Keresés

Részletes keresés

Tombolda Creative Commons License 2013.09.26 0 0 21

21

(hogy valami értelmeset is írjak ide...)

NoY Creative Commons License 2013.09.25 0 0 20

Pina

totyalino Creative Commons License 2013.09.25 0 0 19

18 év alatt elvileg csak szülői engedéllyel lehet tetoválni. Ép eszű szülő meg nem engedi.

Rokakoma Creative Commons License 2013.09.25 0 0 18

Lehet, hogy nem azt kapta, amit várt?

Előzmény: újmóni (16)
Tombolda Creative Commons License 2013.09.25 0 0 17

Aha, ja. Tehát szerelmes vagy 16 évesen és megtaláltad az igazit. Habár lehet valamelyik családtagod nevét szeretnéd. Nos... hajrá!

Előzmény: Danii123 (10)
újmóni Creative Commons License 2013.09.25 0 0 16

Eddig azt hittem, hogy az olyan tipikusan szőkenős dolog (pl. nők lapja fórum), hogy valaki elindít egy kérdést, majd jól megsértődik a válaszokon. Illetve csak azért indít topikot, hogy a saját döntését alátámasztó véleményeket halljon...

 

:))

Előzmény: Rokakoma (14)
újmóni Creative Commons License 2013.09.25 0 0 15

:-DDDD

 

 

Előzmény: Mutual Friend (13)
Rokakoma Creative Commons License 2013.09.25 0 0 14

A tetoválás nem arról szól, hogy  majd később leszeded!!!!

 

 

Ha  nem olvasod el, hallgatod meg a többiek tanácsát minek kérdezel?

Egyébként a te tested, úgy teszed tönkre ahogy akarod.

Amikor majd  évekkel később megbántad, olvasd vissza az alábbi hozzászólásokat.

Előzmény: Danii123 (10)
Mutual Friend Creative Commons License 2013.09.24 0 0 13

Nekem tetszenek a tetoválások de nem minten tetkós amy james ....

Tényleg nagy divat de szerintem pénisznövelőnek a hangszertudás sokkal jobb dolog ...:)

Előzmény: Danii123 (10)
fikszike Creative Commons License 2013.09.24 0 0 12

OK, megnéztem a hozzászólásaidat, neked kell az a tetkó! :D

(ilyen sötétséget rég láttam, mint ami ennek a gyereknek(??) a hozzászólásaiból árad)

Előzmény: fikszike (11)
fikszike Creative Commons License 2013.09.24 0 0 11

Buta vagy, de nagyon.

Komolyan a homlokodra kellene tetoválni, de úgy, hogy többé le se tudd szedetni.

Előzmény: Danii123 (10)
Danii123 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 10

A tetoválás jelentése már meg van,egy személyhez fűződik,nagyon régóta gondolkodom már erről, és most jutottam el odáig hogy most már tudom hogy akarom...A másik meg az hogy direkt írtam hogy pici tetoválás,csak épp pár centis, ha esetleg télleg megbánnám (de nem fogom..) akkor hamar lelehessen szedetni.Aki meg csak azért jön ide hogy azt irogassa hogy "de hülye vagy" "minek csináltatsz ilyet" stb. megjegyzéseit irogatja,az szerintem be is zárhatja ezt a témát, és mehet más topikba irogatni...

Marci14 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 9

16 évesen ne akarjál tetoválást, oké, hogy most menő meg mindenkinek van, bár ez elég szomorú, mert a tetoválás NEM divat. Úgy pláne ne akarják tetoválást, hogy magad sem tudod, hogy mit. Csak azért, hogy legyen valami, felesleges. 

 

16 évesen én is akartam volna, kb. minden nap mást, azóta eltelt 6 év és hála az égnek nem csináltattam. Tuti megbántam volna. 

Előzmény: Danii123 (2)
újmóni Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8

:-)))))

 

 

Előzmény: Biovadász (6)
fikszike Creative Commons License 2013.09.24 0 0 7

Homlokod közepére, arab írásjelekkel vagy héberül (kínait túl sokan tudják már olvasni), hogy "hülye vagyok, de nem bánom!" :D

 

Apám tán még húsz sem volt, mikor a karjára tetováltatott valamit. Utána közel ötven éven át szerette volna eltüntetni... :(

Szóval inkább ne tedd! Van olyan is, ami könnyen lemosható, inkább olyannal kísérletezz!

Előzmény: Danii123 (-)
Biovadász Creative Commons License 2013.09.24 0 0 6

Ha másoktól kérsz tanácsot, akkor tökmindegy...

 

Varrad fel kínai írásjelekkel, hogy "illatos omlós csirke"... De ha igazán egyedit akarsz, akkor ugyanezt latin betűkkel...

Előzmény: Danii123 (-)
újmóni Creative Commons License 2013.09.24 0 0 5

Csatlakozom az előttem szólókhoz. :-)

 

Plusz: eleve jelez valamit, hogy az "egyéb problémák" rovatban nyitottad.  itt általában panaszok, megoldandó problémákról szoktak fórumozni. Mintha előrevetítenéd, hogy pár hónap/év múlva jön a "hogyan szedjem le?" 

 

Nem értem, miért kell ilyen végleges dologgal "megbélyegezni" magadat. Azon kívül, hogy állítólag divat....

 

 

_midnite Creative Commons License 2013.09.24 0 0 4

Tetkóhoz két tanácsot adnék

 

 

1) Divatból ne tetováltass. Nézz szét hogy mennyi csajnak van a derekán gagyi kínai betű, vagy a bordáinál idézet. A tetoválás mindig személyes legyen, legyen mögötte tartalom, találd ki Te!

 

2) Mielőtt tetováltatsz, nagyjából rajzold le egy lapra hogy hogyan képzeled el. Ezt a fecnit tartsd magadnál legalább egy évig, nézd meg minden nap. Ha egy év után is úgy látod tetszene ha rajtad lenne, akkor rajta.

Rokakoma Creative Commons License 2013.09.24 0 0 3

Szerintem ötvenszer - sőt százszor -  gondold meg, hogy mit tetoválsz magadra.

 

 

Ha másoktól kérsz tanácsot, hogy  mi legyen  az,  az már nem a te választásod, nem rólad szól.

 

Harmadik, én a  helyedben  otthon is megbeszélném.

 

 

Előzmény: Danii123 (2)
Danii123 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 2

Jaaa,azt elfelejtettem írni hogy fiú vagyok,16 éves. Szóval ilyen madárkákat ne ajánljatok:D

Előzmény: Danii123 (1)
Danii123 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1

Hogy milyen?:DD egyébként remélem jó helyre nyitottam a topikot.

Előzmény: pipppen (0)
pipppen Creative Commons License 2013.09.24 0 0 0

0 alakú legyen mindenképp :)

Danii123 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 topiknyitó

Sziasztok,nem nagy pár centis tetoválást szeretnék az alkar,kézfej,csukló,ezek közül valamelyikre.Ötletek hogy mi legyen rajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!