Keresés

Részletes keresés

nemtudhatom Creative Commons License 2022.11.23 0 0 83

Hali

Frissites ota (7+ black) amikor bekapcsolom ,rogton elindul a felvetel es ha azt megallitom ki is kapcsol egybol a kamera.

valakinek hasonlo godja ?

Vagy hogyan lehet visszaallitani a frissitest?

Koszi

Sikloernyos Creative Commons License 2020.07.22 0 0 82

Ha nem siman elinditod, hanem a jobb gombos menuvel kivalasztod az integralt videokartyat, akkor mukodni fog, le is jatssza a videoidat. Sot, ha gpses kamerad van, megadhatod neki, hogy kijelezze a sebesseget, magassagot, ilyesmit. En mondjuk Dashware-t hasznalok, csak azzal az a baj, hogy ha nem 24 fps ben (ami NTSC szabvany) veszed fel a cuccot, akkor az adatszinkron elcsuszik, keptelenseg szinkronizalni, vagy az elejen kesik, vagy a vegen fog hianyozni belole egy darab.

Ez mondjuk a Dashware hibaja, annak ellenere, hogy ez bar egy univerzalis program, de foleg GoProra van optimalizalva. A muszerek, mutatok testreszabhatosaga miatt hasznalom inkabb ezt, meg tudja kezelni a nagydronom telemetriai adatait.

Előzmény: Lalolib (75)
S-Zsolt Creative Commons License 2020.04.12 0 0 81

Sziasztok!

GoPro max 360 kamera szerkesztőjével van valakinek tapasztalata?

 

Illetve miért nem indulhat el telepítés után a Quik program?

Előre is köszönöm a segítséget! 

Clio II OW Creative Commons License 2019.07.16 0 0 80

Sziasztok

 

tapasztalt valaki hasonlót gopro Hero 7 black

https://youtu.be/yc4Rc9TCrTM

Bencsik József Creative Commons License 2019.03.25 0 0 79

szia ! nekem is ez a bajom! neked sikerült valahogy ?

 

Előzmény: Viktor Makula (77)
Viktor Makula Creative Commons License 2019.01.17 0 0 77

Hellosztok van egy GoPro 3+ kamerám a wifi jelszót szeretném megváltoztatni de nem tudom sehogy .

PeetFotoPécs Creative Commons License 2018.05.25 0 0 76

Sziasztok!

Van egy GoPro 5-m és szeretnék facebook, instagram live-ot készíteni, de csak a 4-hez találok megoldást. Van ötletetek? Köszi előre is! 

Lalolib Creative Commons License 2018.05.13 0 0 75

Üdv,

 

Kipróbáltam, vagyis ki szerettem volna próbálni a GoPro Quik asztali alkalmazását. Telepítés simán ment (win10 64 bit), el is indul a program, de a média beolvasásnál elhasal a program. Hiába adok meg neki média könyvtárat, azt egy információs ablakban jelzi, hogy hány fájl van ott, de megjeleníteni már nem tudja.

Valakinek sikerült már munkára bírni? És ha igen, hogyan csinálta?

 

Köszi.

Verity88 Creative Commons License 2018.02.20 0 0 74

Sziasztok!

 

Megválnék 2015 decemberében vásárolt, kitűnő állapotban levő GoPro Hero 4 (Silver Edition) kamerámtól, kihasználatlanság miatt. Vízálló tok, egy kis állvány, fejpánt, selfie bot van hozzá + egy szállító doboz, amibe mindez kényelmesen elfér. 

Képeket privátban küldök. Személyesen Budapesten tudom átadni, de természetesen posta is szóba jöhet. 

Irányára: 65.000 forint.

András Szűcs Creative Commons License 2018.02.16 0 0 73

Sziasztok! Gopro Hero 3+ blackhez  keresek működőképes alaplaplapot megvételre.

DieKobra Creative Commons License 2018.01.12 0 0 72

Nektek van tapasztalatotok gopro hero vásárlásban? Én most állok előtte, de rutin híján nem olyan könnyű ez.

Tud valaki segíteni, hogy hol, nagyjából mennyiért, milyen kondíciók mellett tudnék vásárolni?

Előre is köszi!

ACsabi79 Creative Commons License 2017.11.08 0 0 71

Sziasztok,

 

Van már valakinek hero 6-osa? Megéri olyat venni, vagy inkább ne?

You tube videokon meglepődve látom, hogy az éjszakai felvétel nem túl tuti és az iphone sok tekintetben megveri. De lehet, hogy ezt csak az iphone reklám kedvéért vágták így össze.?

 

Egyébként a Win 10 egy kalap f..s. Szinte semmivel nem kompatibilus, sokat lehet szívni vele. Épp ezért hagytam meg a win 7-est.

Alek01 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 70

Sziasztok!

 

Új vagyok még ezen a téren és a segítségeteket kérném! Letöltöttem a GoPro Studio-t és a hozzáadott videókból csak a hangot játsza le! Van / volt másnak is ilyen gondja és van-e rá valamilíen megoldás???

 

Előre is köszönök minden tippet, tanácsot

KrisztiánB Creative Commons License 2017.06.29 0 0 69

Sziasztok! 

 

Erre én is kiváncsi lennék, ugyanez a problémám! :(

Előzmény: glaszlo92 (68)
glaszlo92 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 68

Sziasztok,

 

Kérdés: van akinek normálisan működik a Studio, ill. a Quik app 64 bites Win 10 alatt??

Studio Elindul, de amint konvertálni szeretnék, leáll , és kilép az egészből,  a Quik meg el sem indul...

Nagyon Kíváncsi vagyok hogy mi lehet a baja...

Habisztiboy Creative Commons License 2017.03.13 0 0 67

Sziasztok!

Miért van az,h. a konvertálás után eltünik a videó hangja?A végén mentés után sincs hang!

Beni Németh Creative Commons License 2017.02.03 0 0 66

"Unable to play file. File may be corrupted or in an unsupported format,"

Előzmény: Beni Németh (65)
Beni Németh Creative Commons License 2017.02.03 0 0 65

sziasztok, ez a hibaüzenetem a studioba való betöltés során , valaki találkozott már ilyennel?

előre is köszönöm

 

lacikóka Creative Commons License 2016.11.03 0 0 64

Sziasztok! Van valaki akinek ez a ki...ott GoPro Studio jól működik? Az egész napomat elcsesztem vele, de mindig van valami kínja. A megvágott videokból nem teszi be mindet a Conversion listába, mp3-at sem enged bemásolni...és újabban kiír valami korrupt installációt. Mi lehet a baj? Win10 van a gépen. Üdv.

Feco32 Creative Commons License 2016.08.04 0 0 63

Sziasztok!

Go Pro2 hd-m van. A kamerával van gondom: néha lefagy, felvétel közben is. Ez mitől lehet?

A másik: egy ideje nem tudok a külső merevlemezre másolni közvetlen a kameráról. Azt írja ki, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Nincs rajta, mégsem másol. Fel kell tennem a felvett anyagot először a gépre, aztán tudok vele dolgozni.

dimarson2016 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 62

Szia!

Ugyan ez a gondom csak 8.1-en! Sikerült megoldanod? Már egy rakás neten fellelhető tippet kipróbáltam, de semmi ...

Előzmény: Kisvuk80 (61)
Kisvuk80 Creative Commons License 2016.06.04 0 0 61

Sziasztok , Segítség kellene a Gopro Studio a convertálásnál kidob GoPro Studio.exe működée leállt hibával. Valami megoldás ??? Win 10 van a gépen . A win 8.1-en a notimon megy ,de az lomha nagyon.

Köszi

 

gabor899 Creative Commons License 2016.04.28 0 0 60

Sziasztok. Meg tudja mondani valaki hogy egy felvételbe hogy tudok bele lassitani?????

Sajnos én nem jöttem rá...

csak egy epizodot akarok a felvétel közben lassitva.....

gabor899 Creative Commons License 2016.04.17 0 0 59

Sziasztok.

Van valaki aki segítene Nekem? Nem vagyok egy pc guru de a púpom már nagyon tele van ezzel a progival.

Van olyan fórumozó aki Pesten lakik és segítene?????

Előre is köszi..

Carlosito carlos Creative Commons License 2016.02.17 0 0 58

Sziasztok

szoval a problemam a kovetkezo

 

Gopro hero4 black, es apple pro-t hasznalok telepitettem a gopro studiot 2.5.7 .321 verziot konvertalasnal megall es kidob a programbol !

Miert teszi ezt ?

Carlosito carlos Creative Commons License 2016.02.17 0 0 57

Szia sikerult e mar valamit megtudnod mert en is ugyanigy jarok

Előzmény: chita4004 (51)
forgione1 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 56

Budapesti személyes átvétel esetében +7000 forint

 

Személyes átvételnél +7 ezer forintot kérsz? :-)))

Akkor hajrá a törött lencsédhez:-)

Előzmény: csekl (53)
saskakas Creative Commons License 2016.01.26 0 0 55

Sziasztok!

Gopro Studio programmal küzdök egy ideje. A problémám a következő: Szeretnék összefűzni egy time-lapse videót a készített fotókból, viszont mikor conversion gombra kattintok, akkor ERROR üzenetet kapok. "ERROR: Could not build the conversion graph" szöveggel egész pontosan.

Mi a teendő? Már falra mászok tőle! Gopro Hero3 Black + Win10-em van. Már próbáltam a különböző fórumokon található trükköket is, (pl. a registry-ben visszaállítani a 4.6-os Microsoft.NET-et 4.5-re, és hasonlók) de semmi nem segített! Ha tudtok valami okosat, akkor légyszíves segítsetek! Köszönöm előre is!

rolee_hu@yahoo.com

Szaffi Fekete Creative Commons License 2016.01.14 0 0 54

Sziasztok! 

Szeretnék segítséget kérni!

Van egy Gopro Hero3+ amit nagyon szeretek,de van egy kis problémám és nem tudom hogyan állitsam be!

A videó tökéletes,éles. Viszont a fotó homályos,de nem minden esetben. Sajnos legtöbször teljesen elmosódott. Nem értem hogy miért,légyszíves segitsetek hogyan állitsam be! 

Sajnos nincs időm elvinni valakihez,nekem kell megoldanom!

Előre is köszönöm a segítséget!

csekl Creative Commons License 2016.01.02 0 0 53

Sziasztok! GoPro Hero3 Silver Edition + kiegészítők eladó!

2013 novemberében vásárolt kitűnő állapotú GoPro Hero3 Silver Edition eladó kiegészítőkkel.
Kiegészítők:

-mini tripod
-mount adapter
-gyors-cseretalp
-2 csavar (1 rövid, 1 hosszú)
-vízálló ház
-normál hátlap
-1db rövid kar
-1db gyári, 2db utángyártottakkumulátor
-USB kábel
-2 egységes töltőfej

Érdeklődni: 20 22hat 0öt48
ecklmatyas [hernyó] gmail [pont] com
A ház lencséjénél látható, hogy letört egy darab, ez azonban csak esztétikai hiba (lásd: képen a vízben van és nem engedte be a vizet)

Irányár 70.000Ft

Előre utalással futár is szóba jöhet
Budapesti személyes átvétel esetében +7000 forint

Eladás oka: kategóriaváltás

 

Képek: http://hardverapro.hu/apro/gopro_hero3_silver_edition__3_akksi_kiegeszitok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!