turbostar88 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 8

Sziasztok!

Sziasztok!

 

Sokan hozzám hasolóan küzdenek a száraz bőr problémával.

Ti milyen termékeket vagy natúr kozmetikumot használtatok ami már bevállt?

Remélem nem tűnik majd reklámnak de én ezt az új méhpempős krémet próbáltam ki, és nagyon jó tapasztalatom van, jó illata van, kellemes tapintású lett a bőröm tőle.

Ha mások is kipróbálták, kiváncsian várnám a tapasztalataikat.

 

http://www.bodyhoney.hu/Royal-Cream-Soft-Tangerine-30ml

http://www.bodyhoney.hu

Fyrexxx Creative Commons License 2014.02.17 0 0 7

Sziasztok!
Egy szakdolgozathoz készítek felmérést, ha valaki lenne olyan kedves kitöltené ezt a kérdőívet? 2 perc az egész, nagyon rövid, és nagyon sokat segítenétek nekem.
Nagyon köszönöm, őszintén!

http://docs.google.com/forms/d/1xOftF4xv3P7VPWRP_66_2Ol-GskKUBlz1zXFViivIb4/

Aniko16 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 6

Szia!

A Kék Lukács termékcsalád egy csomó jó termékkel rendelkezik, biztosan találsz közöttük megfelelőt. Vannak testápolóik, éjszakai és nappali krémjeik. Pesten van egy mintaboltjuk, is ahol személyesen megtekinthetőek a különböző kozmetikumok. Itt találsz róla infókat. :)

Előzmény: Budai Linda (-)
lena3456 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 4

 nem elég a desztillált víz karira:D? láttam egy reklámot, amiben a Nyertes Zsuzsa volt ő reklámozott egy őssejtes krémet az állítólag tökjó, keress rá! szerintem sokkal hitelesebb az ha egy idősebb nő reklámoz ránctalanítót mintha tökfiatalok, bár azt mondják 30 év felett már muszáj használni

Előzmény: Budai Linda (3)
Budai Linda Creative Commons License 2013.10.29 0 0 3

Na jó furcsaságokat mondtok itt nekem :)

Valami szuper kis krémet keresek neki karácsonyra, ami hidratáló és lifting hatású... 

Ilyet ismertek-e?

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.16 0 0 2

a kocsiba ioncserélt vizet öntenek, ami korántsem azonos a desztilált vízzel.

 

De inni, főzni, legjobb a kétszer desztillált víz, főleg ha a készülék csak házi barkács:-)

Előzmény: lena3456 (1)
lena3456 Creative Commons License 2013.10.16 0 0 1

szerintem is a vízivás a legfontosabb!!! desztillált víz? én tökazt hittem h azt a kocsikba töltik :DD (de most utánanéztem, és látom h nem) van egy őssejt krém is ami jó lehet, plussz soksok alvás, bár ez nekem se mindig kivitelezhető sajna:((( illetve nem tudom anyukád mennyire befolyásolható evés ügyben, de én pl amióta kevesebb húst eszek, sokkal szebb a bőröm (és kevesebb ideig menstruálok!!!! komolyan!!!!)

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.15 0 0 0

igyon sok vizet, ne csap, ne ásványi, hanem artézit vagy desztilláltat,

napi 2 liter, más teendője nincs, ha közben eleget mozog és jó sót eszik, mert ha nem akkor nem fogja tudni meginni ezt a mennyiséget és akkor nem csak bőre fonnyad, mint az aszályos növény levele...... hanem a sejtjei is.

Előzmény: Budai Linda (-)
Budai Linda Creative Commons License 2013.10.15 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Anyukám nagyon hamar ráncosodik... fiatal "csaj" és kellene neki valami jó ránctalanító... tök jó lenne ha lenne valami olyan ami szinte azonnal hat... bár tudom vajmi kevés esély van rá, hogy ilyet találjak...

ötlet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!